789 Shares 1905 views

Jak wybrać wózek w tym samym wieku?

Matek, które decydują o urodzeniu dwojga dzieci z małą różnicą wieku, możemy bezpiecznie założyć, bohaterki. Jeszcze starszym dzieckiem i uwielbia dużo czasu, aby być matką w jej ramionach, a jazda ulica w wózku, w rodzinie jest noworodka. Zrozumiałe jest, że ta powoduje wiele trudności. Na przykład pochodzić z dwóch okruszki na ulicy bez pomocy jest prawie niemożliwe. I na spacer z dziećmi, z których jeden jest stale prośbą o rękę, a drugi jest w kołysce, to sam jest problematyczne.


Jeżeli różnica wieku w swoim dzieciom mniej niż 2 lata, a następnie zastanowić się, jak kupić wózek w tym samym wieku. Oczywiście, nie będzie to najtańszy zakup, ale docenić jego zalety można mieć podczas pierwszej wycieczce. Wybierając wózek należy podchodzić z wielką odpowiedzialność, ponieważ w nim trzeba będzie przewozić dwa niemowlęta co najmniej 6 miesięcy.

Obecnie producenci oferują kilka opcji. Jeśli zrobisz wybór przed porodem i chcą korzystać z wózka inwalidzkiego na tym samym wieku, natychmiast po drugim dzieckiem, następnie zwracać uwagę na tych rozwiązaniach, w których łączy się gondola i siedzisko dla starszego dziecka. Istnieje kilka sposobów, aby pomieścić łóżka dla dzieci.

Pierwsza opcja: dwa miejsca obok siebie w pojeździe szerokiej dzieci. Z jednej strony jest kołyska dla noworodka, z drugiej – siedzenie. Wózki dla pogodok mogą być wyposażone w jeden lub dwa poszczególnych wspólnych kapturach. Te ostatnie, oczywiście, korzystne jest, jeśli dziecko nosi, broniąc zamienny ze słońca lub wiatru, starsze dziecko jest mało prawdopodobne, by chciał siedzieć pod „dach”. Ponadto, miejsca dla dzieci są nieco przesunięte względem siebie, a twój pierworodny nie obudzi młodszy z jego rozmów. Nieautoryzowane próby rzucać w kołysce dla dziecka zabawkę lub podzielić się z nimi pyszne ciasteczka są również nieskuteczne.

Opcja druga: kołyska i gniazdo dla pierwszego dziecka były całkowicie rozdzielone. Nie są one tam, i nie idzie za sobą. Jeśli masz aktywne i hałaśliwe pierworodnego – jest najlepszym wyjściem.

Kupując wózek na tym samym wieku, będzie zapewniał: noworodek zostanie włączony do ciebie, a pierworodnym, choć i będzie siedzieć plecami do ciebie, ale będzie miał doskonały widok. Ponadto, niepożądany kontakt między dziećmi w wózku byłoby po prostu niemożliwe.

Sześć miesięcy później, kiedy drugie dziecko zaczyna siedzieć, po raz kolejny, wiele zacząć patrzeć na wózku na samym wieku. Dwa osadzona jest szerszy wybór dzieci. Mama może odebrać więcej światła, kompaktowe i łatwe w obsłudze opcję. Niektórzy producenci oferują miejscem dzieci obok siebie, lokomotywy, a nawet jeden pod drugim. Rodzice mogą wybierać w zależności od ich preferencji i możliwości finansowych. Należy zauważyć, że wózek, w którym najmłodsze dziecko w rzeczywistości jest starszy, to nie jest konieczne stosowanie mieszkańców dużych miast. Po foteliku, który jest na dole, trzeba stale wdychać oparów kurzu i spalin.

Oczywiście, główną wadą każdym z opisanych przykładów wykonania jest całkowity rozmiar. To nie mieści się w windzie przewozu dla pogodok! Opinie użytkowników wskazują, że bez pomocy mama z dwoma niemowląt jest bardzo trudno wyjść z wejściem z wielopiętrowych budynków. Mieszkaniec domów prywatnych w tej dziedzinie szczęście o wiele więcej: oni nie są tak ograniczone w ruchu.