208 Shares 7725 views

Skąd mam wiedzieć, ile punktów „Dziękuję” z Sbierbank zapisałeś?

Kampania „Dziękuję z Savings Bank” został uruchomiony w 2011 roku i szybko zyskał zwolenników wśród klientów i użytkowników kart banku. Udział w nim nie wymaga żadnego wysiłku ludzkiego, on po prostu musi mieć karty kredytowe lub debetowe Sbierbank i regularnie dokonywać zakupów, płacąc za ich pośrednictwem terminala. W tym przypadku konto premia przypisuje się określoną liczbę punktów – 3% ceny zakupu. Mogą spędzić w akcji sklepach partnerskich, zwracając punktów do 99% wartości różnych towarów. Już w pierwszych dwóch dniach promocyjnych korzyści z jego korzyść ponad 20.000 klientów Sbierbank.

Co to jest i co to dla mnie?

Pomysł stworzenia tego rodzaju programu lojalnościowego urodził się w związku z dążeniem kierownictwa banku stworzyć uniwersalną sieć dyskontów, które byłyby użyteczne dla wszystkich swoich klientów. Jeśli weźmiemy pod uwagę udziały kart Sbierbank, jest program „Dziękuję” – najbardziej dostępne i nie wymaga spełnienia wielu warunków. Jest to unikalny w rosyjskim rynku bankowym. Ale jak każdy innowacji, to zmusza ludzi do myślenia o niektórych cech działania funkcjonalnego. Na przykład, nowe podmioty często pytają, skąd wiesz, ile punktów „Dziękuję” z Sbierbank im uczestniczących w co sklepach można dostać te premie, aw niektórych sklepach spędzić najbardziej opłacalne? Wszystkie te punkty zostaną omówione dalej.

Wśród partnerów programu składa się z ponad trzystu różnych firm w całej Rosji. Ten komórkowe sklepy i sklepy jubilerskie, a główne sklepy urządzenia, a także wiele innych organizacji. W tych premii, „Dziękuję” wymiana zniżki przy zakupie produktów i dopisywane do rachunku, jeżeli płatność jest dokonywana w wysokości Sbierbank karty 1 punkt – 1 rubla.

Jak zostać uczestnikiem akcji?

Posiadacze kart bankowych mogą być niezależnie podłączony do programu premiowego w Sbierbank Online lub w bankomatach. Jak to zrobić? Opisujemy obu.

  1. Przejdź do głównej stronie internetowej banku i przejdź do jednostki „Dziękuję z Savings Bank”.
  2. Dotknij „Dołącz” lub „rejestracja”. Należy pamiętać, że trzeba to posiadacz kart plastikowych banku. Dla klientów z wielu kart, konto Bonus zostanie zjednoczona.
  3. W wierszu „numer telefonu” wpisz numer przypisany do karty. Konieczne jest, aby potwierdzić rejestrację w działaniach systemowych i śledzenia na konto poprzez SMS.
  4. Do podanej liczby będą spamować kod, który należy określić w następujący wykres. Po tym można uzyskać dostęp do rachunku premiowego, a zrozumiesz jak dowiedzieć się ile punktów „dziękuję” od Sbierbanku już zgromadzone.

Dokonując rejestracji poprzez zacisk

Po podłączeniu za pośrednictwem bankomatu Sbierbanku swoich działań powinna być następująca:

  1. Włóż kartę do bankomatu i wprowadzić numer PIN, aby go zidentyfikować.
  2. W menu głównym kliknij na „Program” Bonus
  3. Określ w numer telefonu komórkowego, które chcą związać się z rachunku karty.
  4. Wskazać akceptację warunków promocji.
  5. W SMS, otrzymasz hasło, które musi zostać określony podczas wywoływania Contact Center.

Jeśli jesteś podłączony do usługi „Mobile Banking”, wysyłając typ wiadomości Dziękuję xxxx (zamiast ikona wskazuje, 4 ostatnie cyfry numeru karty) na numer 900, można również wziąć udział w programie lojalnościowym.

Funkcje premie

Opt-in punktów klientów „dziękuję” po prostu jest pobierana po płatności kartą w Rosji i za granicą. Sbierbank Rosji regularnie organizuje szereg wydarzeń, które pozwalają zbierać bonusy szybciej. Bilans programu lojalnościowego, oczywiście, mogą być monitorowane. Skąd mam wiedzieć, ile punktów „Dziękuję” z Sbierbank jesteś na liście?

Aby to zrobić, przejdź do strony banku w moim koncie lub za pośrednictwem usługi Sbierbank Online. Kliknij na zakładkę „Dziękuję z Savings Bank”. Będzie on zlokalizowany na szczycie aktualnej informacji na numer konta podany punktów, które można wykorzystać. Tam można dowiedzieć się, w jaki nabywa będzie można zarobić punkty, kiedy iw jakiej ilości, gdy wskazany wiercenie i nazwą sklepu, w którym zapłata za towar z karty bankowej został wyprodukowany. Można również zapisać się do newslettera na pulpicie nawigacyjnym, aby zawsze mieć świadomość sklepach publicznych w ramach programu wzrosła stopy, lub znaleźć informacje na temat najbardziej dochodowych zakupy w sklepie z organizacji partnerskich.

Powodzenia!

Więc teraz wiesz, jak dowiedzieć się ile punktów „Dziękuję” z Sbierbank przeniesiony do swojego konta i może w ten sposób korzystnie do dysponowania nimi. Kupić i zapisać w tym samym czasie za pomocą tego wspaniałego programu lojalnościowego. Szczególnie Sbierbank wykonany proces niezwykle prosty i wygodny dla każdego klienta. Zarejestruj się i uzyskać w punktach: „Dziękuję” z Sbierbank ulubionych rzeczy i cieszyć się nową jakość życia!