173 Shares 6164 views

Zmarłych w snach – co to jest?

Zmarłych w snach – to nie gnijące trupy! Więc nie mylić pojęcia „martwe” z warunkami „trupie”, „zombie” i tak dalej. Szukaj prawidłowej interpretacji książek sen. W tym artykule pomożemy Ci to zrobić.


Psychologowie twierdzą, że?

Psychologowie twierdzą, że zmarli w snach wyjaśnia naszą podświadomość. Przypomina nam o już zmarłych krewnych lub znajomych osoby, możemy być głęboko pod wrażeniem przedwczesnej upływem określonego sławnej osoby (na przykład ulubionym muzykiem czy aktorem).

Jeśli zmarłych w snach zaczynają zacząć mówić do ciebie, to powoduje pewną reakcję emocjonalną i niesamowitą chęć analizowania tego marzenia. Dla takich przypadków i pisemnych downers czołowych specjalistów w swojej dziedzinie. Tak więc dowiedzieć się, co mówią nam przy tej okazji.

Sen Interpretacja Gustav Miller

  1. Marzyć o zmarłych, którzy odpoczywali wiele lat temu – z faktu, że śniący stoi na progu znaczącej imprezy dla niego. Będzie to wymagać bardzo odpowiedzialne podejście. Nie uderzył w twarz w błocie!
  2. Sen, który was hańbę martwego człowieka? Posłuchajcie tego! Faktem jest, że teraz nie uruchomić właściwą drogę życia. Możliwe jest, że w krótkim czasie zrobić żadnego błędu.
  3. Zobacz w swoich snach nieznanych zmarłych – do znacznych trudności w komunikowaniu się ze światem wokół. Chodzi o to, że niektóre okoliczności zewnętrzne lub cechy swojej postaci.

Sen Interpretacja Evgeny Tsvetkov

Według Tsvetkov, zmarłych w snach – to sytuacja zupełnie nieszkodliwe. Ponieważ osoba zmarła jest symbolem rozpadu, statyczne, a nawet apatia, i że niektóre znaczące i poważne zdarzenia nie należy się spodziewać! Dlatego naukowiec mówi nam się zrelaksować i zapomnieć o wszystkim, co widzieliśmy w kontekście snu.

Rodzina Sen Book

Jak myślisz, co to znaczy marzyć zmarłych, zgodnie z rodziny wymarzonej książki? Teraz możesz dowiedzieć!

  1. Widzieliśmy martwego mężczyznę leżącego w trumnie? Przygotuj się na dolegliwości fizyczne. Jeśli ten grób znajduje się wewnątrz domu – czeka na problemy rodzinne, konflikty i kłótnie.
  2. Martwi ludzie, którzy proszą, aby dać im ubrania, napój, jedzenie, dreaming nie jest dobre. Nie jest konieczne, aby wykonywać swoją prośbę. Uważa się to za bardzo zły omen. Inaczej marzyciel poważnie chory, cierpi straty moralne i finansowe.
  3. Dokładne przeciwieństwo poprzedniej interpretacji snu, w którym zmarły obdarza nic. Jest on uważany za korzystny zbieg okoliczności. W rzeczywistości dostaniesz coś pożytecznego.
  4. Oczywiście, najbardziej zły sen jest jeden, w którym zmarły dzwoni, aby przejść dalej. Oczywiście, to nie powinno być dozwolone. Jeśli odpowiesz na wezwanie martwych i iść za nim, wkrótce zachoruje poważnie. Dla pacjentów w rzeczywistości sen jest zwiastunem śmierci.
  5. Pocałować w czoło z martwych mężczyzn – do separacji.
  6. Jeśli marzysz widzisz kogoś od teraz zmarłych rodziców, pomyśl o swoim życiu. Matka lub ojciec przyszedł do spania dla swoich dzieci, a następnie, aby im pomóc, poprowadzi ich na właściwą drogę. zawsze będą po twojej stronie. Oni oberegut cię od niewłaściwych działań i błędnych decyzji.