883 Shares 6226 views

Jak uszyć strój pakiety

Pomysłów i bezgraniczna wyobraźnia naszych współczesnych i zaskakujących niekiedy szokujące. Świat mody jest również zaangażowany w tych twórczych maratonach. Wiele znanych domów mody i projektanci uwielbiają tworzyć ubrania z nietypowych szokujących materiałów i tkanin: drewniane spinaczy do bielizny, rękawic gumowych, papier, białej i ciemnej czekolady, a nawet worki na śmieci.
Suknia pakietu – popularny i wielu znanym tematem, tym bardziej, że „krawiectwo” niekonwencjonalnego stroju nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasochłonne.

Do produkcji tej szalonej rzeczy musimy się następujące elementy:

– torby na śmieci lub torby z żywności (np wióry). Jeśli zdecydujesz się skorzystać z pakietów, które poprzednio było jedzenie, należy je dokładnie umyć, wysuszyć i wykończenia brzegów. Należy także pamiętać, aby sprawdzić integralność materiału i brak dziur.
– Tematy w różnych kolorach.
– Plany na przyszłość sukienki.
– Nożyczki na tkaninie.
– Stary strój, który będzie stanowił ramy dla nowego stroju.
– torby z tworzyw sztucznych przeznaczonych do śniadania.
– maszyna do szycia.
– kawałek tkaniny X / bawełna.

Jak zrobić paczkę sukienkę?

  1. Najważniejsze w działalności twórczej – to świetny pomysł i jego dobre osiągi. Niezależnie wymyślić niezwykły i niepowtarzalny styl ubierania przyszłości. Torby, zwłaszcza duży czarny śmieci ukryć wiele ciekawych pomysłów i idei. Jeśli to nie działa, spójrz w czasopismach fotografie suknie wykonane z podobnego materiału i łącząc kilka pomysłów, tworzyć własne. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć! Po tym wszystkim, worki mogą być zawyżone, naplesti wiele małych lub dużych oczkach. Ponadto, są one sporządzone dobrze i nie wymaga skomplikowanego przetwarzania szwów, łatwo topić i są ze sobą zespawane.
  2. Suknia z pakietów (opcja №1) – proste i minimalistyczne. To wymaga silnego ciemny objętości worka na śmieci do 120 litrów z łańcuchów. To musi być zrobione w 3 – dwa otwory znajdują się na każdej stronie za ramiona, a trzeci – na głowie. Po lekko dokręcić szczególne więzi. Strój gotowy!
  3. Sukienka z pakietem (wersja №2). To zajmie dużo starego Koszulka lub szczycie zbiornika. Aktualności wystrój zostanie przymocowany do ramy. Trzeba nadmuchać małe torby używane na śniadanie, i związać je tak, że powietrze nie wyjdzie. Po uszyć wszystko uzyskać dane do naszej bazy. Że będzie miał strój zabawy.
  4. Sukienka z pakietem (wersja №3). Załóż sukienkę wykonaną z paczek chipsów ziemniaczanych. Najważniejsze jest to, aby stworzyć piękne wzorzyste ozdoba na produkcie. Jeśli uszyć spódnicę, pożądane jest użycie tkaniny i przyszyć ją do pasa. dla spódnice pakiety nie muszą być cięte, lepiej jest przyszyć do wiersza ramki przez rząd. Więc puszysty spódnica szelest.
  5. Sukienka z pakietem (wersja №4). Jest to najbardziej skomplikowany produkt, który jest szyte na wszystkich zasad. Po pierwsze, trzeba zrobić wzór i wyciąć szczegóły przyszłych sukienki z przygotowanego materiału. Dla takiego kolorze sukni jest bardzo silny „tkaniny” – gruby celofan, nie rozciągliwy i rozdarcie. Dodaj wyobraźnię, być może, należy użyć kolorowych opakowań i stworzyć prawdziwe arcydzieło sztuki projektowania!