111 Shares 3629 views

Witalij Grachev (Vitas): jego biografia, twórczość i rodzina

Bohater naszego dzisiejszego artykułu jest utalentowany piosenkarz Witalij Grachev. Wielu z nas zna go jako Vitas. Jaka jest droga do chwały, miał zrobić? Gdzie studiował Vitali? Jaki jest stan cywilny piosenkarka? Odpowiedzi na te i inne pytania zawarte są w art.


biografia

19 february , 1979 r łotewskim Daugavpils urodziła chłopca o imieniu Witalij. Był poszukiwany i kochane dziecko. Vitas – to nie jest aliasem, ale tylko łotewskiej wersji rosyjskiej nazwie Witalija. Wkrótce Grachev przeniesiony do Odessy (Ukraina).

Ojciec opuścił rodzinę wcześnie. Nasz bohater to prawie nie pamięta. Matka Lily M., wykonane żywym szycia odzieży na zamówienie. Ona pojedynkę wychowuje syna. Kobieta próbowała dać mu wszystkiego najlepszego. W weekendy, chłopiec przebywał z dziadkiem – Arkady Dawidowicz. To on zaszczepił we wnuka miłość do muzyki. Mój dziadek grał na akordeonie i śpiewał ditties.

nauka

Witalij Grachev poszedł do szkoły №60 w Odessie. Od wczesnych dni był w stanie znaleźć wspólny język z kolegami z klasy. Nauczyciele zawsze chwalił Vitalik. Nie był pewien, że jego świetlanej przyszłości. W ciągu 3 lat, chłopiec poszedł do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na akordeonie.

W okresie dojrzewania, nasz bohater podjął pracę w teatrze sztucznego i parodie głosowych. W murach tej uczelni facet dostał bezcenne doświadczenie. Trądzik nauczył się przedstawiać słynny „moonwalk” Michaela Jacksona.

nowe życie

Pod koniec 9 klasy Grachev udał się do Moskwy. W przeciwieństwie do wielu ludzi, którzy przybyli z prowincji, nie musiał długo podbić metropolię.

Długoletni przyjaciel Paul Kaplievich (reżyser teatralny) wprowadził go do producenta Sergey Pudovkin. W tym czasie osoba ta była zaangażowana w promocję „na-na”. Sergey spotkał się z Vitas. Facet dał mu taśmy, które rejestrowały swoje piosenki. Producentem był pod wrażeniem różnorodności stylów używanych – od heavy metal do opery. Pudovkin postanowił zająć promocję bryłki.

kariera muzyczna

Vitas pierwszy teledysk do utworu „Opera №2» ukazał się w grudniu 2000 roku. Intrygować publiczność, Sergey Pudovkin udał się podstęp. W teledysku wokalistka Witalij Grachev w dużej szal owinięty wokół jego gardła. Natychmiast pojawiły się plotki, że to akcesorium ukrywa skrzela. Wszystko to było tylko na rękę Sergeyu Pudovkinu. Powiedział Vitas, więc nosił szalik na codzień. Druk nadal rozkoszować się motyw, wywołując piosenkarza „przybysz” i „człowiekiem ze skrzelami”.

W lipcu 2001 roku, Vitali był kłopot. Jego ukochana matka zmarła z powodu ciężkiej choroby. Wykonawca żal utraty bliskiej osoby. Zrobił małą przerwę od pracy. I wkrótce znowu zaczął śpiewać dla swoich fanów.

Jeśli nie za ciężką pracę i silnego charakteru naszego bohatera, to nie wiem, kto Vitaly Grachev. Albumy tego artysty wychodzi jeden po drugim. W 2001 roku sprzedaż przyszedł pierwszy dysk Vitas – „Filozofia cudu” Fani wykupili wszystkie kopie w ciągu kilku dni.

W 2002 roku piosenkarz zaprezentował album z pozytywnym nazwą „Smile”. Ten album okazał się również popularne wśród wielbicieli jego talentu. Do tej pory Creative świnka Vitas 13 albumy, 2 kompilacji oraz kilka klipów twórcze.

film

Witalij Grachev – nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również świetnym aktorem. Jego znajomy z kina odbyła się w 2003 roku. Vitas grał epizodyczną rolę w serialu „Evlampiya Romanowa. Dochodzenie prowadzi amatora ".

proces kręcenia tak zadowoleni z naszego bohatera, który postanowił kontynuować karierę aktorską. W okresie od 2003 do 2012 roku. Słynny piosenkarz wystąpił w 6 zdjęć. Wśród nich znajdują się takie filmy jak „Mulan”, „o filmie Pasja”, „Zostań gwiazdą” i inne.

życie osobiste

Na taki uprzejmy i troskliwego człowieka jako Vitaly Grachev (Vitas), marzenie wielu kobiet. Ale jego serce już dawno zajęte.

Jego przyszła żona Svetlanoy Grankovskoy poznał w Odessie. Była w tym czasie był tylko 17 lat, a Witalij – 22. Facet zaproponował ukochanej pójść z nim do Moskwy. Powiedziała, że tak. Nasz bohater jest ogromne ryzyko, biorąc nieletnich młoda pani domu. Ale mama Amy przyjęła córkę wyboru i pozwolić jej odejść z lekkim sercem.

Wkrótce para sformalizować swój związek w moskiewskim urzędów stanu cywilnego. Uroczystość odbyła się w tajemnicy. Singer starannie strzeżone o swoim życiu osobistym ingerencji z zewnątrz. Zaledwie kilka lat temu w wywiadzie dla mediów drukowanych, przyznał, że długo żonaty.

21 listopada 2008, Swietłana dała mężowi uroczą córkę. Dziecko nazwano Alla. Młody ojciec zapłacił córeczka cały wolny czas. On ją swaddled, wykąpał się i położyć do łóżka. Od pierwszych dni życia Alia słuchał kołysanek wykonanych przez słynnego taty.

Światło i Witalij marzył o swoim synu. I Bóg wysłuchał ich modlitw. 1 stycznia 2015 w Grachev rodzinnym stało uzupełnianie. Urodził się syn Maxim.

Konkludując

Witalij Grachev (aka Vitas) – artystą wszechstronnym. Potrafi śpiewać pieśni różnych gatunków, napisany w języku rosyjskim, angielskim, a nawet chiński. Życzymy mu wielu sukcesów, stabilność finansową i szczęścia w życiu osobistym!