786 Shares 8561 views

aneks kuchenny z rękami – łatwiej zrobić niż się wydaje!

Meble ceny rosną we współczesnym świecie w oczach zwykłych narożniki kuchenne mogą być bardzo kosztowne. Ale czy chcesz zaszaleć i kupić je w sklepie, czy można zrobić kuchnię z rękami? Materiały, które będą potrzebne dla struktur kątowych są tanie, więc koszt produktu spadnie kilka razy, i pojawienie się jeszcze bardziej ciekawych sklepów. Po tym wszystkim, kiedy uruchomiony fantasy, człowiek czyni cuda.

Dokonywanie kuchni z rękami

Dość łatwy kompozycja, składająca się z pary miękkie sofy i stolik, nie wymagają dużo czasu i będzie gotowy do rogu kilka dni. Jeśli zdecydujesz się zrobić kuchnię z rąk, potrzebne są następujące materiały i narzędzia:

– tarczowa i szlifierki;

– śrubokręt lub śrubokręta;

– poziom budynku i miękkiej taśmy;

– deska i sklejki;

– płyta szczelinowy;

– uszczelniająca i kleju;

– śruby i gwoździe wykończeniowe.

umieszczenie kuchnię

Zaczynamy zbierać meble. aneks kuchenny dobrze nadaje się do spotkań rodzinnych, jest przestronne i wygodne. Które sprawiają, że na ziemię, można wybrać samemu. Większość produktów – sofa, który tylko wygląda skomplikowaną konstrukcję, ale w rzeczywistości jest to składa się z 2 płyt bocznych, które są ustalane na siedziska i oparcia. Wymiary stołu kuchennego, można myśleć samodzielnie, możemy również dać przykład średniej rogu, który jest tak często spotykane w sklepach. Oczywiście, można kupić kuchnię w Moskwie lub w jakimkolwiek innym mieście, ale wykonane własne ręce będą zawsze można rozkoszować się niepowtarzalnym widokiem.

Typowe wymiary kątów kuchennych następujące :. szerokość – 1,20 m, o wysokości od tyłu oparcia – 0, 85 m, przy czym odległość od pasa siedzenia do dołu – 0,45 m powrotem rogu kuchni należy dokonać maksymalnie trwałe, ponieważ wydaje się, że zachowane wszelkie inne składniki. Boki wybrać najpiękniejsze części tego będzie zależeć od konstrukcji rogu.

Dokonywanie kuchni z rękami – krok po kroku opis

Produkujemy boczną drewnianych barów, umieszczone na specjalnych kolców. Jeżeli paski nie mają pod ręką, można je zastąpić innymi materiałami, na przykład płyty wiórowej laminowanej. Weź kawałek drewna, dzięki czemu dolne wsparcie. Ramy dla kuchni z barów robią, są utrzymywane razem przez ćwiekami. Od krawędzi cięcia płyt żebra wzmacniające 20 cm. Na sztywność struktury do mocowania wewnętrznej strony podpory ściany bocznej do siedzenia deski przybite do niego. Rama jest prawie gotowe, śruby są wkręcane siedzenie i oparcie. Rama obsługiwać maszynę polerowane, wypełnić luki z uszczelniaczem i gruntuem wszystkie elementy. Po wyschnięciu farby na całej powierzchni lakierem.

tapicerka

Jeśli kuchnia z rękami wykonane z miłością, to zawsze niepowtarzalny wygląd. A jeśli zwrócić szczególną uwagę na materiał i jego tapicerki, a nawet stworzyć prawdziwe arcydzieło mebli. Welur i stado jest uważana za jedną z najbardziej popularnych tapicerkę narożników kuchennych, są trwałe i łatwe do czyszczenia. Można również wybrać sztuczną skórę. Czy elementy wybranego materiału, wklej swoją siedzibę. Gratulacje – kuchnia, wykonany własnymi rękami, gotowe!