597 Shares 4573 views

Victor Ortiz: mistrz, rośnie od dołu

Amerykański ring bokserski nigdy nie brakowało prawdziwych specjalistów i talentów. Jednym z takich artystów jest wojownikiem z meksykańskich korzeni Victor Ortiz. Jego umiejętności i staranności przewidziane do niego, niech i krótki, ale nadal rosnąć do góry, co przejawia się w zdobyciu tytułu światowej. O losie żołnierza zostaną omówione w naszym artykule.


biograficzne pasemka

Victor Ortiz urodził się ostatniego dnia stycznia 1987 roku w stanie Kansas, Garden City. Jego rodzina była doskonałym przykładem meksykańskich imigrantów. Facet był drugim dzieckiem, i wszyscy mieli troje dzieci. W wieku siedmiu lat, Victor pozostało bez matki, który opuścił rodzinę. Jego ojciec był nałogowym alkoholikiem i często pokonać ich potomstwo. Kilka lat po odejściu matki i dzieci zostały pozostawione bez ojca, który wyrzucił je również. Sytuacja ta zmusiła młodego człowieka, aby zacząć pracować na plantacjach, aby przeżyć. W wieku trzynastu Victor Ortiz dostał pod personelu opiekuńczego programu i został zmuszony razluchon z ich krewnych.

młodzież

Niestety, młody amerykański nadal był pod wpływem ulicy i targowania ecstasy i marihuany. Ale w tym samym czasie był aktywnie zaangażowany w boksie i nawet udało się wygrać prestiżowy turniej „Golden Gloves”. Ze względu na to, Victor Ortiz wreszcie wyrównał przestępczością i opuścił sportu z jego głowy.

Ćwiczenia w „Ośrodku Red Shield Armii Zbawienia”, młody talent został pod okiem pięciu trenerów. I już w 2002 roku, po wiek starsza siostra Ortiz przeniósł się do Denver, gdzie kontynuował swój trening w boksie. W 2003 roku Victor Junior wygrał turniej olimpijski.

W wieku 17 lat, młody człowiek został wezwany do wyświetlenia dorosłych reprezentacji olimpijskiej, ale w końcu został anulowany.

Początek kariery zawodowej

Na Victor Ortiz profiring statystykę, która walczy w końcu okazała się imponująca, został wydany w 2004 roku. Pierwszy siedem jego walk wygrał dość łatwo. W walce z Corey Elakronom młodych talentów działał świetnie, ale ze względu na naruszenie zasad Ortiz został ostatecznie zdyskwalifikowany, choć zwycięski mecz. Po tym Wiktor miał 9 bardziej udanych bitew, a dziewiętnastego stycznia 2007 po raz pierwszy przyniósł walkę remisem z powodu rozwarstwienia głowy. Pierwszym poważnym przeciwnikiem dla naszego bohatera znalazł się Emmanuel Clottey, którego Mexican amerykański napisali nokaut w drugiej rundzie 10. Kolejna walka była jeszcze bardziej istotne, ponieważ wróg Victor był były mistrz świata Kolumbijczyk Carlos Maussa. Ale „zło” zdołał wybić konkurenta w ciągu pierwszych trzech minut.

Umowa z Oscar De La Hoey

Podpisując umowę na walkę Victor Ortiz otrzymał nową rundę rozwoju jego kariery. Już we wrześniu 2008 roku, myśliwiec był w stanie zakwalifikować się do swojej pierwszej walce tytuł, który pokonał Roberta Arietta i wziął sobie pas mistrza WBO nabo pod wersji. Victor został uznany za najbardziej obiecującego boksera roku.

W marcu 2009 roku Ortiz zadebiutował na kanale HBO. Walka o nim powstał z powodzeniem, a przeciwnik został wysłany do nokautu.

Pierwsza porażka

Czerwiec 2009. Walka o tytuł mistrza WBA tymczasowej. Victor boks z Marcos Maidana. Już w pierwszej rundzie, obaj zawodnicy zostali powaleni. W drugiej rundzie Argentynie dwukrotnie znalazł się powalony, ale z 5 rundzie, był w stanie odwrócić losy bitwy. W szóstej rundzie walka została zatrzymana z powodu silnego krwiaka w Ortiz.

Ważne walka w półśredniej

Victor wzrósł powyżej kategorii do tej walki. Jego przeciwnikiem był mistrz Andre Berto. Walka okazała się być bardzo zabawny z wieloma wnoś niż ostatecznie zdobył tytuł najlepszego walki roku. Ortiz wygrał na punkty.

Konfrontacja w Mayweather

Już w pierwszej rundzie Floyd zaczął się całkowicie zdominować i przekraczać Ortiz w tej dziedzinie. Victor jest stale naprzód, ale to nie pomogło. Kluczowym momentem bitwy stała się nagłówek „Zło” Mayweather uderzył blisko lin. jeden punkt został usunięty z powodu naruszenia mistrz. Floyd z kolei poszedł do przodu i uderzył w lewą stronę i prawo prosto przez wybijanie Ortiz.

Jak widzimy, Biografia Viktora Ortisa jest bardzo bogata i roi się od różnych zdarzeń, których wysokość będzie trwać od kilku zwykłych ludzi życia. Cokolwiek to było, Victor jest godne naszego szacunku przynajmniej na coś, co nie jest wybuchł pod presją ogromnych trudności i mógł stać się najlepszym w branży.