700 Shares 7563 views

Dlaczego sen o śmierci czy sen książek Jak można zaufać?

Człowiek ma zawsze ostrożny z ich marzeń. Nawet teraz, w naszym świecie, trudno jest wykształcony komfortowo z tym, że w nocy są transportowane do zupełnie innego świata, zobacz sobie uczestników wydarzeń, nie zdarza się w rzeczywistym wszechświecie. I nie ma nic złego, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, co ona mówi, sen, dlaczego on sen.


Szczególnie zdenerwowany i zaniepokojony wiele snów o śmierci. Pytanie „co śni śmierci” niepokojące ludzi, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, kondycji fizycznej.

Nie wspominając mimochodem wiek i środowisko. Po tym wszystkim, sen – to suma kilku składników. Jest ona utworzona na tle codziennych emocji, stanu fizycznego i psychicznego, inteligencja. We śnie, organizm ludzki przetwarza informacje, prognozowanie ewentualnych zmian, ostrzeżenie o możliwych konsekwencjach, spełniając pragnienia możliwe.

Więc co marzy umiera? Jeśli uważasz, że interpretacja snu Tsvetkov, jest wczesne zakończenie imprezy, nowe znajomości lub wielka zmiana w moim życiu. Jeśli skupimy się na śnie wieku 1 – śmierci wrogów. Sen Księga Welesa interpretuje śmierć jako prekursora ślubie. Nie trzeba dodawać, wykluczających się wzajemnie wyjaśnień.

Tylko pomarzyć Kopalinskogo tak blisko do interpretacji zbliżonych do współczesnych uczonych. Somnologia, psychologów i psychiatrów, którzy badają sny w XX – XXI wiek, doszedł do wniosku, że „fizjologiczne” sny – ostrzeżenie, że mózg wysyła do stanu zdrowia. Zatem pytanie „What Dreams umrzeć?” Można uznać za najbardziej dokładna interpretacja Kopalinskogo, który brzmi: „Śmierć – silne pogorszenie zdrowia”

Często śmierć nastolatków sen, chorych lub osób starszych. Jest to zrozumiałe. Młodzież, którzy szybko „go długo”, narządy wewnętrzne są czasami nie nadąża za wzrostem. Nie może być nieznaczna tachykardia, bezdech, były bóle serca. Wszystkie te zjawiska prowadzą do tego, że mózg nie otrzymuje odpowiedniej ilości tlenu rozpoczyna wysyłanie sygnałów alarmowych. A osoba, która nie posiada wystarczającej ilości powietrza, martwi się najbardziej? Co on może udusić, śmierć. Dlaczego sen o śmierci w tym przypadku? To ostrzega, że wystąpił błąd w organizmie, osoba powinna udać się do lekarza. Zwłaszcza jeśli te marzenia są regularnie powtarzane. To samo odnosi się do osób starszych i chorych.

A co snem śmierci ludzi zdrowych? Po pierwsze, osoba może po prostu niewygodne leżeć. Miał kłopoty z oddychaniem, a wynik – koszmar śmierci. Po drugie, może być echem codziennych emocji. Na przykład, człowiek wielce obrażony lub poniżani w prawdziwym życiu. Oburzona, stał się pośmiewiskiem, nie mogąc walczyć. We śnie, był stale przeżywa tę sytuację, podświadomie chcąc śmierć temu, kto upokarzany. A mózg uspokoić swego pana przemienia nieprzyjemnej sytuacji w śmierci sprawcy. Lub śmierć obrażony, jeśli nie może pogodzić się z sytuacją. To tutaj jest spełnieniem pragnień.

Dlatego też, w celu wyjaśnienia znaczenia dowolnym śnie, można to zrobić w inny sposób. Najprostszym sposobem, aby dostać depresji, przestraszyć się z surowymi konsekwencjami, a także z założonymi rękami, czekając na kłopoty. Można dopingować się w górę przez przeczytaniu kilku różnych książki marzyć i wierzyć w najbardziej przyjemnym wyjaśnienia.

Najbardziej sensownym rozwiązaniem prowadzić dziennik snów. Zapis, co sen, analizować zdarzenia i porównać je ze snów. To jest dokładnie to, co naukowcy badający sny. Po pewnym czasie trzeba będzie materiał z którego będzie można wyjaśnić wszelkie Państwa snu, skupiając się tylko na funkcjach. I wtedy będzie można zinterpretować wyspać, czy lotu kosmicznego lub śmierci osoby. Sen Interpretacja, przeznaczony dla przeciętnego czytelnika, mogłoby to nie być możliwe.