483 Shares 8449 views

Denim torba z rękami: szybka i łatwa

Cóż, kiedy w szatni ma kilka torebki na każdą okazję. Nawet lepiej, ma wygodne, trwałe i praktyczne torby denim. Ręce zrobić taka torba nie jest trudne, więc nie ma potrzeby, aby zaoszczędzić pieniądze, aby je kupić.


Na początku może się wydawać, że aby stworzyć taką torbę można opanować tylko z wieloletnim doświadczeniem. W rzeczywistości, Krawiectwo nie jest trudniejsze niż torby dziewiarskich. Na przykład w tym dziwnego produktem starych dżinsów trwało tylko kilka godzin. Ozdoba trwało nieco ponad godzinę.

Są stare dżinsy, a ja chcę nowego akcesorium? Czuć się swobodnie zabrać się do pracy, a następnego dnia twoja dziewczyna doceni prawdziwy majstersztyk. Denim torba, własnymi rękami szyte i zdobione, natychmiast staje się ulubionym, oczywiście, jeśli nie chcesz, aby nowy spoza tych wiszący na oparciu krzesła brat dżinsy.

Potrzebne będą:

  • maszyna do szycia;
  • Gwint do drelichu ;
  • nożyczki;
  • szpilki;
  • dekoracje.

Krok po kroku instrukcje, aby włączyć stare dżinsy do worka

Krok 1. Umyj i wyprasowane spodnie położyć na płaskiej powierzchni. Zakręt wewnętrzne kieszenie z przodu w górę, więc nie wchodzą w krawędź. Cięte nóg, jak pokazano na zdjęciu – tuż poniżej codpiece. Oni nie rzucać – mówią nam bardziej użyteczne.

Etap 2. Cięcie otwór lotnych w przedniej części (dżinsy prawie pioruna) bardzo dokładnie i tak blisko, jak to tylko możliwe na szew. To samo stało się po drugiej stronie. Spłaszczyć je poprzez umieszczenie jednej części do drugiej. Musisz upewnić się, że tkanina nie jest najeżony. Być może trzeba przyciąć trochę, aby stać się najbardziej płaska część. Uruchomić szew na maszynie do szycia na codpiece, próbując dostać się do oryginalnego szew dżinsów. Secure. Zrób to samo na tylnej stronie dawnej żelaznej.

Krok 3. Włącz torbę na lewą stronę. Połączyć obie części i przyciąć, jeśli zajdzie taka potrzeba, dolną linię cięcia nożyczkami. Tylna część jest nieco szersza niż z przodu. Sprawiają, że na bokach z obu stron małych powłok. Ponieważ strony są takie same, a torba denim z rąk dostanie niewielką kwotę. Zabezpieczyć go za pomocą szpilek. Następnie sostrochite je razem. W celu zapewnienia maksymalnej trwałości lepiej na dnie torby, aby nie jeden, ale dwa szwy. Wyjąć worek prawy bok na zewnątrz i sprawdzić jakość spoin.

Krok 4. Zdecyduj się na rękojeści – co będzie ich szerokość i długość. Należy dodać dodatki szew – szerokość 2 cm szerokości i od 3 do 5 cm (w zależności od wysokości taśmy) długości. Thrust inseam noga. Kreda lub ołówka, narysuj dwa prostokąty. To będzie przyszłość uchwytu. Po wyrzeźbić im sostrochite na każdym dłuższym boku. Wyłożyć i uruchomić jeden lub dwa szwy dla dekoracji na uchwytach. To również pozwoli im silniejsza.

Etap 5. umieścić końce uchwytów wewnątrz worka w dolnej części pasa. Blokowanie i szyte na taśmę z zewnątrz. Spróbuj dostać się do oryginalnego szwu.

To jest to, uzyskać oryginalną torbę denim! Jego ręce nie może tylko uczynić, ale także, w razie potrzeby, udekorować. Jak odpowiednich wniosków dekoracji koronki, kompozycje z koralików, haftem i cekinami. Jedna rada: jeśli zdecydujesz się ozdobić aplikacje akcesoriów, należy najpierw umieścić je na powierzchni worka i kleju zamkniete. Dzięki czemu można natychmiast zobaczyć ich lokalizację, a w takim przypadku łatwo jest przenieść się do nowej lokalizacji. Dopiero wtedy szyć. Jak widać, torby do szycia – fascynujące i przydatne zatrudnienia.