717 Shares 7832 views

Paddle: opis zasady działania, zastosowanie w domu i przemyśle

Mieszadło łopatkowe typu szeroko stosowane w sektorze przemysłowym. Rotor do nich najczęściej wybiera rodzaj dwufazowej. Urządzenia zasilane są bardzo różne. Po wybraniu modyfikacji, aby zwrócić uwagę na mikserze mocy i częstotliwości.


Wiele modeli użyć niewielkiej grubości okładzin. poziom drgań takich modyfikacji jest bardzo niska. Sprzedam wysokiej jakości ostrza miksera typu użytkownik jest w stanie nawet do 30 tys. RUB.

Zasada działania urządzeń

Zasada działania mieszadłem ostrze typu jest zbudowany na obrót wału wyjściowego. Efekt ten uzyskuje się dzięki zastosowaniu silników. Zazwyczaj stosuje się je w temperaturze 4 kW i działających z częstotliwością 44 Hz. Systemy ochrony mają różne zajęcia. Ma kluczową stabilizację wału. Na szczycie struktury zainstalowanych zaciski. Jeśli weźmiemy pod uwagę mieszacze typu zamkniętego, użyli pokrywę. Zbiorniki zazwyczaj wybiera małe. Jednak w tym przypadku wiele zależy od mocy urządzenia.

Stosowane w życiu codziennym

W codziennym życiu, to seria mikserów może być stosowany w remont mieszkania. Z pomocą modelu zamkniętego, użytkownik jest w stanie łatwo dostać mieszany cement. Modyfikacje mogą także służyć jako miksera. Urządzenie do gotowania jest również z powodzeniem stosowane. Aby przygotować kremy Pasują dobrze.

Urządzenia zastosowanie w przemyśle

Na budowach mieszadła (mieszadło) są dość powszechne. Ponadto, urządzenie może być widoczne w zakładach kosmetycznych. Do mieszania kremów pasują dobrze. Mocne wersje są używane w zakładach oleistych.

Parametry urządzenia z serii SB-146-A

To śmigło mieszadło ma wiele zalet. Przede wszystkim, zdaniem ekspertów jakości reduktor. Ostrza te mają modyfikacje są powszechnie stosowane. Niektórzy eksperci płoną że modyfikacja jest doskonała do sporządzania roztworów. W tym przypadku, poziom przeciążenia dopuszczalna jest na około 5 A. systemu ochrony w mikserze wykorzystane serii RK23. Val w modyfikacji jest do 5,3 cm. Silnik dla urządzenia typu zbierane fazami. Kotwica zainstalował wyłożone. Prędkość mieszadła jest kontrolowana w moduł.

ograniczenia poziomu drgań w mieszalniku wynosi tylko 5 N. łożysko oporowe w tym przypadku nie jest dostarczany przez producenta. Niektórzy eksperci twierdzą, że modyfikacja może być stosowany w dziedzinie kosmetyki. Jednakże, wirnik nie może wytrzymać duże obciążenia. Warto również zauważyć, że mieszadło jest do kanału modulatora. Opcjonalnie miękkiego startu brakuje. Zakup mikser z tej serii użytkownik jest w stanie po cenie nie mniejszej niż 45 tysięcy. Rub.

Seria ta charakteryzuje agitatorzy SB-148-A

To urządzenie do mieszania jest idealnym rozwiązaniem dla firm kosmetycznych. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, skrzynia biegów wysokiej jakości użyte. Ustawienie dopuszczalne przeciążenie jest na 5 N. systemu ochrony RK55 jest w tym przypadku. Niektórzy eksperci wskazują na niewielkie drzewo. Częstotliwość jest równa nie mniej niż 2300 obr./min. Łopatki tworzą przypominają płatki.

Dla grubych kremów Urządzenie nie nadaje się w jak najlepszy sposób. Łożysko w tym przypadku nie jest jednokierunkowe. jednostka transmisji jest ustawiana za pomocą mechanizmu zmiany biegów. Aby chronić wał za pomocą tylko jednego przycisku. Zakup ostrza typu mieszadła, użytkownik może po cenie nie mniejszej niż 40 tysięcy. Rub.

Zalety i wady mieszadła SA-150 A

Przy czym wspomniane urządzenie mieszające są bardzo popularne. Nadaje się świetnie do potrzeb codziennych. Jeśli wierzyć ekspertom, urządzenie będzie używane w zastosowaniach przemysłowych. Łożysko w tym przypadku jest przeznaczony do dużych obciążeń. Natychmiast reduktor pracuje przy napięciu 220 V. Częstotliwość urządzenia jest przy 3200 obrotach na minutę.

Urządzenie to nie nadaje się do gęstych kremów. Unikalna konstrukcja pozwala ostrza bitej śmietany. Blocker w modyfikacji jest wyposażony w adapter dipol. Parametr jest ostatecznym obciążenie 5 N. System ochrony P40 w tej sprawie nie jest przewidziane przez producenta. Temperatura robocza (mieszadło łopatkowe) wynosi 55 stopnie. W przypadku olejów mieszających urządzenie jest używane dość często. Wirnik posiada podwójne typ kontaktu i pracuje przy napięciu 230 watów. W układzie chłodzenia stosuje się szereg KE20. Wał w tym przypadku 3,3 cm. Według ekspertów, przewodnictwo w mieszalniku jest bardzo wysoka. Obudowa jest łatwa w czyszczeniu, a transport jest bardzo prosta. Powyżej wale za pomocą szerokiej taśmy, która chroni organizm. Części zamienne można kupić w centrum serwisowym. Ostrza te mają modyfikacje są raczej wąskie. Kupić model użytkownik jest w stanie tak niskie, jak 34 tys. RUB.

Parametry urządzenia z serii DGS-400

Ten typ mieszadła łopatkowe tylko jeden bieg. Jeśli wierzyć ekspertom, wał jest używany przez 3,4 cm. Ponadto, eksperci twierdzą, że urządzenie waży bardzo niewiele. Wydajność modyfikacji wynosi 5 kW. Wskaźnik zużycia energii w mieszalniku wynosi mniej niż 60 watów. System ochrony w tym przypadku R40 jest nieobecny. Niektórzy kupujący powiedzieć wiele trybów modyfikacji.

Modulator dla wybranego typu dipolowego. Kluczem w tym mikserze zostanie skasowana rzadko. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby pamiętać, że model nie jest w stanie pracować z olejami. W takim przypadku jednostka transmisji może wytrzymać duże obciążenia. Temperatura pracy jest modyfikacja w temperaturze 30 ° C. Długość ostrza tylko 4,5 cm. Wilgotne mieszadła nie jest możliwa. Kupić modyfikacja użytkownik może już od 45000. RUB.

Seria ta charakteryzuje agitatorzy DGS-430

Te pionowe mieszalniki przeznaczone do ciężkich ładunków. Pojemnik mają objętość wystarczy. Jeśli wierzyć ekspertom, zatory w sieci, mikser nie boi. Pracy urządzenia łopatkowe temperatura wynosi 45 stopni. Producent wirnik zainstalowany typ trzech terminali, a rozszerzacz jest używany do skraplacza. Wielu ekspertów twierdzi, że modyfikacja jest popyt na budowach na mieszanie roztworów.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że jej wydajność jest bardzo wysoka. Kąt ustawienia instalacji wynosi 35 stopni. Aby chronić sprzęt wału używa specjalnego klucza. Wał stosowany w tym przypadku około 3,4 cm. Warto również zauważyć, że odmiana posiada pokrywę ochronną. W tym przypadku, okno obrotowe warunkiem żadnej ochrony. Części zamienne do niego można kupić w centrum serwisowym. Blokada standard jest stosowany z adapterem. Rozpoczyna miksera bardzo sprawnie i szybko zatrzymać. Kupić na rynku może wynosić zaledwie 55 tys. RUB.

Zalety i wady mieszalników SSU-440

Wspomniany łopatkowym mieszalniku typu ma wiele zalet. Eksperci twierdzą, że urządzenie jest w stanie pracować z olejami o dużej lepkości. Model perfumy pasuje świetnie. Wirnik jest stosowany do modyfikacji adaptera dipolowa. Warto również zauważyć, że model nie boi się przeciążać.

Ostrza są zainstalowane w urządzeniu pod kątem 35 stopni. W branży budowlanej jest popularnym modelem. Wielu ekspertów wskazują na dobrą przewodność. Urządzenie blokujące zamontowane jeden rozprężarkę. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, system ochrony dobrze radzi sobie z hałasem impulsowym. Do mieszania kremów modyfikacji jak wspaniałe. Standardowa Obudowa potraktowano warstwy chroniącej przed korozją. Modulatora dla sterowania mieszadła typu skraplacz. W sumie model posiada pięć trybów pracy.

Parametr zużycie energii jest na poziomie około 80 watów. System ochrony P30 nie ma. Ostrza rzadko załamać. Jednak filtr jest noszona często, a to dużo kosztuje. Kup modyfikację serii w specjalistycznym sklepie jest zdolny do 38 tys. RUB.

Ustawienia seria urządzeń WIS-125

Powiedział wiosło ma tylko jeden wałek. Aby wykonać naprawę i przygotowanie roztworu urządzenia pasuje świetnie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to modyfikacja w rodzaju transmisji wirnik i prawidłowym przeciążenie opcja znajduje się na poziomie około 40 A. P30 system ochrony, model nr.

Jednostka wyświetlająca zawiera co mieszadła. Do wytwarzania ciekłych mieszanin, takich jak studzienki urządzenia. Urządzenie ekspandera wybraniu typu dipolowego. Silnik z kolei wykorzystuje typ trójfazowy. Adapter służy do modyfikowania typu terminala. Dla chłodzenia, ma otwory. Kup użytkownikowi urządzenie jest w stanie po cenie nie mniejszej niż 44.000. Rub.

miksery cechy serii WIS-126

Ten ścienny służy do mieszania olejów o różnych gęstościach. Jeśli wierzyć ekspertom, wirnik jest modyfikacja ma jakość sprzęgła jednokierunkowego. Styczniki swoją pracę bez przerw. Warto również zauważyć, że urządzenie jest popyt w branży budowlanej. Modyfikacja naprawa może być bardzo przydatna. Kupcy twierdzą, że szybkość mieszania regulowany dość prosta. W tym przypadku, modulator wykorzystuje typu analogowego. Prowadzi bardzo sprawnie.

System ochrony P50 bez żadnych modyfikacji. Maksymalna temperatura mieszalnika w 45 ° C. Wał w tym przypadku 3,4 cm. W sumie istnieją dwa modele kondensatora. W układzie chłodzenia stosuje klasy KE30. jednostka filtracji w modyfikacji niestety nieobecny. Wielu ekspertów twierdzi, że model jest lekki, a przednia jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Wśród wad można zauważyć wysoki poziom zużycia energii. Cena za tego typu mieszadło łopatkowe zaczyna się od 44 tys. RUB.

Zalety i wady mieszadła WIS-130

Ta łopatka jest wykonana z dwóch kondensatorów. Bezpośrednio do silnika używa 4,4 kW, a pobór mocy to 50 watów. System ochrony P40 bez żadnych modyfikacji. Jeśli uważasz, że opinie ekspertów i konsumentów, urządzenie radzi sobie z olejami bez problemów. W tym przypadku, silnik ochładza się bardzo szybko. Łopatki w tym urządzeniu są ustawione pod kątem 45 stopni.

Duże zagęszczenie modelu sieci nie boi. W branży budowlanej, ten mikser typu wiosło jest bardzo popularny. Blokowanie ona zainstalowana typu dipol. Wał jest zaprojektowany do przeciążenia 3,2 N. ogranicznik go podczas rzadko. Cena za tego typu mieszadło łopatkowe zaczyna się od 38 tys. RUB.

serii parametrów urządzenia RX 850 V

To wiosło nawiązał kontakt z wirnikiem. Jeśli wierzyć ekspertom, przewodność ma dość wysokie. Urządzenie nadaje się do dobrego mieszania olejów. Ochrona modyfikacja systemu P30 nie jest obsługiwany. Ostrza modelu pod kątem 30 stopni. Warto również zauważyć, że model wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. Urządzenie reduktor stosuje standardową stycznika. Zaczęło się to mieszadła ostrza typu bardzo sprawnie. Układ chłodzenia jest dostarczany przez producenta serii K20. Wypełniacz w modyfikacji ma typ kanału.

Modulator wykorzystuje tylko jeden. Całkowita zmiana obsługuje tylko trzy tryby pracy. Z sieci ograniczeniami miksera tej serii radzi sobie dobrze. Obsługi Model temperatura maksymalna wynosi 45 ° C. Urządzenie do mieszania kremów jak nie jest najlepszym sposobem. Wał w tym przypadku jest ustawiony na 3,3 cm średnicy. Klucz ochronna wykonana jest z gumy. To śmigło mieszadła wart około 45 tysięcy. Rub.