185 Shares 2367 views

Rzadko nazwa Vasilina. Nazwa Znaczenie

To jest naprawdę piękne i rzadkie nazwisko przyszedł do nas z Grecji. Kto jest Vasilina? Znaczenie nazwy (z „basilinna, basilissa” greckiego – „żona władcy, króla”) – „królewską, przeznaczenie łożyska, hojnie” I charakter tej osoby odpowiednio: potężne, stanowiących. Jednak nie można nazwać tyranem. Raczej sprawiedliwy i kochający, mądry władca Vasilina. Znaczenie nazwy oznacza również ścisłe przestrzeganie uznanych zasad i reguł.

Jako prawdziwy królowej może być czasem kapryśna. To nie zawsze jest jasne, do tych wokół swoich działań, jest ona często nieprzewidywalne i oryginalne. Skłania do całego piękna i dąży do perfekcji, ma dobry smak. Thrust w osiąganiu celów. Nie trać czasu i swoje życie za nic. Vasilina urodziła pięknego, luksusowego życia, nie akceptuje ciężką pracę fizyczną, ale ciężko pracuje. Tacy ludzie często osiągnąć sukces i dobrobyt, często tak proste, że wydaje się bardzo charakter objawił im tajemnicę narodzin.

Ale mimo wszystko z powyższym Vasilina – nazwa delikatny, pieszcząc ucho, a to nie może wpływać na charakter właściciela. Te panie są bardzo wrażliwe, szczególnie w dzieciństwie, miły dla wszystkich miłujących pokój, czuły, ufając. Są łatwe do obrazić, dlatego mogą być one zamknięte, a nawet stać się nietowarzyski.

Rodzina Vasilina – doskonała gospodyni i matka, uwielbia majstrować z dziećmi. Możliwość łatwego poddania się mężem, jeśli taka osoba jest w jej oczach prawdziwy król. Jednak to nie pozostaje na uboczu przy podejmowaniu decyzji. Vasilina długo wybiera godnego partnera. Musi być zapewniona człowieka związać poważny związek z nim. Nie każdy człowiek może zaufać, ale kiedy to się dzieje, jest w stanie przynieść szczęście nikomu. Szczęście dla Vasilina – integralną częścią życia, bez niego nie widziała sensu istnienia. Dla udanego małżeństwa, jest najbardziej odpowiednia: Peter Edward Andrew Vladlen. Możliwy sojusz z Władimirem, Ivan, Dennis i Olega. Alexander, Paul Fedor, stosunki Leonid Nikolai i jest mało prawdopodobne, aby być dobrym.

Jednak dla nas bardziej zaznajomieni Vasilisa niż Vasilina. Wartość imię i pochodzenie tych dwóch członków płci pięknej są takie same. Vasilisa nazwisko było powszechne w starożytnej Rosji. Jego szacunek i miłość, to dlaczego tzw bohaterka niektóre opowieści ludowe: Vasilisa the Beautiful, Vasilisa Premudraya. Znaczenie nazwy Vasilina wyraźnie odzwierciedla charakter jego właściciela. Przypomnijmy słynne kobiety, które noszą nazwę.

Święty Vasilisa Nikomidiyskaya jako dziewięcioletniego dziecka, głosił chrześcijaństwo w czasie panowania okrutnego rzymskiego cesarza Dioklecjana. Mimo wszelkich pokus i tortur, kontynuował intonować swoją wiarę nawet wtedy, gdy próbował spalić żywcem i doprowadza do lwów. Po długim cierpieniu dziewczyną udało się wyciągnąć Alexander, władca Nikomedii, chrześcijaństwa i ochrzcił go. znane również święci: Vasilisa Korinfskaya, Vasilisa Rimskaja Vasilisa Egipcie. W starożytnym Rzymie, a to wspomniano inny Vasilina – matkę cesarza Juliana II. Właściciele nowoczesnych nazwa znana: popularnego astrologa Vasilisa Volodina, model Vasilisa Frolova i tenis wasilisa bardina.

Okaziciela o „królewskim” nazwa będzie sukcesem w pracy: jej pragnienie wszystkiego pięknego, dobrego smaku i dobrze rozwiniętej wyobraźni można jej pomóc, aby być kreatywnym. Jednak Vasilisa może stać się doskonałym liderem, ma wyraźne cechy przywódcze, zdolność do komunikowania się i spotkać się z różnymi ludźmi. A może ona wybrać rolę obrońcy przyrody i środowiska, ponieważ takie działania, które naprawdę interesują. Lub poświęcić swoje życie służbie Bogu, który jest również całkiem możliwe.

W numerologii, numer 9 to nazwa Vasilina. Znaczenie nazwy jest jeszcze bardziej wzmocnione, wykazując silną wolę charakter stron, ponieważ numer 9 – symbol sukcesu i doskonałości.

Kamienie, odpowiadające tej nazwie – turkus, onyks, rhodonite.

Imieniny Vasilina i Vasilisa Uwaga: 21,01, 18,02, 10,03, 4,04, 28.04, 29.04, 24.06, 20.08, 4.07, 16.09.