191 Shares 8397 views

Syn życia i śmierci Bruce'a Lee na scenie

Syn Bruce'a Lee – Brandon, podobnie jak jego ojciec, znany jest nie tylko pamiętnych scen akcji i w działaniu, ale również tragiczną śmierć na planie. Znajomi po incydencie, mówił o swojej rodzinie jako dynastii, przyciąga kłopoty. Starsi filozofowie Chinatowns byli przekonani, że „zła pogoda” na głowach upadł z powodu dumy. Jeśli oni nie chcieli zapytać o los rzecz, a jej otwarcie zadeklarował ich żądań.


kariera

Syn Bruce'a Lee – Brandon – urodził się w 1965 roku w Kalifornii (USA). Jego dzieciństwo minęło w przejściach. Gdy miał 6 lat, rodzina przeniosła się do Hong Kongu. W 1969 roku pojawił się Brandon siostrę – Shannon. Po śmierci Bruce'a Lee (1973), jego żony, dzieci Linda Lee Cadwell wrócił do Ameryki.

Od wczesnych lat Brandon studiował chińską sztukę walki w systemie ojca i dobrze sprawował. Podczas gdy jeszcze w szkole brał udział w produkcjach teatralnych, a później studiował aktorstwo w szkole, następnie w Instytucie. Kochał muzykę skomponował i grał na gitarze.

W wieku 20 lat, zaczął karierę w kinie i musiał grać w dziesięciu filmach. Brandon Młody był pierwotnie skierowany do poważnych ról dramatycznych, ale producenci widział mu syna słynnego mistrza kung fu.

W 1990 roku, Brandon spotyka Eliza Hutton. W tej chwili, była wicedyrektor. Brandon i Eliza 1991 żyć razem. Dopiero później ogłosiła swoje zaręczyny, ale przed planowaną datą ślubu w kwietniu 1993 roku, Brandon nie żyją 12 dni. Został śmiertelnie ranny w dniu 31 marca, podczas kręcenia „The Raven”, zmarł w szpitalu. Został pochowany obok swojego ojca, nad brzegiem jeziora Washington w Seattle.

kariera

Działać w filmach Brendon Li rozpoczęły się w 1985 roku. chwała ojca cieniu jego tożsamość. Brandon chciał współ-gwiazdą, ale to zaczyna swoją podróż do aktora w Hollywood nie są one oferowane. Po kilku nieudanych próbach w filmach niskobudżetowych – „Crime killer” i „Kung Fu: Wersja Film” – syn Bruce'a Lee rzuca to przedsięwzięcie i udał się do Chin, a następnie wrócić do kina.

Od 1986 do 1989 roku, Brendon Li udało się zagrać kilka filmów akcji pełnometrażowy, "Kung Fu: The Legacy of Rage", "podstawiona", "Kung Fu: The Next Generation" i "operacja" laser”. Były dwie drobne role w serialach: CBS Lato Playhouse i „O`Haara”. Po udanej pracy w filmie „Soldier of Fortune” (1990) Brandon zauważył poważnie. Akcja filmu „Ostry poker w Małym Tokio” (1991) był już grał w parze z Dolph Lundgren.

W filmie „Rapid Fire” (1992) jest on również pełnienie funkcji, działa on jako dyrektor scen. Ostatni obraz ruchu Brandon Lee – "The Raven" (1994), uruchomiona w 1993 roku, został zakończony bez niego. Syn Bruce'a Lee, został śmiertelnie ranny podczas strzelaniny. Najnowsze epizody w filmie zostały sfilmowane z jego kopii zapasowej. W końcowej krytycznych etapów obrazu Brandon Lee na etapie instalacji została naniesiona za pomocą grafiki komputerowej.

pamiętnej roli

W thrillerze mistycznego „The Crow” Brendon Li zagrał rolę muzyka rockowego. Zgodnie ze scenariuszem, to wraca z innego świata , aby pomścić obraził honoru oblubienicy, po gang gwałcicieli, noc włamania do domu, poważnie zajmował się nimi.

Prawie cały cykl strzelanie Brandon musiał nosić makijażu na twarzy, pokazując maskę śmierci. On Według autorów, z grobu, by stać Raven-mścicielem. Bohater musi odnaleźć zabójców i wymierzyć sprawiedliwość.

Ostatni odcinek, który udało się zagrać przed rany w miejscu syn Bruce'a Lee, została rozwiązana w pętli, gdzie została wykorzystana broń palną. Maykl Massi – aktor, który wcielił się w rolę gangstera, strzał Crow rewolwer z pięciu metrów. Brandon był to urządzenie, które naśladuje pocisk uderzył ciało. Wkłady w rewolwerze stosować jedno, ale mimo to, po tym jak strzał i wchodzących Raven nie wzrosła na nogi.

Śmierć syna Bruce'a Lee

Po dyrektora zespołu z udanego startu, Brandon wciąż leżał. Ekipa filmowa myślał, że ich odtwarzanie, i nikt nie był w pośpiechu, aby sprawdzić jej stan. Kiedy stało się jasne, że Brandon został ranny w brzuch, natychmiast został wysłany do szpitala.

Operacja trwa 5 godzin, ale chirurgów w stanie zatrzymania krwawienia. To był rozdarty dużą tętnicę i narządy wewnętrzne są uszkodzone. Brandon zmarł po nim przyszedł jego narzeczonej. Czekał Eliza 12 długich godzin przed nią po zgłoszenie incydentu nie pilnie przewieziony do szpitala.

Okazało się, że w lufie pocisku rewolwer pozostał po poprzedniej sceny z ujęciami. Planuje się wykorzystanie fałszywych naboje, ale ze względu na pęd do sklepu kupił walki, a proszek są usuwane. Broń z zaniedbania nie jest zaznaczone, zablokował pocisk nie zauważył, ładowany z pustym amunicji ze zmniejszoną dawką prochu. Pomimo tego, opłata była wystarczająca, aby kula 45 kalibru, uderzanie brzuch, przebił ją i zatrzymał się na kręgosłupie. Z tego pamiętnego dnia Brandon odmówił użycia kamizelki.

Po śmierci Brandon pogłoski o ewentualnym udziałem chińskiej mafii. Również silnie o zły omen. Po jego ojciec zmarł podczas kręcenia filmu „Game of Death” w tajemniczych okolicznościach, a nie mniej tragicznie zginął syn Bruce'a Lee. Jego filmy stały się najbardziej poszukiwanym po śmierci aktora. „The Raven” dla fanów talentu Brandon Lee stał się kultowy, jak z filmu „Wejście smoka” po śmierci Bruce'a Lee.