321 Shares 6950 views

Jak umieścić musztardę podczas kaszlu u dzieci

Takie procedury rozgrzewające jak musztarda, banki nadal cieszą się dużą popularnością wśród ludności w leczeniu chorób układu oddechowego. Szczególnie popularne musztarda podczas kaszlu u dzieci. Prawdopodobnie każdy z nas jako dziecko moja matka i babka tak zimno wyleczyć w ciągu kilku dni. Jak umieścić gorczycy dzieci opiszemy szczegółowo. Należy pamiętać, że takie zabiegi są najbardziej skuteczne w połączeniu z innymi lekami, w tym masażu i ziołolecznictwie.


Można umieścić dzieci gorczycy już w młodym wieku, ale w lnianej lub bawełnianej szmatki. nie powinny być pomijane w leczeniu i innych leków, w tym antybiotyki, i poprawić odporność i wykrztuśne. Należy sobie przypomnieć, że w każdym przypadku, leczenie musi być przepisane przez lekarza? W tym przypadku jest to pediatra.

Musztarda podczas kaszlu u dzieci ma działanie rozszerzające naczynia, stymulując przepływ krwi do miejsca, w którym są stosowane. Jednocześnie wzbudzonej przez współczulnego i przywspółczulnego układu autonomicznego. Zwiększone napięcie układu nerwowego, krew zgromadzone produkty pobudzające, takie jak epinefryny i norepinefryny.

W efekcie następuje wzrost funkcja ochronna ciała dziecka. Czyli musztarda podczas kaszlu u dzieci to nie tylko babcia znaczy, ale jest to dość rozsądne procedury medyczne.

Przed umieszczeniem musztardę podczas kaszlu u dzieci należy skontrolować skórę dziecka. Na ziemi, przeznaczone do stosowania plastrów musztarda, muszą być wolne od jakichkolwiek zaczerwienienie, wysypka, podrażnienia. Jeśli w ogóle, należy skonsultować się z lekarzem. W każdym razie, jeśli wykonują tę procedurę po raz pierwszy, konieczne jest, aby rozpocząć umieścić jedną żółtą kartkę i patrzeć na reakcję dziecka.

Ponadto, należy wiedzieć, że musztarda nie jest umieszczony na grzbiecie i obszaru serca!

Musztarda na kaszel u dzieci są ustawione w następujący sposób.

Gazą zwilżoną olejem, należy uczynić go do lekarza zalecane miejsce. Gdy kaszel jest zwykle do tyłu, powierzchnia mostka. Jeśli są małe dzieci (do pięciu lat), albo okaże się, że ich skóra jest wrażliwa na tynki musztarda, gaza zamiast potrzebne bawełny lub lnianą tkaninę.

Żółta kartka zanurzone w misce (łaźni) z ciepłą wodą i trzymając go przez kilka sekund, strona musztarda stawiają ciało dziecka dzięki przygotowanym wcześniej gazą (tkaniny). W ten sam sposób postępujemy z resztą.

Przykryć Arkusze dzieci (pieluchy) i nadaje się na górze koc.

Musztarda podczas kaszlu u dzieci powodują ogrzewać kilka minut. W tym przypadku, jeśli jakiś efekt jest widoczny dopiero po siedmiu lub nawet dziesięć minut, inne dzieci mogą czuć się silnym ciepła może spalić i praktycznie w ciągu dwóch do trzech minut po pokryła je kocem.

Zaleca się okresowo (co 2-3 min). Aby sprawdzić skórę. Jak dla małych dzieci (do lat 7), bardziej prawdopodobne. Jeśli skóra jest widocznie zarumieniła żółta kartka powinna zostać usunięta a obszar ciała umyć wody letnie. Następnie, w tym samym miejscu mogą być leczone z dodatkowym (oliwy z pierwszego tłoczenia może być słonecznik) oleju lub wazeliny.

Usunięto wszystkie musztardę, gdy skóra staje pod red. To trwa zwykle od pięciu do dziesięciu minut od rozpoczęcia procedury. W przypadku, gdy dziecko zaczęło skarżyć się na ciężką spalania, oznacza to słabą tolerancję. Wtedy wszystko trzeba szybko usunąć tynki musztarda, nawet jeśli tyle czasu minęło.

Pozostałości proszek musztardy muszą być usuwane za pomocą zwilżonej gazy w ciepłej wodzie, co skóry delikatnie wytarty do sucha. Po zabiegu, jest to możliwe, a nawet pożądane, aby smarować skórę kremu dziecko niemowlęcym lub wazeliną lub olejem roślinnym.