346 Shares 5794 views

Jaki rodzaj wypoczynku – Dzień Vegan?

Rezygnując mięsa nie jest dla nikogo zaskoczeniem dzisiaj. Coraz więcej młodych ludzi postępowych stają zwolennicy tego ruchu, jako wegetarianka. Powody, dla których ludzie nie chcą korzystać z produktów pochodzenia zwierzęcego, zakorzenione w aspektach etycznych, a czasem w leczeniu ciała. Uważa się, że odrzucenie mięsa może doprowadzić człowieka trwałość sprawiają, że ciało sprawniejszy i silniejszy. A warto zauważyć, zwolenników tego celu staje się coraz bardziej z każdym rokiem. I teraz mają nawet swoje własne święto, które nazywa się: Dzień wegetariańskie.

Świętuj zaczęła się w 1977 roku w USA, a od roku 1978 – w świecie. Oficjalna data kiedy społeczność międzynarodowa obchodzi Światowy Dzień wegetarianka upływa 1 października. został wybrany przez Vegetarian Society of North America. Od tego dnia zaczyna się tak zwany „wegetariańskie miesiąc świadomości.” Co to jest?

Vegan Dzień zaczyna się cały szereg działań mających na celu rozwój tego ruchu, zwracając uwagę na jego problemy, a także promowanie idei rezygnując z mięsa wśród ludności świata. Spędzają swoje entuzjastów na całym świecie w formie imprez charytatywnych, koncertów z gwiazdami światowej scenie. Wśród tych ostatnich, przy okazji, dużo zwolenników idei wegetarianizmu. Na przykład uporczywe fani stosunek do świata jest Pol Makkartni, Madonna, Richard Gere, Brad Pitt i rosyjskich gwiazd – Valeria, Lima Vajkule, Tina Kandelaki. Przyciągają one fanów z ich występów na drodze wegetarianizmu.

Vegan Day obchodzony jest w Rosji, też. Szczególnie w dużych miastach, takich jak Moskwa, Sankt Petersburgu, Jekaterynburgu. Na przykład, w „Stolicy Kultury” w ubiegłym roku, entuzjaści miał darmową degustację potraw wegetariańskich dla wszystkich, aby pokazać, że nawet bez mięsa można zjeść smaczne, zdrowe i zróżnicowane. W ramach organizatora festiwalowe rozdawanie materiałów drukowanych, który charakteryzuje wegetariańskie zabezpieczone etycznych, jak i profesjonalistów przejście do tego przedmiotu. Ale gość społecznościowy VKontakte w 2012 roku wystawił dzień wegetariański prawdziwą flashmob – 1 października, oni masowo instalowane na Awatar Alberta Eynshteyna, słynie z przywiązania do ideałów ruchu.

Koniec z imprez poświęconych niewydolności od jedzenia mięsa zwierząt, 1 listopada, kiedy jego urodzin obchodzony jest przez przedstawicieli radykalnej gałęzi – weganizmu. Tendencja ta wymaga od swoich zwolenników jako kompletne zrzeczenie się stosowania produktów zwierzęcych w domu. Co dać wegetarianinem w swojej „profesjonalnej gali obchodów”? Najlepszy prezent będzie, oczywiście, twoja decyzja, aby dołączyć do grona zwolenników takiego stylu życia. Ale gotowane danie z kategorii wegetariańskich receptur żywności będzie miłą niespodzianką dla zwolenników humanistycznej koncepcji życia.