489 Shares 1939 views

Moskwa kliniki: lista adresów, opinie

Kiedy problemy zdrowotne osoba dąży się prosić o pomoc do najlepszych specjalistów, które można usłyszeć wiele pozytywnych opinii. wysokiej jakości usługi są świadczone zarówno przez klinikach prywatnych i publicznych w Moskwie. Lista najlepszych placówek medycznych w stolicy zostaną przedstawione poniżej.


Rosyjskie Centrum Naukowe Chirurgii

Jest to największa multi-profil instytucji medycznej, która może uratować wiele istnień ludzkich. Wiele pozytywnych opinii można usłyszeć na oddziale chirurgii serca. W murach kliniki przeprowadzić skomplikowaną operację serca, co pozwala pacjentom na powrót do normalnego życia. Jeśli weźmiemy pod uwagę stan kliniki w Moskwie w dziedzinie neurochirurgii, ten szpital będzie również zajmować jedno z pierwszych miejsc. Ponadto przeprowadzono operację w dziedzinie onkologii, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Ustanowienie medyczny znajduje się w Abrikosovskii pasie 2. W bezpośrednim sąsiedztwie pracują stacje metra „Smoleński”, „Kijów”, „Sport”.

Instytut Chirurgii nazwany A. V. Vishnevskogo

Jeśli weźmiemy pod uwagę kliniki chirurgicznej w Moskwie, to placówka medyczna będzie również zajmować jedno z pierwszych miejsc. Szpital jest interdyscyplinarny. Jednakże, wiele uwagi poświęca się problematyce oparzeń i odmrożeń. Przeprowadzone badania w celu opracowania nowych metod leczenia skomplikowanych przypadków klinicznych.

Wiele dobrych opinii można usłyszeć o specjalistów z placówek medycznych. Pracownicy Instytutu – lekarze najwyższej kategorii, doktora nauk medycznych, profesora. Pielęgniarki także dostaje pracę na wysokim poziomie. Jednym z działań jest ustanowienie Chirurgii Szczękowo. Opinii pokazują, że lekarze Instytut działa tak delikatnie, jak to możliwe. Eksperci robić wszystko, że operacja nie miała wpływu na wygląd pacjenta.

Pracuje w Instytucie Chirurgii Bolshaya Serpukhov, budynek 27, codziennie od 8:00 do 19:00. Hospitalizacja jest przez całą dobę.

"MedTsentrServis"

To nie jest jedna prywatna klinika w Moskwie, ale cała sieć. placówki medyczne pracują pod tą nazwą nie tylko w stolicy, ale także w tym obszarze. Główna aktywność – leczenie chorób układu moczowo-płciowego, jak również układ odpornościowy. Ponadto, sieć placówek medycznych specjalizujących się w leczeniu chorób skóry, alergie, narządów trawiennych. Dobre opinie można usłyszeć także o usługach kosmetycznych, które wykonują prawdziwych profesjonalistów. Procedury wyeliminować zmarszczki, blizny po trądziku, a nie wydać wszystkie kliniki Moskwie. Wykaz usług świadczonych przez instytucje „MedTsentrServis” jest dość szeroka.

W Moskwie, prawie wszystkie urzędy Clinic znajduje się obok stacji metra. Uważane za najbardziej odwiedzanych działów:

  • Ziemia Wał ulica, nr domu 38/40 (metro „Kurski);
  • Czerniachowskiego ulica, 8 ( „port lotniczy” stacja metra);
  • Garibaldi Street, Building (stacja metra „Novye Cheryomushki) 36.

„Zdrowie człowieka”

Kolejny prywatny szpital w Moskwie, które można usłyszeć wiele pozytywnych opinii. Ustanowienie multi. W przypadku gdy usługi są świadczone przez leczeniu różnych chorób, diagnostyki, utrzymania ciąży , i tak dalej. D. Jest to jeden z niewielu klinik w Moskwie, oferując przekazać analiz genetycznych. Działa jako instytucji medycznych w zakresie medycyny estetycznej. Recenzje kosmetologii można tylko usłyszeć pozytywne.

Prywatna instytucja świadczy usługi na zasadzie bezpośredniej płatności. Opinii pokazują, że koszt w pełni spełnia jakość. Przekazać proste testy mogą być za 360 rubli. Cena od pierwszej konsultacji ze specjalistą – 1500 rubli.

Klinika „zdrowia ludzkiego” działa na jesieni Boulevard, Building 12, budynek 10, niedaleko od stacji metra „Krylatskoye”.

Szpital Dziecięcy św Włodzimierza

zdrowie dzieci – ponad wszystko. Że dzieci mogą w pełni rozwijać, istnieją specjalne kliniki w Moskwie. Lista powinna zacząć klinicznej St. Vladimir szpitala, która specjalizuje się w patologii dzieci. Wiele pozytywnych opinii, można usłyszeć o regenerujący działu dla wcześniaków. Rodzice twierdzą, że lokalni eksperci dać dzieciom szansę prowadzić pełną życia, aby wznieść się bez żadnych odchyleń.

W szpitalu przeprowadzono skomplikowaną operację u dzieci w różnym wieku. Terapia są dzieci w dziedzinie ortopedii, neurologii, gastroenterologii, kardiologii, i tak dalej. D.

Jest to placówka medyczna na adres: Ulica-Dvrtsovaya Rubtsovsk, dom 1/3.

"DentaVita"

Jeśli weźmiemy pod uwagę klinik stomatologicznych w Moskwie, to placówka medyczna zajmie jedno z pierwszych miejsc. Zapewnia to pełną gamę usług związanych z pięknym uśmiechem. Komentarze pokazują, że klinika regularnie odbywają się różnego rodzaju imprezy, umożliwiając zainstalowanie lub wykonywanie implanty wybielanie zębów trzonowych po obniżonej cenie. Jakości terapeutycznego i usunięcie problematycznych zębami gryźć korekty i więcej.

Pracują oni w klinice, a także stomatologów dziecięcych. Eksperci są w stanie dotrzeć do młodych pacjentów, umie pocieszać je przed nieprzyjemnym procedury.

„DentaVita” – to sieć placówek medycznych. Najczęściej odwiedzane instytucje są na Zubovsky Boulevard, 27/26, budynek 5.

Popularne i innych klinik stomatologicznych Moskwy, takie jak "Novadent", "Dial-Dent", "Vita-Stom-" i t. D.

„Mikrochirurgii oka” nazwany S. N. Fedorova

Placówki medycznej powstała wybitny naukowiec okulisty. Obecnie klinika Fedorova (Moskwa, Rosja) – jest główną instytucją w leczeniu chorób oczu, nie tylko w stolicy, ale w całej Rosji. Klinika uznawane w Europie. W leczeniu ludzi przychodzi tutaj z krajów sąsiednich.

„Mikrochirurgii oka” nazwany SN Fiodorow – to kompleks obejmujący naukowej instytucji, przychodnia, centrum diagnostycznego. Opinii pokazują, że każdy pacjent indywidualne podejście, które pozwala zaoszczędzić wizję z minimalną utratą zdrowia.

Fiodorow klinika (Moskwa) działa Beskudnikovsky Boulevard (dom 59a).

Medyczne Centrum Badań Naukowych „pierwiastków śladowych”

Jeśli weźmiemy pod uwagę najlepsze prywatne kliniki w Moskwie, lista musiałaby zawierać tę instytucję. Klinika od 1998 roku. Zapewnia pełen zakres usług związanych z diagnozowaniem i leczeniem różnych chorób. Centrum Medyczne działa w następujących obszarach: kardiologii, neurologii, ginekologii, endokrynologii, gastroenterologii, kosmetyków i tak dalej ..

Wszelkie testy mogą być wykonane w klinice „Mikrozhelement”. Opinii wynika, że przeprowadzone gruntowne badania ciała, zanim lekarz diagnozuje pacjenta i przypisać odpowiednie leczenie. Personel kliniki – specjaliści najwyższej kategorii, docentów i profesorów.

Jest to placówka medyczna na Pyreva dom (11a) ulicy, w pobliżu stacji metra „Kijewskaja”.

W artykule była lista klinik, które można usłyszeć najbardziej pozytywne opinie. Jednak Moskwa jest jeszcze wiele szpitali, które również świadczą usługi na wysokim poziomie. Jest to nie tylko udogodnienia dla zdrowia publicznego, ale także prywatne, pomoc można uzyskać zupełnie za darmo.