235 Shares 8387 views

Dlaczego muszę pieluchę na basenie?

Pływanie jak dorośli, jak i dzieci. Ten wspaniały sport może być praktykowane przez całe życie, od wczesnego dzieciństwa do starości. Podczas nawigacji obciążenie kręgosłupa jest równomiernie, a to jest bardzo przydatne dla organizmu rosnącego dziecka. Ponadto, dzieci uwielbiają igraszki w wodzie, a to ćwiczenie daje im wielką przyjemność. Dzieci po snu Szkoła pływania lepiej, stają się spokojniejsze jak ćwiczenia w wodzie mają pozytywny wpływ na układ nerwowy.


Co muszę zabrać do basenu dla dziecka?

Lekarze często zalecają basenie maluszków. Te działania matki powinny być dobrze przygotowane. Znajome pieluchy do pływania nie mogą być użyte. Zamoczenia, zwiększenie rozmiarów, uniemożliwiając dziecku przenieść, nie zapewniają niezbędną higienę basenie. Do stosowania w wodnych producentów zaprojektowane i wykonane specjalne pieluchy na basen. Do kąpieli dziecko w jeziorze, rzece lub innego akwenu to jest po prostu niezastąpiony. Z wyglądu jest to normalne pieluchy, ale technologia i komponenty do jego produkcji mają swoje własne cechy. Trwała włókniny pielucha jest w stanie przekazać powietrza iw pełni opóźnienia w fotelu dziecięcej. Cienkie opaski wokół nogi na pieluszki zapewniają swobodę ruchów i całkowitej izolacji od otoczenia jego zawartości. Pieluchy na basen nie pęcznieją od wody i nie zwiększa wielkości, jak w przypadku tradycyjnych pieluch. Dzieci spojrzeć schludny i naturalny wygląd podczas pływania i zabawy.

Komfort dziecka jest przede wszystkim

Większość matek szczególnie martwi jak pieluchy do pływania w basenie są bezpieczne dla skóry dziecka. Oni nie narażać go na wszelkie bodźce. Delikatna i wrażliwa skóra dziecka, dzięki nowoczesnym rozwoju nowych materiałów będzie doskonale chroniony przed środowiskiem zewnętrznym. Nadmiar wilgoci, kurzu, piasku, tarcie nie spowoduje zapalenie tkanek i nie ciemnieją pobytu dziecka w ich letnim rzeki plaży lub w basenie.

Pielucha dla puli, w większości przypadków wyposażone w regulowane górnej klamry, która może być łatwo zamontowany na pasie oraz miękkie fanaberie rezinochkami nieszczelności wokół nóg. Jasny wzór zabawa zachwyci okruchy i ułatwić monitorowanie matki jej dziecko w pobliżu wody.

Są wielokrotnego użytku wodoodporne pieluszki dla basenów, które będą trwać znacznie dłużej niż jednorazowy. W tych pieluch mają trzy warstwy, w ramach którego membrana mikroporowata i bawełny. Wielokrotnego użytku, pieluchy na basen łatwo oddychający, umożliwiając powstanie pieluszkowe. Wszystko stolec dziecka pozostać wewnątrz i na zewnątrz czystą pieluchę. Pampers posiada specjalną warstwę z mikrofibry, które mogą pomieścić znacznie więcej wilgoci niż siatka. Uszczelki te zakupiony osobno, a zmiana (typowo 3-4 godzin), o ile jest to konieczne. Pieluchy jednorazowe majtki, odpowiednie do wagi dziecka 3,5-11 kg.

Najnowsze produkty do higieny dzieci zostały zaprojektowane, aby zapewnić możliwość pływania od najmłodszych lat z wszelkich norm sanitarnych dla basenów publicznych. Ponadto matka i dziecko komfortowy odpoczynek na absolutnie każdej plaży zostaną dostarczone.