823 Shares 1339 views

Jak znaleźć równowagę „Beeline”. Rodzaje i metody

„Beeline” stworzył dla siebie obraz operatora dla ludzi aktywnych. A to wymaga od nas tego wieku? Bądź w kontakcie! Wymaga to, że konto było zawsze pod kontrolą. Ten artykuł będzie mówić o tym, jak znaleźć równowagę „Beeline”.


Wiodący operatorzy sieci komórkowych korzystają prepaid system rozliczeń za swoje usługi. Oczywiście, zapewniają obsługę abonentów, którzy preferują inny rodzaj służby. Postpaid system billingowy istnieje, ale jest rzadko używane, głównie dla klientów korporacyjnych.

Co to jest system prepaid? Prosta zasada – uzupełniane i wykorzystywane. Oznacza to, że można spędzić jak najwięcej pieniędzy, jak poprzednio wykonane na koncie. Jeśli saldo nie monitoruje i zapobiec całkowite zużycie zasobów, to nie będzie w stanie wykonać ważny telefon lub przejść do World Wide Web. Zwróćmy się teraz do pytania, jak znaleźć równowagę „Beeline”. Potrzebujemy:

 • telefon komórkowy;
 • PC lub laptop;
 • Połączenie z Internetem.

Środki weryfikacji

 1. Najprostszym rozwiązaniem – jest to zestaw konkretnych poleceń w telefonie.
 2. Sprawdzić saldo, przechodząc do menu karty SIM.
 3. Zadzwoń pewien numer telefonu i wysłuchać informacji na temat rachunku bieżącym.
 4. Odwiedź stronę internetową firmy i zobaczyć wszystkie niezbędne informacje na koncie.

trzeba będzie wybrać wygodną opcję, należy pamiętać i używać go w razie potrzeby.

Opis krok po kroku

Jak mogę sprawdzić saldo na „Beeline” z zespołami? Dial, Twój telefon * 102 # i wysłać go naciskając klawisz połączenia. Saldo zostanie wyświetlone w otrzymanej wiadomości.

Dodatkowe polecenia:

 • ruchu internetowego – * 108 #;
 • Twoje premie – * 107 #;
 • Stan pakiety SMS – * 106 #.

W telefonie można szukać menu karty SIM. Wszystkie modele urządzeń, to zazwyczaj znajduje się w różnych miejscach: może być set-up, aplikacje biurowe, gry menu główne. Po znalezieniu go, zrób następujący fragment – "My Beeline" (SIM-Menu) – "równowagę". Po tym, na wyświetlaczu pokazuje stan konta.

Jak mogę sprawdzić saldo na „Beeline” z zaproszenia? Aby to zrobić, wpisz 0697, naciśnij klawisz połączenia i słuchać odpowiedzi systemu. Ta liczba jest tylko dla abonentów korzystających z prepaid systemu billingowego. Jeśli układ Postpaid, zawsze można uzyskać informacje na temat ilości, które muszą być zapłacone. Aby to zrobić, należy zadzwonić pod specjalny numer telefonu 067 404.

Jak znaleźć równowagę „Beeline” online? Początkowo trzeba poprosić o hasło (tymczasowe) i zalogować się. Można to zrobić na trzy sposoby:

 • korzystając z usługi * 111 #;
 • przez opcje karty SIM;
 • numerem * 110 * 9 #.

Wagi na ekranie

Przejdź do oficjalnej strony internetowej firmy. W koncie osobistym, wprowadź login wynalazł i uzyskał tymczasowe hasło. Po zalogowaniu koniecznie zmień go na stałe w systemie. Zwiększy to bezpieczeństwo konta. Twoje osobiste konto widać od razu na stronie głównej internetowego serwisu.

Teraz, gdy wiesz, jak znaleźć równowagę „Beeline”. Zwróćmy się do dodatkowych funkcji w firmie. Operator zapewnia „saldo na ekranie” Service, czyli stan konta można zobaczyć w czasie rzeczywistym na urządzeniu mobilnym. Trzeba mieć świadomość, że jest to usługa płatna. Karta SIM i telefon musi obsługiwać tę opcję. Aby to sprawdzić, należy wybrać * 110 * 902 #. Jeśli wszystko jest OK, system wyśle polecenie, aby się połączyć. Jeśli karta SIM jest nieaktualne, należy go wymienić w dowolnym centrum serwisowym firmy. darmowe procedura.

bilans blisko

Firma świadczy kilka innych przydatnych usług dla swoich abonentów. Jeden z nich nazywa się „Balance blisko.” Korzystając z tej usługi, zawsze można monitorować stan rozliczeń jego rodziny, krewnych, przyjaciół. Ponadto należy sprawdzić stan konta osobiste będą dostępne z absolutnie dowolnego telefonu, w tym innych firm telefonii komórkowej.

Czytelnik powinien zauważyć, że wszystkie metody sprawdzania równowagi jest prawie równe, proste i łatwo dostępne. Aby z nich korzystać, wziąć kilka minut wystarczy. Pozostaje wybrać najbardziej dogodną opcję dla siebie sprawdzić, zapamiętać i stosować w razie potrzeby. Pamiętaj, że jeśli konto jest puste i nie można nazwać, zawsze można skorzystać z usług łączności, zaproponował „Beeline”, „Call Me” i „obiecanej zapłaty”.