597 Shares 8895 views

Jak zarabiają kapitał macierzyński środkami prawnymi?

Od 2007 roku, państwo poprawiło finansowania młodych rodzin, które mają dwa lub więcej krewnych lub przyjętych dzieci. pomoc początkowa wynosiła ćwierć miliona rubli., skorygowanej o inflację w 2014 roku otrzyma certyfikat na kwotę 420 tysięcy rubli. Absolutnie wszystkie rodziny, które po 1 stycznia 2007 miał drugie lub kolejne dziecko może kwalifikować się do pomocy publicznej, program ten ma zastosowanie również do przyjętych dzieci. Dlatego rodzice zastanawiają się, w jaki sposób zarabiają kapitał macierzyński.


Jak uzyskać pomoc finansową od państwa?

Niekoniecznie od razu po urodzeniu dziecka uruchomiony po pieniądze, nadal mogą być stosowane, gdy dziecko kończy 3 lata. Kwalifikują się do pomocy żadnych rodzice nie zabrać, więc fundusze są dostępne w każdej chwili. Odpowiedzialny za realizację programu jest fundusz emerytalny RF, jej przedstawiciele powie w jaki sposób zarabiają kapitał macierzyński.

Aby uzyskać certyfikat potwierdzający prawo do państwowej pomocy finansowej, konieczne jest, aby zbierać dokumenty: metrykę dla wszystkich dzieci, matka paszport, zaświadczenie z obowiązkowego ubezpieczenia emerytalnego, decyzja sądu w sprawie przyjęcia. Następnie należy zwrócić się do PF w jego rezydencji i napisać sprawozdanie z zatwierdzonym wzorem. Organ podano jedynie kserokopie dokumentów. Certyfikat będzie dostępna w ciągu miesiąca.

Główne metody pozyskiwania gotówki

Nie wiedząc, jak zarabiają kapitał macierzyński, wiele nieodpowiedzialni rodzice wchodzą do oszustw przynętę. Pamiętaj: aby legalnie korzystać z pomocy państwa może być tylko płatności bezgotówkowych. ustawa wprowadza co roku, a sposoby wykorzystania kapitału macierzyńskiego rośnie. Do tej pory większość z certyfikatu jest stosowany w celu poprawy warunków życia rodziny. Rodzice mogą kupić dom, zbudować własny, biorą udział w wspólnej budowy, przebudowy, płacić na niej hipoteki lub procentowej.

kapitał macierzyński może iść zapłacić za wyższą edukację każdego dziecka w rodzinie, dalszych instytucji edukacyjnych, ze szczególnym licencji, komunalnych i państwowych szkołach i przedszkolach. Certyfikat może być używany i poprawa części kapitałowej emerytury matki, pozwala zarabiać pieniądze i prywatnym PF. Również omawia możliwość pomocy publicznej ze względu na wyższą edukację matek.

Które banki zarabiają kapitał macierzyński?

wiele instytucji bankowych działających w Rosji, otrzymując certyfikaty płatności hipotecznych. W poszukiwaniu możliwości, a także gdzie kapitał matki do gotówki, niektórzy rodzice są wychwytywane przez oszustów, tracąc co najmniej jedną trzecią pieniędzy, a także maksymalnie – za wszelką cenę. Państwo nie przewidują wydawanie gotówki, które mogłyby przeznaczyć na żywność lub odzież, więc nie idź na temat nieuczciwych sprzedawców.

Pracownicy PF powiedzieć jak najwięcej zarobić kapitał macierzyński prawnie. Jeśli rodzina jest w potrzebie lepszych warunków mieszkaniowych, a następnie na pożyczki z jego późniejszego zwrotu pomocy publicznej może być wypłacona w następujących bankach:

  • Oszczędności Bank – udziela kredytów na 30 lat na 14% rocznie, współpracując z gotowych budynków.
  • DeltaCredit – udziela kredytów mieszkaniowych z wkładu początkowego 5%.
  • VTB24 – udziela kredytów na 50 lat na 11% rocznie. kapitał macierzyński może być stosowany jako zaliczki.

Również korzystne produkty kredytowe oferowane przez Bank of Moscow, Primsotsbank, UniCredit, Nomos Banku.