223 Shares 4229 views

Wiem co kawior sny

Mówią, że marzenia mogą powiedzieć śpiącego człowieka przyszłości, pomagają znaleźć właściwą odpowiedź na pytanie, czy aby pokazać drogę wyjścia z trudnej sytuacji. Ludzie od dawna wierzą w tajemniczym znaczeniu snów i próbuje dowiedzieć się, jak je interpretować, badając tajemniczy świat Morfeusza. Odsłonić kurtynę przed nieznanym? Przekonajmy się, na przykład, co śni czerwony kawior. Co może informować lub ostrzec sen, w którym sen zjada jaja, widzi ryby, pływające na tarło, lub daje prezent w słoiku z delikatnością?


Downers i interpretatorów snów

Dziś możemy znaleźć nieskończoną liczbę sennych książek, które oferują swoją wersję interpretacji. Na przykład, pomyślny znak, jeśli marzysz o czerwonym kawiorem, sen książka Millera zapowiada. I Wang, znany prorokini, że czerwony kawior marzenia tych, którzy czekają na niepowodzenia i rozczarowania. Michel Nostradamus uważał, że jeśli sen widzi na biurku kawioru, to zwiastuje to strata pieniędzy i bezużyteczne zakupu. Kto ma rację? Która interpretacja wiary?

Okazuje się, że aby właściwie zinterpretować sen, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę różne szczegóły. Jego wartość zależy co miesiąc urodził się człowiek, co on podłogi.

Syn jaj i data urodzenia

Jeśli zapoznania się z różnymi interpretacjami śnie książek i analizowania informacji, możliwe jest, aby zrozumieć, co śni czerwony kawior. Zaczynajmy.

Jeśli urodzin przypada w okresie od września do grudnia, we śnie widziane przez czerwonego kawioru obiecuje uzupełnień do rodziny. Należy zauważyć, że rodzina może zostać przedłużony nie tylko dzieci, ale również zwierzęta. Na przykład, pies przyniesie szczeniąt.

Urodziny mają wakacje od maja do sierpnia, który widział w tarło snu, może zacząć przygotowania bankiet lub hałaśliwe święto. W niedalekiej przyszłości przyjdzie do nich gości.

Ale dla tych, którzy urodzili się w okresie od stycznia do kwietnia, istnieje wyraźne wskazanie książka marzenie. Jeśli są one we śnie zobaczył czerwony kawior, to pojawienie się w rodzinie kobiety ciężarnej. Ale powiedzieć co marzyć kawioru kobiet urodzonych w tym okresie, nie chcą. Wielu interpretatorów snów uwierzyć, że jaja sugeruje niemożność porodzie, bezpłodność.

Dla osób urodzonych od maja do sierpnia kawioru śnie mówi o przybyciu dalekich krewnych lub goście przychodzą z dziećmi.

Co oznacza sen kawior?

Jeśli nie brać pod uwagę datę urodzenia, a następnie interpretuje, co śni czerwony kawior, różnych ludzi na różne sposoby. Na przykład, w Veles Mały snu Interpretacji, sen o jajach – ku zaskoczeniu i jeść delikatność – do łez i żalu. Ezoteryka twierdzą, że zobaczyć czerwony kawior w czasie snu – długo oczekiwane zwycięstwo i osiągnięć, jak widać przez śnie ryb z kawiorem wskazuje na występowanie okresu przyjemności. Będziecie świadkami intymnej sytuacji, jeśli we śnie, aby zobaczyć pływania ryb na tarło lub odradzania.

Oferuje on bardzo atrakcyjny interpretacji snów Miller. Interpretowania tego, co dla niego czerwony kawior sny, to jest bardzo proste. Jeśli kawior jest świeże, piękne dla oka i smaczne, jest to znak, że korzystne obiecuje bogactwo i luksusowe życie, szczęście i dobrobyt. Jaja nieświeży i zgniłe ostrzega o zbliżającym się problemy, plotki i strata pieniędzy. Jednocześnie uspokaja książka marzenie: postrzegane przez złego czerwonego kawioru we śnie ostrzega tylko o przykrych momentów w życiu. I tylko człowiek może zmienić bieg wydarzeń, widział we śnie, to znak ostrzegawczy.