413 Shares 8664 views

Jak położyć podłogi na betonowej podłodze? Jak położyć linoleum na betonowej podłodze?

Domem dla wielu ludzi jest to miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku wieczne, od problemów w pracy. Tak, że stał się jednym, wiele zrobić kosztownych napraw, zakupu drogich mebli. Istotną rolę w tworzeniu przytulne rogu wykładzin podłogowych gry.


Jeśli robisz napraw lub nowe mieszkanie, to na pewno się zastanawiać, jak położyć podłogi na betonowej podłodze. Ale o tym później. I choć istnieje tylko konkretna podstawa i wiele pytań.

Stel podłogi z drewna

Powiedzmy, że postanowiliśmy, że najbardziej idealny w Twoim przypadku będzie drewniana podłoga. Poprzez proces układania należy zachować najwyższą wagę. To jest trudne, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że proste. Zobaczmy, jak położyć podłogi na betonowej podłodze w prywatnym domu.

Stacking oznacza lagi

Jak jest naprawa w tym przypadku? Przed położyć podłogi na betonowej podłodze, i zacząć układać drewno, konieczne jest przeprowadzenie obróbki drewna antyseptycznym. Można go łatwo dostać się na rynku. O, a przetwarzanie jest pożądane przeprowadzenie dwukrotnie w odstępie 6 godzin. Wtedy trzeba dać drewno do wyschnięcia. Możesz zostawić puste miejsce na dwa dni.

Ale to nie wszystko. Aby twoja przyszłość podłoga nie poddaje się śmiertelnymi skutkami wilgoci, konieczne jest dostarczenie paroizolacji. Do tego jest najprostszym i najtańszym sposobem. Po prostu wszystko, czego potrzeba, aby ukryć betonową powierzchnię z folii z tworzyw polimerowych. Folia powinna stos taśmy na krawędzi nieco były zwrócone do ściany i pasy mogą zachodzić na siebie. Następnie szwów między taśmami trzeba uszczelnić taśmą. Rezultatem jest monolityczny powierzchni.

układanie podłogi

Teraz pomówmy o tym, jak układać podłogi na betonowej podłodze, a następnie przejdź do dziennika instalacji. Ten ostatni może być wykonany z taniego drewna iglastego. Dla tych celów idealnym sosna, jodła lub świerk. Paski powinny mieć rozmiar 75 o 50 lub 100 mm do 50 mm. Długość bary powinna być równa długości pomieszczenia. Jeśli nie można znaleźć odpowiedniego drewna, wtedy można podłączyć krótsze belki razem. Można zastosować metodę rdzennej cierń. można smarować klejem szwu z dobrym skutkiem.

Drewniane belki są zamontowane tak, że szersza strona jest wysokość naszych dzienników. Trzeba wykonać krok pomiędzy elementami 0,5 m. Ale trzeba wiedzieć, że im cieńsza deska do układania podłogi, tym mniej trzeba zrobić krok zamontowany pomiędzy legarami. W tym przypadku istnieje inna podstawowa zasada. Konieczne jest, aby skrajne elementy są montowane bezpośrednio do ściany. Trzeba zostawić szczelinę pomiędzy ścianą a naszym Lagoi.

Nawet jeśli betonowa podłoga idealnie gładka, drewno nadal będzie „grać” z powodu spadku wysokości. Aby temu zapobiec, trzeba zainstalować tablice wzdłuż ścian ściśle od poziomu, muszą one być naprzeciwko siebie. Następnie trzeba dotrzeć w między kręgowego i na tym poziomie do odsłonięcia i zamontować pozostałe dzienniki. Więc cała konstrukcja będzie w tej samej płaszczyźnie.

grzanie

Drewniana podłoga będzie ciepła przez siebie, ale można dodatkowo ocieplić go. Tak będzie bardziej komfortowo żyć w domu i na podłodze można chodzić bez skarpetek lub pantofle nawet w ciężkich mrozów. Izolacja wykona wełna mineralna, styropian. można wziąć coś innego, w zależności od tego, co bardziej dostępne materiały.

Następnie wybrany materiał musi zostać zakupiony i umieścić między legarami. Naturalnie, trzeba wybrać grzejnik, który nie pali się.

Jak położyć podłogi na betonowej podłodze desek?

Dlaczego ta płyta? Jest niezawodny i piękne. Przed położyć, trzeba upewnić się, że cały zebrany materiał jest całkowicie suchy. Jeśli nie, a masz łóżko na piętrach, cała praca może być wykonywana na marne. Dlatego konieczne jest, aby wcześniej zobaczyć.

operacja

Pierwsza płyta jest umieszczona bezpośrednio przed ścianą prostopadle do kierunku opóźnienia. Aby wstawić kołki między płytą a ścianą, co zapewni jednolitą lukę do celów technologicznych. Następnie należy wykonać otwory technologiczne do śrub. Jeśli płyta znajduje się w ścianie – wówczas, gdy górna ze ściany – następnie w rowku. Następnie jest ona przymocowana do legarów za pomocą śrub.

Następnie, po dostosowaniu długości następnej planszy, konieczne jest, aby wstawić skok do gniazda ostatni. Następnie za pomocą klamry do łączenia ich ze sobą mocno, jak to możliwe. Na co zarząd należy zrobić ponownie, otwory na śruby i naprawić.

Następnie zacisk usuwa się, nadające się z następujących elementów, a cały algorytm jest powtarzany. Kiedy przychodzi kolej na ostatnią, konieczne jest wyregulowanie długości tak, że szerokość odpowiada szerokości pomiędzy ścianą a przedostatnim deski podłogowej. Nie zapominaj także o szczelinie 15 mm.

Co musimy zrobić w następnym etapie? Po dokonaniu tych wszystkich manipulacji powinien być włożony ostatniej deski cierń w rowku poprzedniej technologii pokładzie. Dlatego konieczne jest, aby wcisnąć elementy bardzo blisko siebie. Można to zrobić za pomocą klinów. Następnie – po raz kolejny proces otworów mocujących i planszę. Obserwowani przez ozdobną leczenia, rendering, szlifowanie.

Jak położyć linoleum na betonowej podłodze?

Linoleum – jeden z najbardziej budżetu dzisiejszym podłogi. Charakteryzuje się funkcjonalnością, łatwe do opieki nad nim. Materiał polimerowy jest wystarczająco ciepło i trwałe. Jednakże, nie należy wystawiać jej na działanie chemikaliów.

Linoleum jest doskonała do czyszczenia. To może być łatwo zmyć wszelkie zabrudzenia. Zobaczmy, jak położyć linoleum na betonowej podłodze z rękami. Zwłaszcza, ponieważ ten proces bardzo prosty, w przeciwieństwie do układania laminatu, a wraz z nim uporać każdego człowieka.

prace przygotowawcze

Po pierwsze, trzeba się przygotować. Trzeba mierzyć wszystkich pokojach, gdzie jest podobno położyć podłogi, a następnie narysować plan mieszkania, gdzie znajdują się otwory drzwiowe i rury, które idą do ziemi. Trzeba znać wielkość wszystkich pokoi, wspólny obszar, odległość do komunikacji, wielkości drzwi. Następnie można przejść do sklepu dla materiału.

Aby uczynić go bardziej wygodne, zanim położyć linoleum na betonowej podłodze sama, konieczne jest opuszczenie lokalu. Powinno być możliwe, aby przenieść wszystkie meble i inne rzeczy, które mogą przeszkadzać w pracy.

przygotowanie podłogi

Następnie trzeba przygotować betonową podłogę. Upewnij się, że powierzchnia jest tak proste, jak to możliwe. Materiał jest miękki mało, więc wszystkie nieprawidłowości wkrótce po ułożeniu być wyraźnie odczuwalne. Powinno być idealnie czysta powierzchnia.

Istnieje nawet specjalny izolowany linoleum. To pozwala nie korzystać z dodatkowych materiałów izolacyjnych. Ale z warstwą izolacji nie może uciec. Należy umieścić. Przed położyć linoleum, pod nim jako hydroizolacji umieścić regularnego pokrycia dachowego.

Wiele osób pyta o tym, jak leżał na betonowej podłodze linoleum z podłożem. Bardzo prosto, trzeba tylko położyć materiał specjalnego podłoża. Można je nabyć w tym samym miejscu i linoleum. Można nawet położyć nowe linoleum na starej.

przygotować materiały

Po tym wszystkim musi dotrzeć do swojego domu, możesz zacząć rozwijać rolek. Konieczne jest, aby materiał leżał w pełni rozwiniętym stanie przez około dwa dni. Więc będzie mógł wziąć swój kształt i rozmiar. Wszystkie elementy muszą być rozszerzone, gdzie planuje się położyć.

Jednak musimy kleju, wyrzynarki, śrubokręt i młotek, spawanie na zimno lub taśmę dwustronną. Należy również użyć ostrego noża i łopatki.

technologia układania

Kiedy materiał leży na wystarczającą ilość czasu i przybrał formę, można wyciąć nadmiar kawałków. Pomiędzy ścianą i powlekania powinny być przechowywane w centymetr wielkość szczeliny. To sprawia, że możliwe, aby uniknąć fale.

Następnie trzeba toczyć jeden koniec rolki. Czasami ludzie myślą o tym, jak położyć linoleum na betonowej podłodze, a nie zdają sobie sprawy, że może być przyklejony. Specjaliści nie tylko to. Dlatego dodatkowo należy zastosować klej na podłodze za pomocą pacy. Potem trzeba umieścić część, że zwinięte w rulon i gładka.

Druga część jest konieczne, aby umieścić w pierwszej pętli i stosując nóż do przycinania dwie warstwy. Ponadto, wszystkie przyklejone klejem. A materiał, że ściany nie mogą być klejone. Będzie bezpiecznie przytrzymać przez cokoły.

Można zastosować technologię spawania kawałków linoleum, ale wymaga to specjalnego sprzętu, który w przypadku samokształcenia niemożliwe.

Więc nauczyłem się położyć linoleum na betonowej podłodze. To okazało się być dość trudne, a nie pod wpływem siły każda.