807 Shares 1046 views

Duże sumy pieniędzy we śnie – spadek dochodów w prawdziwym życiu

Osobiście często marzył o takim śnie. Pieniądze papierowe, monety – Powiedziałbym, że to dobry sen. Ale przy tej okazji będziemy rozmawiać DOWNERS? Fakt, że duże sumy pieniędzy we śnie – do spadku dochodów, powiedział we śnie książki Noble Grishina. Zwłaszcza, jeśli kwota jest bardzo duża. Mówi też na fakt, że jeśli znaleźć pieniądze we śnie, a potem je policzyć, a następnie stracił fortunę. Musimy czekać na jakieś kłopoty. Zagubiony we śnie pieniędzy – także na niepowodzenie, ale małe. Jeśli jest to fałszywe pieniądze, to ten sen ostrzega o kłamstwa i że tracisz siły.


Stwarzających w pensją marzeń, śniący ryzykuje przetrwać w realnym życiu separacji, ale jeśli pieniądze są we śnie, w dużych ilościach, a raczej całej swojej torbie, można zapewnić długą emeryturę. W pensją marzeń, można uruchomić na niewdzięczność w prawdziwym życiu, jakby we śnie zapłacić pieniądze, można dostać nagrodę. To była książka marzenie Grishina Nobles i przystępujemy do Interpretacji snów Deniz Linn.

Mówi ona, że pieniądze we śnie, które wyglądają jak monety, bagatela ostrzegają, że nadszedł czas na zmiany. A sądząc po tej książce snów, aby znaleźć pieniądze – dobre, poprawę sytuacji finansowej. Nie jest wykluczone, że taki sen jest ostrzeżeniem i zachęca marzycielem płacić swoje sprawy finansowe w prawdziwym życiu należytą uwagą.

Sen Interpretacja Maya tradycyjnie oferuje dwie wartości. Zaczniemy dobra. Tak więc, jeśli masz pieniądze we śnie, to wkrótce dostać lepszą ofertę. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w pewnym zyskiem biznesowej projektu. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo takiego dobra okazja, konieczne jest, aby przeprowadzić rachunek za siedem dni. Ponadto konieczne jest, że trzy ostatnie cyfry numeru dopasowane.

Jak sonnik Maya wierzyli we śnie jeśli pieniądze muszą być podane iw ogóle się z nimi, co oznacza, że można być skradzione pomysły. Niektóre z kolegami chcą korzystać ze swoich pomysłów wyłącznie we własnym interesie. Aby tego uniknąć, trzeba będzie zrobić przed pójściem spać na paznokcie lewej dłoni niektórych rysunkach. Będzie to romb, kwadrat, trójkąt i trapez. Rano, nie należy myć specjalnie wykonanych rysunków, trzeba czekać aż zmyć się.

Rosyjski sen książka w interpretacji tych snów krótkich. Pieniądze we śnie, według autorów, do łez, jeśli jest to srebro i ubóstwo, jeśli pieniądze jest miedź. Papier notatki do kłótni. Według starej angielskiej wymarzonej książki, pieniądze, które trzeba zapłacić za dobra. Jego prace skończysz dobrze, a nawet doskonale. Jeśli marzysz cię ktoś daje pieniądze, to znaczy narodziny dziecka. W ogóle, to książka marzenie uważa taki dobry obraz. Na przykład, jeśli okaże się pieniądze, to będzie sukcesem, nieoczekiwane, a może ślub.

Chiński książka marzenie donosi także, że znalezisko (wybierz) pieniądze – wielki sukces. I otrzymywać rachunki papierowe od kogoś – na szczęście, zwłaszcza jeśli miał sen latem lub wiosną. Ale takie sny w zimie, a wręcz przeciwnie, nie może być dobre. To nie jest dobre, jeśli sen z wydzielonego up zasobów materialnych. Tak więc, aby być rozstanie. Zwrot pieniędzy do kogoś we śnie, jesteś pozbycie się dolegliwości, chorób czuwania.

Wschód kobiet Sen książka oferuje własną interpretację marzył banknoty. Jest to szybki i długa podróż, to mówi się tutaj, a maleństwo – do łez. Sen interpretacja Ezopa zgadzają się, że monety i w szczególności małym śnie do łez, ale zauważa, papier, wręcz przeciwnie, do dobrego, radości. Jeśli marzysz można dojść do jednego podjąć masz pieniędzy, to rzeczywistość może oznaczać miot z moim chłopakiem. Jeśli tracą duże sumy pieniędzy we śnie, należy w realnym świecie strzeżcie przypadkowych połączeń i przyjaciół.

Pieniądze skarb sen, zwiastując próżny, próżne nadzieje, a jeśli dać długu snu, będziesz spać przez jakiś przygoda zapowiada się burzliwy. Pokazuje w opiece rzeczywistych, widać, że przygoda w pytaniu będzie miało korzystny wynik.