864 Shares 3684 views

Raykin Konstantin: życie prywatne, rodzinne, zdjęcia, biografia i filmografia

Ta osoba jest dobrze znany radziecki i rosyjski publiczność. I to nie tylko dlatego, że jest synem wielkiego aktora – Arkadiya Isaakovicha Raykina. Konstantin Abramowicz – utalentowany aktor, reżyser i bardzo ciekawy człowiek.

dzieciństwo

Raykin Konstantin urodził się na początku lipca 1950 roku w Petersburgu. Jego ojciec – dyrektor artystyczny i aktor miniatur teatr pop (Leningrad) Arkady Raikin i matką – Ruth Markovna Joffe. Rodzice byli ciągle w trasie. Były one często w stolicy, więc hotel „Moskwa” rodzina miała trwały pokój, w którym małe kości „przeszła” babci.

Kompletne absencja związana objechać rodziców nie wpływa na wydajność Konstantyna. Był dobrym uczniem w szkole matematyki. W wolnym czasie, Konstantin Raikin, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, entuzjastycznie zaangażowany w gimnastyce sportowej. Klasy te nie zawsze są prowadzone bez kontuzji. Po Kostia, wykonywanie ćwiczeń na nierównych barów, nawet złamał nos.

W szkole młody człowiek poważnie studiował biologię i zoologię. Marzył o wydziale biologicznym, a kariera aktorska nie był zainteresowany. Ale czas będzie można umieścić wszystko na swoim miejscu.

młodzież

Podczas egzaminów wstępnych na Uniwersytecie Leningradzkim Konstantyna nagle, niespodziewanie, zdecydowałem się grać z losem ruletkę. Po przyjeździe w Moskwie, był w pełnym znaczeniu tego słowa głodu zabrał komisji selekcyjnej Theatre School. Shchukin. Przyszły aktor entuzjastycznie czytać wiersze, znakomicie tańczył reprezentujących różne zwierzęta. nauczyciele zdumieni i oszołomieni włączone jego nazwisko na liście bezpośrednio do trzeciej rundy rozmów.

Przedmioty ogólne Raykin Konstantin przeszedł łatwo i został zapisany w trakcie słynnego aktora i utalentowanego nauczyciela Katin-Yartsev. Należy zauważyć, że to wszystko stało się bez wiedzy rodziców. W tym czasie byli na wycieczce w Czechosłowacji. I tylko przyszedł do Leningradu, dowiedzieli się, że jego syn wszedł do Szkoły Shchukin. Arkadij przyznał, że zawsze wiedział, że Kostia wybierze tę drogę.

nauka

Szkoła utalentowany facet był trudny. Koledzy myślał Baranow „Synu Raikin” i dlatego postrzegany jest postęp przez pryzmat geniusz ojca. Konieczne jest, aby oddać hołd Konstantyna – był szybko stanie udowodnić, że takiego postrzegania swojej pracy niepoprawnie.

Ale nauczyciele docenili jego talent, a także ścisłą dyscyplinę – to było absolutnie niemożliwe, aby być za późno na próbę dla niego. Występ Man uderzył nawet wielu doświadczonych nauczycieli. Gdy przypominam, to stwarza poczucie, że kurs w tym samym czasie uczenia kilka Raikin. Był wszędzie – uczynił garnitury, stosuje makijażu, uczestniczył w tworzeniu scenerii, ale przywiązuje szczególną wagę do pracy na roli.

Nawet w tamtych czasach, wiele z nich zauważył, nie tylko działania, ale także talent organizacyjny młodzieńca. Stało się jasne, że od może uzyskać wspaniały lider zespołu kreatywnego. Raykin Konstantin wiedział od wewnątrz teatru od dzieciństwa, a życie teatralne poświęcił 24 godziny na dobę.

Teatr „Współczesna”

Z powodzeniem ukończył Shchukin Szkoły (1971), Konstantyn natychmiast otrzymał zaproszenie od Galina Volchek w słynnym teatrze „Współczesnej”. Muszę powiedzieć, że nie było łatwym zadaniem dla młodego aktora – musiał znaleźć drogę, wyjść z cienia wielkiego ojca, uzyskać niezależność i uznanie ich talentu.

W „Współczesnej” Constantine szczęście grać dużo małych i dużych ról. Widzowie pamiętają go w produkcjach „Wieczorze Trzech Króli”, „Valentin i Valentina”, „Balalaikin & Co.” i wielu innych. Podczas swoich dziesięciu lat w słynnym teatrze Raikin stał się uznanym mistrzem, ale najważniejsze – publiczność mniej wiąże go z ojcem. Pojawił się na scenie młodego, utalentowanego aktora, jasne – Konstantin Raikin. Opinie Teatralovedov i krytycy są coraz bardziej podkreślić swoją wyjątkową umiejętność, zdolność, aby przyzwyczaić się do obrazu. O nim zaczął mówić jak tożsamość aktora, który ma swój własny styl gry. Stał się rozpoznawalny i lubiany przez publiczność.

"Satyricon"

W 1981 roku Konstantyn objął trudną decyzję i został przeniesiony do Teatru Miniatur (Leningrad), wyreżyserowanym przez jego ojca. W następnym roku, instytucja kultury została przeniesiona do Moskwy. Teraz jest znany jako Państwowego Teatru Miniatur, 1987, ale miał inną nazwę – „Satyricon”. Natomiast Konstanty z ojcem pracował w niezwykłych spektakli, wśród których są: „Teatr Jego Królewskiej Mości” (1981) i „pokój do domu” (1984).

Cztery lata później, w 1985 roku, udał się na programie powietrza „come artystą!”, Utworzony przez Konstantyna. W tym samym roku aktor został uhonorowany tytułem uhonorowany Artysta RFSRR.

Zarządzanie „Satyricon”

Po śmierci ojca stał Raykin Konstantin głowę „Satyricon”. Który miał kontynuować pracę ojca. I muszę powiedzieć, że zadanie Constantine sprostać odpowiednio. Skutecznie łączy aktorstwo i reżyserię działalność w „Satyricon”.

W 1995 roku jego praca w sztuce „metamorfoza” (rola Gregor Samsa) odnotowali nagrody Narodowy Teatr „Maska” Złotą. Drugie takie wyróżnienie otrzymał w 2000 roku za udział w show jednego aktora „bass”. Trzecia „Złota Maska” był utalentowany aktor w 2008 roku za doskonałą pracę w produkcji „Króla Leara”.

Nie mniej owocne Raykin Konstantin jest w „Satyricon”, a jako filmowiec. Jego oryginalne stwierdzenie "Te wolne motyle" (1993), "Mowgli" (1990), przy czym "Kwartet" (1999), "Romeo i Julia" (1995), pod wrażeniem krytyków i publiczności. Przegląd zauważyć odczyt głębokości z gry, rozrywki, oryginalnej wcielenie wydarzeń na scenie.

Praca w filmie

Oraz w filmie osiągnięto znaczny sukces Konstantin Raikin. Filmografia aktora zaczęła nabierać kształtu, nawet gdy był studentem. W 1969 roku aktor zadebiutował w filmie „Jutro, trzeci od kwietnia …”, gdzie występował bardzo małą rolę. Pierwsze znaczące prace można uznać za sposób Pella, który zawarty w popularnym serialu telewizyjnym „The Kid i Carlson” ukazał się w kinach w 1971 roku. Potem była niewielka rola w filmie „dowódca szczęśliwy” Pike „pracując w filmie Nikita Michałkow jest” w domu wśród obcych”. Ale specjalny, można powiedzieć, spektakularny sukces przyniosła aktorowi główną rolę w musicalu „Truffaldino Bergamo” (1976).

Gorgeous Natalia Gundareva jej pyszne gra doskonale wyruszył pracę Konstantyna. Talent i sztuka reinkarnacji dozwolone Konstantin Raikin stawienia się przed publicznością w dwóch obrazach – „chłodzie, lub może być, wszystko w porządku” Akademicki i cienie w filmowej adaptacji gry Schwartza Nie trzeba dodawać, że jego zadaniem aktor udało się „doskonały”? W 2002 roku Konstantin Arkadevichu udało się stworzyć organiczny sposób Poirota – „Niepowodzenie Poirota” legendarnego detektywa w serialu

Konstantin Raikin: miłość życia

Po raz pierwszy aktor poślubił Elena Kuritsinoy – Student Tabakov studio. Małżeństwo trwało zaledwie trzy lata i zakończyła się ciężkie i bolesne dla obojga małżonków w sprawach rozwodowych.

W 1979 roku, kiedy Konstantyn był jeszcze żonaty, przypadkowo spotkał starego przyjaciela – Alagez Salakhova. Jego ojciec i babcia z dziewczynek mieszka w sąsiedztwie. Zapomniane uczucia wybuchły z nową energią. Konstantyn w tym czasie nie przeszkadzało, że każdy z nich miał rodzinę. Ale małżeństwo nie było szczęśliwe Konstantin Raikin. Życie osobiste nie rozwija.

Znalazł szczęście tylko wtedy, gdy spełnione w swoim domu „Satyricon” aktorka Elena Butenko. W 1988 roku Konstantin rodzina Raikin rosła – szczęśliwych rodziców córki Pauliny. Ona nadal działając dynastię – ukończył Szkołę Shchukin, pracował w teatrze. K. S. Stanislavskogo, ale aktywnie współpracuje z "Satyricon".