515 Shares 6304 views

Jak połączyć „Vayber” na komputerze: aktywacja bez smartphone i pełnomocnika

Możliwość w każdej chwili skontaktować rodziny, przyjaciół oraz współpracowników i klientów – to coś, za co szczególnie docenią różnych posłańców. Wszystko co jest potrzebne do komunikacji: Zainstalowany program i dostępu do Internetu.


Najbardziej popularne posłaniec był i pozostaje „Skype”. Program działa na różnych urządzeniach i platformach. Ale często „buggy” aplikacji, a użytkownicy nie mogą wydostać się w czasie, aby komunikować.

Z tych powodów wielu smartfony mają wiele aplikacji do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Jeden z nich – „Vayber”.

„Vayber” – doskonały zamiennik dla „Skype”

„Vayber”, jak również „Skype”, pozwala wysyłać wiadomości do innych użytkowników, aby wykonywać bezpłatne rozmowy w dowolnym miejscu na świecie, dołączane do wiadomości zdjęć, filmów i dokumentów.

Ale to wszystko może być wykonane za pomocą „Skype”. Dlaczego więc zastanowić się, jak połączyć „Vayber” na komputerze, smartfonie lub tablecie, jeśli żadna nowa zdolność aplikacja nie daje?

Odpowiedź jest prosta: „Vayber” nie tyle załadować system operacyjny komputera i smartfona. Aplikacja działa szybko nawet na słabszych urządzeniach.

„Vayber” wspiera wysoką jakość komunikacji i ograniczoną prędkość internetu. klarowność dźwięku podczas rozmowy jest zdumiewająca. Kolejną przydatną funkcją jest aplikacja – aby automatycznie dodawać kontakty, ustaw „Vayber” na której urządzenia.

Aplikacja jest w pełni zsynchronizowany na wielu urządzeniach: Wiadomości, dane i kontakty nie zostaną utracone po przełączeniu z smartphone z komputerem.

Nie zapomnij o interfejsie i designu – w przeciwieństwie do „Skype” w „Vaybere” Można zmienić tło aplikacji, dodaj swój ulubiony zestaw naklejek.

Jak połączyć „Vayber” na komputerze

Instalowanie aplikacji – to kwestia dwóch minut. W celu uniknięcia problemów i opóźnień, tak aby połączyć „Vayber” na komputerze, należy upewnić się, że komputer ma dostęp do Internetu, a w smartfonie jest już zainstalowany posłańca.

Po aplikacji na smartfonie, okazało się konieczne, aby przejść do oficjalnej stronie i pobrać wersję Viber na PC. Ukończeniu pobierania kliknij dwukrotnie na plik i rozpocznij bieg.

Proces instalacji jest prosty i nie trwa dłużej niż kilka minut. Dalej – pierwsze uruchomienie programu. „Vayber” poprosi użytkownika o podanie numeru telefonu. Na smartfonie otrzyma wiadomość z kodem aktywacyjnym zostać wprowadzone do programu na komputerze. Proces jest zakończony. Kilka sekund później posłaniec jest w pełni zsynchronizowane z aplikacji w telefonie.

Jak zainstalować Viber na komputerze bez smartfonie

Jednak nie wszyscy właściciele komputerów osobistych telefonów działających na platformach obsługujących tę aplikację. Co robić w takich przypadkach, a jak połączyć „Vayber” na telefon bez użycia komputera?

Najpierw trzeba pobrać na oficjalnej stronie pliku aplikacji i zainstalować go na komputerze. Następnie trzeba trochę pomocy od przyjaciół lub członków rodziny.

Używane karta SIM musi być włożona do smartfonu, który obsługuje aplikację. Następnie w książce adresowej trzeba będzie skopiować wszystkie kontakty.

Kolejny krok – instalowanie aplikacji w telefonie i włączyć go na swoim komputerze. Po przybyciu na kod aktywacyjny smartphone, można bezpiecznie wyjąć kartę SIM i usuwać „Vayber” z telefonem.

Ci, którzy używają „windose 10” można również pobrać aplikację ze sklepu i wybrać, żeby aktywować poprzez „Android”. Po instalacji, aplikacja prosi o podanie numeru telefonu, a następnie zeskanować QR-code. W tym czasie, należy określić, że kamera nie działa. Aplikacja wyświetla kod w formacie tekstowym. Wystarczy skopiować go i aktywować oprogramowanie na komputerze.

Instalowanie aplikacji za pośrednictwem serwera proxy

Wielu użytkowników są zainteresowani, jak program działa po podłączeniu za pośrednictwem serwera proxy. Będzie tam błąd we wniosku, czy jest on zainstalowany na komputerze iw ogóle jak połączyć „Vayber” na komputerze za pośrednictwem pełnomocnika, nie sumują się z kilkoma programu antywirusowego tuzin.

Programiści pamiętać, że każdy przypadek instalacji przez pełnomocnika – jest wyjątkowa. Niektórzy użytkownicy instalacja pracuje w trybie normalnym, nawet bez dodatkowego oprogramowania. Inni mają wiele problemów z jak połączyć „Vayber” na komputerze.

Warto zauważyć, że w przypadku korzystania z aplikacji serwera proxy nie może otworzyć w ogóle. W takich przypadkach konieczne jest, aby szukać pomocy programu Profixer. Wtedy problem jak zainstalować Viber, będzie rozwiązane w kilku krokach.