259 Shares 8529 views

Szalony ręce: jak zrobić łapacza sen. Szczegółowe instrukcje

Dream Catcher – jest to bardzo stary przedmiot o charakterze rytualnym. Mówiąc najprościej, jest to amulet, który był obecny w wielu kulturach religijnych. Jak sama nazwa wskazuje, został powiązany ze snów. Fakt, że od niepamiętnych czasów człowiek żarliwie wierzył w mistycyzm. Wtedy sądzono, że dobry sen obiecuje wspaniałe życie, a złe – kłopot. To jest teraz wszystkie interpretacje są splątane tak, że żadna książka marzeń i nie można zrobić! Starożytne ludzie wynaleźli ten wspaniały amulet do ochrony przed siłami ciemności i koszmarów. Dream Catcher wypędza złe sny i opóźnień (zatrzaski) Dobra!


Nawet niektórzy 10 lat temu trudno było spotkać kogoś, kto nie wie nic o amuletu i jak zrobić łapacz wymarzony znasz. Zyskał ogromną popularność nie tylko wśród Amerykanów, ale także ludzi na całym świecie. Oczywiście, te amulety są dzisiaj, ale są one mało prawdopodobne, aby mieć jakieś magiczne moce, ale kto wie … W tym artykule powiem wam o jak zrobić łapacz wymarzony własnymi rękami! Po tym wszystkim, kto wie – po prostu lubią spędzać amulet na łóżku, a on będzie cię chronić od wszelkiego rodzaju koszmarów, straszne myśli i złych snów. Zacznijmy!

Dreamcatcher: tworzyć własne ręce cud Charm proste!

W to uwierzyć!

Najważniejsza zasada: Master amulet, choć nie całkiem drevnevekovym tradycji, trzeba zainwestować w nią całą swoją duszę i naprawdę wierzę, że jest on wyposażony w specjalne moce magiczne. W tym przypadku, amulet ucieszą oczy swoim pięknem, a co najważniejsze, chronić!

wygląd

Zewnętrznie amulet przypomina sito. Jest nieco łukowate ramę, do której struny nici, które z kolei są tkane do różnych wzorów. Te wzory – nie tylko ozdoba, są one jednym lub inne znaczenie!

Materiał stosowany

Przed jak zrobić łapacza sen, trzeba zaopatrzyć niezbędne materiały. Do produkcji amulety, musimy następujące rzeczy:

 1. Koło poprawna forma. Użyj dowolnego bransoletka, obręcz i tak dalej.
 2. Piór. Oczywiście, upierzenie ptaka – jest głównym składnikiem tego amuletu jest jego znakiem rozpoznawczym. Według legendy, pierze marzenia idą w górę na wątku, a następnie są eliminowane w „sito”, utworzona w okręgu. Ale o tym później. Co ważne, nie puch! Tylko pióra!
 3. Nić wątku. Korzystanie zielony i różowy.
 4. Koraliki. Aby dać wystrój amulet, trzeba korzystać z materiału naturalnego. Można wziąć koraliki z drewna.
 5. Hook. Można, oczywiście, do tkania ręcznie, ale lepiej jest haczyk.

Instrukcje dotyczące sposobu dokonania łapacza sen

 1. Konieczne jest, aby związać naszego kręgu. W tym celu konieczne jest określenie obu nici (różowy i zielony), aby się wzajemnie poprzez zapewnienie im w kółko, i związać go łączący pętle.
 2. Po zakończeniu plecionki koło, w każdym razie nie odciąć końce nici. Powinny one być ostrożnym, aby angażować się w celu uzyskania małą pętlę. Dla zostanie zawieszony, a nasz urok.
 3. Undergirding środku okręgu. Istnieją dwie opcje: po prostu jak straszny wiatr jego centrum lub delikatnie i powoli, aby go związać. Koraliki (lub kulki) należy wykręcić zaliczki przędzy. W przyszłości, są one stopniowo tkane.
 4. Pierwszy wiersz odbywa się za pomocą pętli lotniczych. Dla łatwiejszego konturu policzyć liczbę pętli, a następnie zdecydować, w jakiej ukłucie – w piątym, dziesiątym, i tak dalej. Mimo że jest to możliwe i nie przeszkadza, i przymocować tylko przypadkowe.
 5. Nie zapomnij perełek (perełki)!
 6. Dzianina i zaciska tak mocno, jak to możliwe. Wszystko krążyć gotowy.
 7. Następnie trzeba dołączyć do naszej oferty długich włókien, które później i będą spędzać ze sobą. Waga je z koralików i piór.
 8. To jest to! Gotowy nasz Dreamcatcher! Amulet kupować gotowe znacznie łatwiejsze, ale znacznie ładniejszy zrobić własnymi rękami, to prawda, moi przyjaciele? … czuć swobodnie powiesić go na łóżku i dobrze spać