469 Shares 972 views

„Kuusamo” (przynęta): recenzje, opisy, modele i opinie

Fiński wędkarskiego producenci są bardzo popularne. Wielu wędkarzy skandynawskich błystki są zawarte w arsenale przynęt pracowników. Niezawodna jakość produktu, stał się sławny w rosyjskiej spółce „Kuusamo”. Bombki, wykonane w zakładzie, było wiadomo, że kilka pokoleń rybaków. Unikalna gra strategiczna doskonale przyciąga ryb drapieżnych. Weźmy pod uwagę największą catchability przynętę od wiodących producentów.


o Kuusamo

Historia słynnego fińskiego producenta narzędzi do połowu sięga kilku dekad. mała rodzinna firma została oficjalnie zarejestrowana w 1967 roku. Bogate doświadczenie wędkarstwo założyciela firmy, Paavo Korpua jest zawsze używany w projektowaniu i tworzeniu Spinners Kuusamo.

Finlandia – kraj, który dba o ochronę środowiska. Przynęty wykonane są wyłącznie na nowoczesnych technologiach z naturalnych materiałów. Wszystkie odpady przemysłowe, które nie nadaje się do recyklingu, muszą przejść gruntowne czyszczenie, a nie szkodzić środowisku naturalnemu.

Unikalny organizacja produkcji z zachowaniem tradycyjnej technologii – źródło dumy „Kuusamo” pracowników. Łyżka odbywa się w procesie produkcyjnym przez około trzydzieści stopni. Wiele etapów przetwarzania wykonywane są ręcznie, z udziałem wysokiej jakości mistrzów.

kontrola jakości, zachowanie tradycji i zaawansowanej technologii produkcji – o tych ważnych składników zakładzie opieki. Spinners „Kuusamo” zająć godne miejsce w rankingu catchability przynęty.

modele bazowe

Rosyjscy błystki Kuusamo (Finlandia) słynie z szerokiej gamy najwyższej jakości. Kto produkuje około trzydzieści modele do połowu różnych gatunków ryb w różnych warunkach. Niektóre przynęty mają jasny cel, ale są modele uniwersalne. Najbardziej popularne od wielu lat i są obrotówki prof Räsänen:

  • Profesor ciekawy sposób mocowania żyłki po obu stronach. Jeśli naprawić linię dla wąskiej krawędzi wirówki, gra na prowadzenie gładka, dla szerokiego marginesu – gra jest ostry, z nieznacznym skinieniem głowy.
  • Räsänen – uniwersalna przynęta dla wszystkich gatunków drapieżnych i metod połowowych.

Model Tundra ma otwór na dźwięk przewodzące. Tajmienia na ciele jest elementem, który daje dodatkowe wibracje. Dla sandacza jest doskonała Painouistin. błystki Kuha są również dobre do połowu sandacza. Na Hauki doskonale szczupaki. Wiosna trwa Madepilkki miętus. Głębokie Sinkerlure wykorzystane podczas połowów walleye trollingu.

Latka rozmiar 70/25 – ciężkie Spinners „Kuusamo” kompaktowe wymiary pozwalają szybko opadają na dno. Ta przynęta jest dobra na płyciznach i rzek z małym prądem. Przydatne podczas połowów na głębokich jacuzzi. Ważną zaletą jest to, że podczas łowienia z łodzi Latka porusza się na stałe równolegle do dna.

Haki używane w przędzarkach, różnią się w zależności od modelu. Bogaty wybór przynęt pozwala wybrać najbardziej atrakcyjny dla drapieżników, stosując je w praktyce.

nezatseplyayka

Od wyboru skuteczną przynętę zależy od ogólnego sukcesu połowu. Nezatseplyayka ze stali wąsy cieszą się doskonałą reputacją podczas połowów w trudno-wire lokalizacjach. Sztywnych teowników są kable, które chronią przed zaangażowaniem glonów. Jeden z najbardziej popularnych modeli rosyjski rybacy nezatseplyaek – Räsänen, z małą łyżeczką Amaya, wykorzystywane do letnich połowów w wodach płytkich.

łyżki

Podczas połowów najlepszy efekt łyżki mają przyciągnąć drapieżnika „Kuusamo”. Łyżka-ki, tworząc wibracji wody i wpływu zakłóceń na złożone organów czuciowych ryb. Mogą być różne wahania amplitudy i częstotliwości. Dobrym rozwiązaniem do połowu siei, pstrąg, łosoś, okoń i szczupak.

Większość kolorów catchability

Różnorodność kolorów i wzorów pozwala wybrać przynętę pod pewnymi warunkami. Niektóre modele wyposażone są w doskonałej animacji (czerwone kamyki na ciele wirowania, otwory w obudowie, wytłoczona imitacja wagi, oczy). W zakresie „Kuusamo” Bombki oferuje najszerszą gamę kolorów, które można zmieniać w zależności od światła i przejrzystości wody. Jasne przynęty kolor, widoczny z daleka, nadaje się do połowy w mętną wodę, albo w głębi. Farbowanie, który jest zbliżony do koloru paszy ryb, nadające w dobrych warunkach oświetleniowych i przejrzystości wody. Wybrać odpowiedni zwabić pożądany kolor, można dokonać wędkarstwo bardziej skuteczne i haczyk – większe.

opinie

Przynęta, pierwotnie stworzona do łowienia w trudnych warunkach północnej przyrody, od dawna zdobył zasłużoną popularnością wśród rosyjskich rybaków. Wielu wędkarzy są z powodzeniem stosowane w praktyce „Kuusamo” (obrotówki). pomoże opinii, które są chętni do dzielenia się, aby dokonać właściwego wyboru.

Wśród pozytywnych cech profesora nezatseplyayka można odróżnić wysoką catchability, dużą liczbę złowionych ryb, wiarygodności marki, wybór, gwarancja jakości. Wśród mankamentów istniejących użytkowników zauważyli tylko dość wysoką cenę produktów.

Produkcja danego przedsiębiorstwa jest ciągle ulepszane. Przynęta, wytwarzane przez fińską producenta poddawane szczegółowej kontroli jakości. Każda przynęta jest testowana pod kątem funkcjonalności i łapanie efektywności. Duży zakres Zakres zawsze oferuje doskonałe warunki do wędkowania. Liczne pozytywne opinie na błystki Kuusamo obiecują dobry połów jako wędkarz początkujących lub specjalisty.