424 Shares 1531 views

Trochę o tym, jak zrobić kocioł „Maynkraft”

Więc dzisiaj będziemy mówić do was o jak zrobić kocioł w „Maynkraft”. Fakt, że dany obiekt może być bardzo przydatna. Spróbuj zrozumieć, dlaczego jest to potrzebne i jak się okazuje.


Że „bestia”

Zacznijmy jednak do czynienia z faktem, że od siebie predstvlyayu ten temat i jest ona wykorzystywana do jakich celów. Następnie można dodatkowo rozważyć jej stworzenie.

Tak, to był kocioł w „Maynkraft 1.5.2”. Ten blok skafchenny w którym do warzenia. To prawda, że nie jest wygodne. Teraz działa on doskonale spełnia zębatkę gotowania. Niemniej jednak taki obiekt jest dostępny.

Kotły nadal można znaleźć w grze. Ponadto, możliwe jest, aby wybrać inne cele. Na przykład można użyć jako dekoracji lub stać. Więc teraz, kiedy jesteśmy zaznajomieni z nasza pozycja jest, można mówić o tym, jak zrobić kocioł w „Maynkraft” własnymi rękami. Będziemy zaczynają badać sprawę.

umiejętności budowania

Cóż, kiedy już myślał o procesie tworzenia obiektu, konieczne jest, aby znać „część” zasobów wymaganych. Ponadto, nie jest zbędny i wiedza o produkcji materiałów potrzebnych. Więc przejdźmy do badania.

Warto odnotować fakt, że kotły w grze jest tylko jedna pozycja. Uważają, że jest bardzo prosta. To żelazko wlewków. Łącznie 7 jednostek – a obiekt jest gotowy. Może być umieszczony w dowolnym miejscu tuż przed użyciem. Zwłaszcza jeśli zębatka gotowania jest „za”. Dokładniej, jeśli nie są już zaznajomieni z nim. Więc jeśli myślisz, jak zrobić kocioł w „Maynkraft”, należy zaopatrzyć się z żelaznych prętów. Porozmawiajmy teraz o nich bardziej szczegółowo.

od zbiorów

Cóż, musimy uzyskać pozycję crafting będzie dość łatwe. Zwłaszcza jeśli masz już doświadczenie w nabywaniu rzadkich materiałów. Lub jeśli masz kilka „ekskluzywnych” i bardzo silnymi narzędziami. Zobaczmy, gdzie można uzyskać wlewków.

Aby zacząć, należy zauważyć, że w jednym czasie przydatności można uzyskać z bloków żelaza. Mają tendencję do rozkładania na 9 barów. Spójrz mu odebrać świat – na niskich wysokościach, istnieje prawdopodobieństwo wykrycia pożądanym „cube”. Czy masz broń? Następnie przejdź w poszukiwaniu żelaznego golema. Po zamachu przypada od 1 do 3 barów. Zasadniczo, jeśli wiesz, gdzie żyją, ale nadal tylko mistrzowską walkę, jest to najbardziej opłacalne dla Ciebie.

Jednakże, nie ma innej opcji. Jeśli myślisz, jak zrobić kocioł w „Maynkraft”, ale nie wiem, gdzie znaleźć golema, to masz wyjścia. Nawet nie trzeba szukać bloków żelaza. Enough „potknięcie” na odpowiednim kopalni. Trochę pracy z nimi, można uzyskać sporo materiału, który pomoże w umacnianie wlewków. To nie jest tak inny, jak ruda żelaza. Aby uzyskać sztabki, przyłączać je w piekarniku. Dostać jeden potrzebujemy materiału z jednego bloku. Znajdź rudy może być niższy świat na wysokość 64 „kostki”. Strzelił 7 barów? Następnie, wyrównaj je i umieścić garnek gdzie byłoby pożądane.

stosowanie

Ale jest jedna mała rzecz, że straciliśmy z oczu. Jak korzystać z kotła w „Maynkraft”? Spróbujmy zrozumieć ten fakt. Odpowiedź jest dość prosta.

Jeżeli pusty pojemnik lub zbiornik, można po prostu przejść do napełniania z a wynik w pustym „rurki” cieczy. Dość 3 stożków. Ponadto taka pozycja bardzo łatwo wyodrębnić wodę. Dokładniej, aby „zebrać” go w deszczu. Wystarczy umieścić garnek pod „złej pogody” i czekać.

Jeśli pochodzą z kolorowym zbroi do naszego obecnego tematu, farba może być zmyte. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć prawy przycisk myszy. Jedno naciśnięcie spędza jedną trzecią ciecz w naczyniu. Więc co można pancerz „drop” w sumie 3 razy bez uzupełniania. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić kocioł w „Maynkraft” i używać go do innych celów.