413 Shares 8983 views

Hotel „Narodowy”, Moskwa: adres, ceny, zdjęcia i opinie

Hotel „Narodowy” (Moskwa) jest jednym z najlepszych w stolicy. Dostała najwyższą kategorię – „pięć gwiazdek”. W 2006 roku weszła do światowej sieci hoteli Starwood Hotel & Resorts Worldwide.


historia

Budowa rozpoczęła się w 1900 roku. projekt budowlany opracowany przez rzędu społeczeństwa Varvara domów znanych w tamtych czasach, architekt Aleksander Iwanow. Wraz z budową nowoczesnych technologii i są używane nawet gdy użyto nowych materiałów budowlanych.

„Narodowy” (hotel, Moskwa, Rosja) – jest aktywnym muzeum, które podejmuje gości do unikalnego wnętrza. U zarania stworzenia w swych znamienitych gości zatrzymaliśmy ostatniego rosyjskiego cesarza, a wielu członków panujących dynastii europejskich.

Po rewolucji 1917 roku hotel „Narodowy” (Moskwa), którego historia ma prawdziwie legendarnych miejsc, odwrócił się na krótki czas w miejscu, gdzie wielu członków rządu radzieckiego mieszkał. Wśród nich byli Lenin i Trocki Dzierżyńskiego. Następnie budynek został przekształcony w Domu Sowietów i stał się bursa dla sowieckiej nomenklatury.

W czasie II wojny światowej, hotel służył jako miejsce zamieszkania dla szesnastu zagranicznych ambasad i placówek dyplomatycznych.

historyczne wnętrza

Wśród przedmiotów, które można zobaczyć w dekoracji wnętrz z „narodowych”, to należał do rodziny królewskiej Romanov osobiście i doskonale zachowanym aktualnych meble i wiele dzieł sztuki, które zostały przeniesione tu z Carskiego Sioła i Anichkov Palace.

Hotel „Narodowy” (Moskwa), opinie o którym przeważa nuta jest unikalną sytuację, nie porównywalny z żadnym z nieruchomości na świecie. Posiada najwyższy poziom pomysłowe wnętrze, które znalazły swoje miejsce cennych przedmiotów, mebli i wystroju wnętrz, a także rzadkich przykładów malarstwa i rzemiosła. W hotelu jest rozpoznawany na całym świecie jako miejsce, gdzie wolą pozostać znane osobistości życia publicznego, szefów największych organizacji międzynarodowych i przedstawicieli nauki i sztuki.

lokalizacja

National Hotel (Moskwa, adres: Moss, 15/1) znajduje się w historycznym centrum Moskwy, niedaleko Kremla. Jej budynek zajmuje narożnik Twerską i Moss i jest ważnym elementem części architektonicznej Placu Manege.

Każdy Moskal lub gość z miasta, kto nigdy nie był w pobliżu murów kremlowskich mieć pewność, że widział budynek sześciopiętrowy, zbudowany w stylu secesyjnym, który charakteryzuje się unikalnym wykończeniem zewnętrznym. Hotel „Narodowy” mimowolnie przestać patrzeć na niego.

Położenie hotelu jest bardzo dobrze dobrane. Nie potrzeba dużo czasu, aby go odwiedzić Teatr Bolszoj, spacer wzdłuż Alexander Garden lub spacer wzdłuż nabrzeży stolicy. Każda z tych miejsc jest pięć minut spacerem. Pobliska stacja metra oferuje szybki dostęp do Galerii Trietiakowskiej lub czystą Stawów, stary czy Nowym Arbacie do „Moscow City”, wiele z największych centrów handlowych.

Z lotniska Szeremietiewo Hotel „Narodowy” (Moskwa) odległe trzydziestu dwóch kilometrów dalej są Wnukowo i Domodiedowo. Jeśli chodzi o
/ Dworzec kolejowy, zanim którykolwiek z nich można dojechać metrem maksymalnie piętnaście minut.

odbudowa

Ze względu na fakt, że hotel „Narodowy” jest od dawna stosowane jako schronisko Centralnego Komitetu Wykonawczego, większość jego wnętrza i meble stały się bezużyteczne, a ponadto amortyzacyjnych i inżynierii komunikacji. Dlatego też został odnowiony w budynku. Zmień wygląd hotelu: niższych piętrach, które zmaga się z granitu i czerwonej cegły, odmalowane, zastąpił dębowe ramy skrzydeł są aluminiowe i krajobraz przemysłowy został stworzony zamiast paneli majoliki na poddaszu narożnej.

ceny

Hotel „Narodowy” (Moskwa), zdjęcia pomieszczeń, w których ich przedrewolucyjnej dekoracja bardzo różni się od dzisiaj, zostało wyposażonych, wpisywanych z nacjonalizacji dużych majątków. Więc hotel przekształcony w rodzaju muzeum, i to natychmiast odzwierciedlenie w kosztach utrzymania. Osiedlić się w pokoju nie było zbyt drogie nawet dla obcokrajowców.

Muszę powiedzieć, że nie był niski koszt przed rewolucją w „Narodowym” zamieszkania. To wahała się od piętnastu do dwudziestu pięciu rubli dziennie. Dla porównania, należy stwierdzić, że na początku ubiegłego wieku, lekarze i nauczyciele wiejskie otrzymują niższe wynagrodzenie, który zresztą został uznany za dobry dochód.

Dziś najbardziej skromny pokój kosztuje od pięciu tysięcy rubli za dobę. Jeśli to mieszkanie apartamenty z rabatem dziesięć procent i śniadaniem kosztuje turyści dwadzieścia tysięcy rubli za dobę.

infrastruktura

Hotel pięciogwiazdkowy „Narodowy” (Moskwa) Opinie na temat usług oferowanych w większości zbieranie tylko pozytywne. Tu goście doskonałe warunki nie tylko do rekreacji, ale także dla biznesu.

Czternaście konferencyjne i sale konferencyjne w hotelu mogą pomieścić do stu siedemdziesięciu ludzi. Administracja gwarantuje nie tylko profesjonalne i techniczne wsparcie dla wszelkich imprez firmowych i specjalnych okazjach, ale również możliwość korzystania z unikalnych narzędzi internetowych dla ich organizacji.

Infrastruktura hotelu znajduje się pralnia z pralni chemicznej, salon, przechowalnia bagażu, bezpiecznym depozycie. Kto może korzystać z usług concierge i porter. Na parterze znajduje się kantor wymiany walut, istnieje kilka bankomatów.

W recepcji, która działa przez całą dobę, natychmiast sporządzić rozliczenie, bez zbędnej zwłoki. Nie można zamówić taksówkę, zorganizować transfer. Hotel oferuje możliwość wypożyczenia samochodu, łącznie z klasy wykonawczej. Linia lotnicza i kolejowa w kasach biletowych bilety można kupić w dowolnym kierunku.

Hotel „Narodowy” (Moskwa) posiada własne miejsce parkingowe, w którym mieszkać za darmo. Goście mogą korzystać z pobliskiego parkingu publicznego.

pokoje

„Narodowy” – jedyna rosyjska marka, odnosząc się do sieci Luxury Collection. Aby zdobyć tak wysoką rangę, hotel przeszedł głębokie zmiany nie tylko w wystroju wnętrz i kolorów schematu restauracji i sal konferencyjnych, ale także w sprzęt. Obecnie hotel „Narodowy” (Moskwa), których opinii sugeruje, że jest – hotel światowej klasy, jest uważana za ma nawet urzędnicy najwyższego szczebla. Łączy królewskiego luksusu i wszystkie nowoczesne udogodnienia, aby zapewnić komfort gościom.

Eleganckie pokoje wyposażone są w następujące kategorie: Classic, mniejsze apartamenty, studia, prezydenckie i Kremla. Wszystkie są wyposażone w luksusowe meble, wysokie sufity. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, minibar, szlafroki.

W apartamencie prezydenckim z trzech pokoi z oknami z widokiem na Kreml i Tverskaya. Salon, sypialnia i studia, ma oddzielny prysznic, ozdobione zabytkowych mebli i dzieł sztuki, w połączeniu z rozwiązaniami wnętrz, dają pokoje z większego komfortu szczególny urok. Spośród nich, jest to możliwe, bez przechodzenia przez publicznych, tak aby uzyskać w siłowni i na basenie.

Tutaj wolą pozostać prezydentów wielu państw, królów, książąt i księżniczek.

Hotel posiada 202 pokoi, w tym sześćdziesięciu pięciu zabytkowych apartamentów. Istnieją również przygotowanie mieszkania usług dla snu. Ponadto, w hotelu Fundusz ma cztery pokoje łączone, pokoje połączone są ze sobą dla wygody gości. Rezerwacje powinny być realizowane z wyprzedzeniem.

Łazienki

Łazienki są w pełni wyłożone marmurem. Apartamenty są kilka łazienki, jacuzzi i oddzielnym prysznicem. Akcesoria do higieny osobistej, zainstalowane w łazienkach, zapewnić najbardziej znanych firm kosmetycznych. Szlafroki, kapcie, suszarka do włosów – wszystkie te usługi w każdym salonie.

kuchnia

Kuchnia rosyjska i włoska oferuje „narodowych” (Hotel, Moskwa). Zdjęcie zrobione z okna „Piazza Rossa”, odzwierciedla piękno i majestat Kremla. Druga restauracja – „Kompozytor” – oferuje dania kuchni międzynarodowej. Bar „Aleksander”, urządzony w stylu historycznym, ma doskonały wybór win. Ponadto, czternaście w pokojach hotelowych bankietowe.

usługi dodatkowe

Oprócz wysokiej klasy salonie kosmetycznym, siłownią, sauną i łaźnią turecką, goście mogą korzystać z basenu, solarium i gabinet masażu. Widziałem dwa ostatnie – są płatne.

reguły

Kierownik hotelu ostrzegł w dniu przyjazdu, że napoje alkoholowe w restauracji i barów sprzedających goście, wiek większym niż dwadzieścia jeden lat.

Jeśli zasilanie jest włączone w pokoju, goście mogą zjeść w restauracji z widokiem na Kremlu lub uczestniczyć śniadanie biznesowe serwowane w barze „Alexander”.

Wszystkie usługi są wypłacane tylko w rublach rosyjskich. Hotel „Narodowy” nie wypełniać turystów przybywających do stolicy ze swoimi zwierzętami.

W recepcji można zorganizować na życzenie późne wymeldowanie. W przypadku zwolnienia z numerów do szóstej wieczorem z gości zostanie obciążony dodatkową opłatę w wysokości połowy jego wartości. Przez dłużej opóźniać trzeba wykonać pełną cenę dziennie.

Dzieci poniżej dwunastu lat mogą przebywać za darmo, co więcej, jeśli chcesz, aby cieszyć się bezpłatne śniadanie.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu, z wyjątkiem wyznaczonych miejscach w barze, dla niepalących, chociaż dla tych, którzy mają ten zwyczaj, istnieją oddzielne pokoje.

Hotel oferuje duże korzyści przy rezerwacji spetspaketa, w tym znajomości stolicy. Oferta obejmuje trzy noce zakwaterowania za darmo. W 2014 roku, najlepszy hotel zabytkowy znajduje się w Rosji w segmencie luksusowych, stał się hotel „Narodowy”.

opinie

Te cudzoziemcy, którzy zatrzymali się w hotelu, uderzył luksusu. Tutaj na każdym kroku zabytkowych mebli i dzieł sztuki, które należały do szlachty rosyjskiej. Klienci z wielu krajów byli zadowoleni z pokoi i ich rozmieszczenia. Wiele dobrych słów powiedzieć o proponowanej żywności w restauracjach, a wybór jedzenia i czystości, co jest różnica, nie wszystkie hotele w stolicy. Jednak największą zaletą turystów rozważyć lokalizację hotelu.

Nie pozostanie bez uwagi i pracy personelu: współczucie i życzliwość, profesjonalizm, zapewniając posiadania co najmniej dwóch językach – że cechy pracowników hotelowych.

Jednak nie są tak entuzjastyczne opinie. Na przykład, w odniesieniu do kanalizacji, zainstalowany w apartamentach mieszkalnych. Niektórzy Europejczycy uważają, że w pięciogwiazdkowym hotelu wymaga elegancką łazienkę.