150 Shares 1264 views

Kim był dr Kurenkov? Klinika Kurenkov w Moskwie: Usługi, adres, opinie

W naszych czasach, problem pogorszenia wzroku stała się często wzrosnąć w społeczeństwie. Przyczyną jego upadku nie zawsze jest oczywiste. Jednak pomimo złożoności wykrywania czynników straty, istnieje wiele agencji, które mogą pomóc człowiekowi, aby go odnaleźć. Klinika okulistyczna lekarze Kurenkov – jedna z tych organizacji.


Dr Kurenkov początkowy sposób

Biorąc pod uwagę takie osobowości jak słynny dr Wiaczesław Władimirowicz Kurenkov, oznaczamy główne etapy swojego życia. Pierwszy okres, o której warto wspomnieć – jest to druga połowa XX wieku, czyli w 1985 roku. W życiu, Wiaczesław Władimirowicz rozpoczyna fazę badań – wstąpił do Instytutu Medycznego. Nikolaya Ivanovicha Pirogova. Szkolenie kończy się w 1991 roku w specjalności „Medicine”. Jest to z wyżej wymienionym okresie i rozpoczyna drogę przyszłego profesora chirurgii oka w Moskwie.

Zatem, okulistyki w Moskwie znalazła się w nim do specjalisty gotowy, aby pomóc każdej osobie w rozwiązywaniu problemów związanych z wizją.

Następnym krokiem było w latach 1991-1993. Tym razem poświęcony był rezydentem w tej samej instytucji, a tym samym poprawić umiejętności i wzmocnić wiodącą dziedzinę specjalizacji przyszłego lekarza.

Ukończenie studiów i początku kariery w 1993 roku były: było wtedy Wiaczesław stał dyrektor generalny organizacji „New Look”. w połowie wymiaru czasu pracy kończy się w 1996 roku, gdy pełnił funkcję naczelnego lekarza w centrum Moskwy poświęconej okulistyce i chirurgii oka. Ta pozycja Wiaczesław Kurenkov opuścił pod koniec XX wieku.

profesjonalny rozwój

Dalszy rozwój zawodowy Kurenkov przyniósł nie tylko wysoką pozycję, ale również nowy zawód – „okulistyce i chirurgii refrakcyjnej” w 1998 roku został redaktorem naczelnym wersji papierowej,

W 1999 roku Wiaczesław Władimirowicz jest przypisany do nowego stopnia – doktor nauk medycznych.

Początek XXI wieku był kolejnym krokiem na drabinie kariery – uzyskanie tytułu profesora nauk medycznych. Kolejny etap – członków Rady Dissertation Okulistyki.

Ostatnim etapem było stanowisko szefa słynnego centrum, które miało dr Kurenkov. do tej pory klinika nazywa się po nim. Instytucja, według opinii odwiedzających, pomógł wielu, aby uzyskać dobre widzenie i leczyć praktycznie nieuleczalną chorobę kuli.

adres

Klinika znajduje się w Moskwie. Dokładny adres zakładu: Rublevskoe, 48/1.

Budynek, w którym lekarz pracuje Kurenkov – Clinic, to obiekt architektoniczny, zaprojektowany w prostym stylu. Brak rozmaitych atrybutów reklamowych mówi nie tylko o prestiż, ale również reprezentacyjny. Pełna nazwa Centrum: „Klinika medyczna Kurenkov”. Główną cechą budynku jest stół część do badania oczu, który wisi w powiększonym formacie na ścianie centrum medycznego.

amplituda cena

Ceny za usługi świadczone w klinice dr Kurenkov zależy od wyboru leczenia. Koszt pierwszej dawki w zakresie od 600 do 3000 rubli. i zależy od:

 • przez wyspecjalizowany personel;
 • dziedzina, w której specjalizuje.

Na przykład, konsultacja z konwencjonalnego lekarza kosztuje 600 rubli, a odbiór który prowadzi profesora – prawie trzy tysiące.

Najniższa cena jest przedstawiony w wierszach czeku:

 • Określenie stopnia kolorowych wrażeń – 150 rub.;
 • sprawdzić ostrość widzenia – 250 rubli.

Najbardziej kosztowna procedura w klinice – Witreoretinalne chirurgia. Jego cena wynosi 125 tysięcy złotych. Rub.

Najczęstsze operacje związane z widzenia – jest leczenie zeza. W niniejszym klinice kosztuje około 48 tysięcy złotych. Rub.

Podane ceny, wskazują na istnienie trzech głównych kryteriów jakościowych:

 • wysoki poziom usług;
 • Profesjonalizm lekarzy;
 • najnowsza generacja urządzeń.

Jednak oprócz nowego sprzętu naukowego i technicznego, znajduje się stary, znany wszystkim, stół do sprawdzania wzroku, która zawsze będzie klasyczny atrybut każdej okulistyczną biurze.

Na podstawie ceny katalogowej można zauważyć, że usługa w klinice pozwoli sobie, niestety, nie wszyscy. Pomimo krytycznego znaczenia wizji dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego, cena jej leczenia w tym przypadku jest zbyt wysoki i nie jest dostępna dla wszystkich grup ludności.

usługi

Moskwa lekarz okulistyczny Kurenkov klinika oferuje szeroki zakres usług w zakresie kompleksowego badania i leczenia oczu. Wśród nich są nie tylko spotkania doradcze z lekarzy i profesorów, ale również operacja może leczyć choroby oczu i zapobiegania powikłaniom. Oto niektóre przykłady oferowanych w ośrodku chirurgii usług:

 • odbiór konsultacyjny przy okulisty;
 • konsultacja chirurgiczna;
 • traktowania zeza;
 • Testy oko do widzenia barw i ostrości;
 • Leczenie niechirurgiczna widzenia;
 • korekta okulistyczny.

Podana lista – tylko niewielka część z oferowanych usług, to instytucja medyczna. Jednak możemy z całą pewnością powiedzieć, że obejmuje główne działania Centrum. To właśnie te usługi wykazywać szeroki zakres pracy klinicznej i główne sposoby, w których eksperci z centrum są pomaganie ludziom.

harmonogram

Od klinice jest jednym z najlepszych w kraju, poziom usług zgodny z jego reputacji. Według informacji przekazanych przez specjalistów z centrum, zakład jest otwarty codziennie od 10 rano do 8 wieczorem. Taki wykres pozwala nam na maksymalną liczbę pacjentów, a bardziej pomóc zobaczyć świat poprzez własne oczy.

zróżnicowane opinie

Biorąc pod uwagę poglądy pacjentów o: Center okulistycznych chozhno uwaga ogromną popularność, która w ostatnich latach osiągnęła dr Kurenkov klinikę. Recenzje obserwowane są nie tylko pozytywne. Jednak większość odpowiedzi są pozytywne, z prawie wszystkich pacjentów, którzy odwiedzili centrum medyczne zadowolony z jego pracy. lekarze oko Kurenkov klinika pomogła wiele zyskać wizję i zapomnieć o tym co soczewek i okularów.

Przykładem pozytywnych opinii mówi pacjentów podziękować skierowane do profesjonalistów z doskonałej umiejętności, uwagi, staranności i odpowiedzialnego podejścia do pracy. Oprócz wdzięczności, zadowolonych klientów polecam jako doskonałą profesjonalnej pierwszej powierzchni centrum – jego głównego lekarza. Dr Kurenkov klinika, która zgodnie z pacjentami uzasadnia swoją reputację także dostaje całkiem przyzwoite opinie.

Przykładem negatywnych komentarzy jest niezadowolenie niektórych klientów związanych z późnego przekazywania informacji i złej konserwacji poszczególnych specjalistów pacjenta podczas całego procesu leczenia. Odwiedzających kliniki mówią, że czasami zapominamy o płatności za usługi opisane instytucje i nie został powiadomiony o możliwości przenoszenia kosztownych operacji, które będą wykonywane w trybie pilnym.

Na podstawie dotychczasowych opinii, możemy stwierdzić, że klinika wiele powrócił do świata widzących: cena nie zawsze jest straszyć gości, zapewniając stałą bazę klientów kliniki.

Konkludując

W tym artykule przyjrzeliśmy co jest chirurgii oka w Moskwie. Dzięki tych ośrodków medycznych, jest aktywnie rozwija. Dr Kurenkov klinika, która należy do najlepszych instytucji w kraju, dosłownie działa cuda. Jednak pomimo dostępności szerokiej gamy usług, cennik przedstawia dość wysoką cenę. Sugeruje to, że nie wszyscy dają się obsługiwać w tej klinice. Ale nie wszystkie ceny są tak wysokie, na przykład, koszt rutynowej kontroli waha się od 150 do 250 rubli. To pozwala na korzystanie z usług centrum i ludzi o średnich dochodach.

Na końcu tego artykułu chciałbym skupić się na ważnym punkcie: Zadbaj o wizji i ogólnego stanu zdrowia. To będzie znacznie poprawić jakość życia i pozwala cieszyć się kolory świata tak długo, jak to możliwe.