318 Shares 2039 views

Gałązka mimozy z rękami: klasa mistrz. Pocztówka „Mimosa” własnymi rękami

Szukać oryginalnych pomysłów na prezent na 8 marca? Zawsze poruszony czułością wiosna żółty puszyste kulki? mimoza gałązka wykonany własnymi rękami bardzo łatwo. Wybrać jeden z niżej opisanych sposobów przygotowania materiałów i rozpocząć proces interesujący twórczego. Stworzenie takich prezentów może być zabawa rodzina działalności.

ciekawe pomysły

Piękno święta wiosny zawsze chce się utrzymać dłużej. Pomoże to produkcję gałązek mimozy z różnych materiałów. To pamiątka będzie miły prezent mama lub babcia w dniu 8 marca lub po prostu piękny wystrój w domu.

produkcji, istnieje wiele opcji. Niektóre z nich są wykonane w postaci reliefu na powierzchni drugiej są obszerne kompozycje kwiatowe. Coś łatwe do wykonania, nawet przedszkolaków, ale są takie technologie, z których wytrzymałość na radzenie sobie tylko dla dorosłych.

Tak więc, w jaki sposób i co można zrobić bukiet żółtych piłek, można dowiedzieć się, patrząc na poniższej liście:

 • gliny, gliny lub innego polimeru masa do modelowania;
 • pomarszczony papier lub tkaninę;
 • Quilling technikę i hafty;
 • szydełka;
 • producenci pomponów gwint drobnozwojowy;
 • uzyskanie okrąglaki poprzez dziurkowania;
 • wełny;
 • Koraliki ze styropianu;
 • proso;
 • kulki;
 • przyciski.

Skorzystaj z jakiejkolwiek idei i masz świetny mimozy z ich rąk. Master Class ze zdjęciami, które są umieszczone w odpowiednich sekcjach pomogą Ci opanować ciekawe hobby. Każda metoda będzie interesujące dla dzieci. Wybierz plan pracy zgodnie z wiekiem dziecka i spędzać czas na wspólnej produkcji prezentów.

Materiały i narzędzia

Więc dzisiaj będzie dokonaniu gałązkę mimozy z ich rąk. Będzie to wymagało, aby przygotować następujące elementy:

 • żółty i zielony barwnik lub materiał z odpowiednim kolorze;
 • drut;
 • nożyczki;
 • klej;
 • papieru (projektant owijania faliste)
 • , z której kwiaty muszą same być wykonane (w zależności od wybranej techniki) glina, wełna, chusteczki, guziki, cząstki pianki, nici, kulki, itp ..

Wszystko czego potrzebujesz to może mieć w domu. Możesz zacząć od produkcji po drodze, na której masz składników.

Wiecznie kwitnące mimozy z rękami:
Master-class na dokonanie dar wiosny

Najbardziej w prostych i szybkich sposobów popytu, który może wykorzystują nawet same dzieci. Wszyscy ulubione materiał – glina. Nowoczesne, substytuty gliny odpowiedniego polimeru, masę do modelowania, granulowanego iłu w postaci małych kulek.

Aby taką pamiątkę, należy przygotować kompozycję zielonych i żółtych kolorach. technologia produkcji będzie taki:

 1. Toczyć kulki.
 2. Pokroić na małe kawałki drutu.
 3. Elementy są nawleczone na rusztowaniach dokonanych w drugim etapie.
 4. Zanurzyć każdą piłkę w postaci żółtego proszku.
 5. Łączyć oprawkę gałązek typu nawojowym zielonej masy z tworzywa sztucznego w postaci zwiniętej taśmy, lub papieru do pakowania.

Innym prostym rozwiązaniem – wykonanie kompozycji ulgą, gdy opiera się na elementach są po prostu wklejone. Jako tło przy użyciu tektury pusty fanerku, talerz. Taka opcja może być wykonane nie tylko z gliny, ale również bibuły, serwetek i lepiej. Spośród nich, łatwiej jest toczyć kule o gładkiej powierzchni. Materiał wystarczająco zwilża wodą.

Inną możliwością, która jest łatwo wykorzystać nawet przedszkolak – aplikacje produkcyjne z kręgów wykrojów. Można je przygotować za pomocą dziurkacza dorosłych wykonany z kolorowym. Leves łatwo ciąć na paski o cienkiej blachy albo z gliny.

Zamiast kręgów papieru za pomocą przycisków. Jeśli nie masz tak wiele elementów żółtego koloru, użyj zabarwienie.

Bukiet w technikach Quilling

Zawsze miło, aby pamiątki własnymi rękami. Mimozy łatwo wykonane z cienkich pasków z żółtego papieru skręconych w krążki lub koła.

Po pierwsze, wiele z nich wymaga pocięte paski nie szersze niż 5 mm. Długość jest określona doświadczalnie i zależy od średnicy okręgu, który chcesz uzyskać. Następnie taśma jest nawinięta na patyku. Można użyć igły, wykałaczkę, igły dziewiarskiej. Końcówka powinna być klej. Wykroje są przyklejone do podłoża. Liście są wykonane z nożyczkami z papieru.

Karta z mimozy

Każdy z powyższych sposobów umożliwia, aby obraz reliefu, który może być stosowany w postaci panelu, wydany w ramce. Ponadto, taki dobry okazać się czystą kartę „Mimosa” własnymi rękami. Dosyć pastę z tektury z ulgi na połowie powierzchni bocznej złożonego arkusza, a wewnątrz żądanie zapisu. mama lub babcia prezent gotowy. Jeśli odwrotna strona zamocować warstwę magnetyczną, masz oryginalną dekorację lodówce.

Jak zrobić mimozy z bawełny

Technologia produkcji tego bloku jest skomplikowana tylko przez fakt, że surowiec musiałby malować. Jako odpowiedni pigment gwasz zestawy akrylowy batik lub w probówkach. To zajmuje dużo czasu, przygotowanie materiałów, jak namalowane przedmioty trzeba pozostawić do wyschnięcia. Jak widać, gałązki mimozy z wełny z twoich rękach jest również prosta. Łatwiej malować watę, a następnie zwinąć żółte kulki. Liście i szkielet może być wykonany dowolną technologią.

Mimosa: Master Class "Flower własnymi rękami"

Dobre kulki Zastosowanie pianki. Mogą pozostać na farmie po produkcji worków fasoli lub zaktualizować go wypełniacza. W celu zapewnienia gładkiego koraliki naturalny wygląd kwiatostanów, konieczne jest nie tylko ich farby, ale pierwszy zwój w grysiku i pocięte wełny na filcowanie, wstępnie zanurzone w kleju PVA.

Aby utworzyć miniaturowych kompozycji przy prosa. Dzięki niej objętość może być wykonana z życzeniami mimozy z ich rąk. Grys są często wykorzystywane bez dodatkowego barwienia. Droższe, ale skutecznym rozwiązaniem – żółte kulki. I to, i inne substancje łatwo zastosować do pałeczek lub kawałków drutu, zanurzając je jeden po drugim do kleju i kompozycji dekoracyjnych.

Twórz własne ręce mogą być mimoza, przy użyciu małych pomponów. Technologię opisaną szczegółowo w materiałach fotograficznych:

1. W pierwszym etapie, nić nawija się na podłoże (w tym przypadku, nożyce).

2. Uzyskany przedmiot zostaje przesunięty do ostrych krawędzi i środkową nożyczki zbyt mocno cienkiego drutu. Jest to element ramy, a jednocześnie tworzy sam kulek. Po obu stronach (bocznych), nożyczki motek jest cięty wzdłuż.

3. produkowane w taki sposób, jak wiele piłek, jak to konieczne do bukietu.

4. Uzwojenie szkielet lub tekturę do pakowania.

5 – 8. Następnie, każdy połączony z sąsiednim kwiatem. Więc nie każdy gałązkę mimozy z ich rąk, a potem wszystkie są ze sobą skręcone. Następny bieg liści.

9. Zielona papier tnie się na paski o kilka centymetrów (jeśli bukiet jest wykonany w skali 1: 1). Na taśmie nacięcia są wykonywane przy najmniejszej możliwej odległości.

10. ciągłej kleju zastosowano boczne i taśma jest skręcona.

11. dokonać wielu przygotowań do liści jak wymagane przez bukiet.

12. Wykorzystanie to wszystko razem.

Gałązki są pogrupowane w bukiet w wazonie i ustawić. Konieczne jest, aby wybrać garnek lub pojemnik, który będzie wyglądać w harmonijnym połączeniu z mimozy. To nie powinno się przyciągnąć zbyt wiele uwagi. Ważne w florystycznym szkicu – kwiaty.

Skład objętościowy cyfrą 8

Zrób gałązkę mimozy z rąk, nie można po prostu jako odrębna pozycja, ale zorganizować go w 3D Floral fantazji. Jeśli trzeba zrobić pamiątkę do 8 marca, śmiało przyjąć jako podstawę ośmiu. Sposób produkcji opraw bukiet wybrać według własnego uznania. Idealne technika Quilling, perełki pianki polimer gliny.

Widziałeś gałązki mimozy odbywa się własnymi rękami. Opanowania wszelkich technologii, można dokonać niewiędnącego kwiatowe szybko. Trochę pofantzirovav, należy tworzyć kartki z życzeniami i inne dekoracje na świątecznym wiosennym nastroju.