373 Shares 8658 views

Cechy oświetlenia ulicznego na syberyjskich miastach: Irkuck

Największym ośrodkiem kulturalnym, gospodarczym i naukowo-edukacyjnym Syberii Wschodniej jest Irkuck. Klimat w tej strefie jest ostry kontynentalny, charakteryzuje się znacznymi rocznymi i rocznymi różnicami temperatur. Od połowy października do lutego okres ten trwa dłużej, gdy ciemny poranek jest dłuższy niż dzień lekki.


Cechy oświetlenia ulicznego w Irkucku, a także w całym regionie, polegają na konieczności wyboru lamp, które są szczególnie odporne na syberyjskie przeziębienie. Ponadto muszą one być wysoce produktywne. Optymalnym wyborem w tej sytuacji będą zewnętrzne światła LED, charakteryzujące się długą żywotnością i ekonomią.

Zalety sprzętu oświetleniowego LEDEL

Oprawy produkowane przez LEDEL mają wiele korzystnych różnic od chińskich odpowiedników:

  • Niskie zużycie energii – od 30 W.
  • Pięcioletnia gwarancja fabryczna.
  • Stabilna praca nawet w trudnych warunkach klimatycznych (od -60 do +50 stopni Celsjusza).
  • Diody LED na świeżym powietrzu mają żywotność wynoszącą 25 lat.
  • Instalacja urządzeń jest bardzo prosta, nie wymaga się stałej konserwacji.
  • Widmo światła emitowanego przez lampy jest zbliżone do promieni słonecznych.

Właściwości projektorów LED LEDEL

Na stronie ledel38.ru można zapoznać się z szerokim asortymentem urządzeń oświetleniowych o najwyższej jakości. Wśród nich – reflektorów LED, szeroko wykorzystywanych do oświetlania transparentów reklamowych, oświetlenia architektonicznego budynków i budynków dla różnych celów, pomników, terenów lokalnych, przedsiębiorstw, obiektów sportowych i infrastruktury.

Projektor LEDEL LED gwarantuje udane inwestycje funduszy i zastawia znaczne oszczędności. Urządzenia te służą do oświetlania dużej liczby obiektów w całym kraju. Dzięki opracowanemu systemowi zamówień na energię, reflektory LED są niedrogim rozwiązaniem do oświetlania wszelkich przedmiotów.

Witryna ledel38.ru oferuje reflektory L-lego o mocy 30, 55, 110, 165, 330 i 600 W.

Produkty LEDEL wielokrotnie przyznawane są na międzynarodowych i rosyjskich wystawach. Dioda LED nie jest wyjątkiem. Jego jakość i efektywność potwierdza czas.

Oświetlenie uliczne

Oświetlenie zewnętrzne LED Dzisiaj są one aktywnie używane w całej Rosji do oświetlania chodników i ścieżek spacerowych, placów, przyległych terenów, placów i parków. Są one instalowane zarówno na super ładowanych autostradach federalnych, jak i na cichych ulicach. Pomagają zapewnić bezpieczeństwo pieszych i zmniejszyć liczbę wypadków na drogach.

Sygnalizatory uliczne LED pozwalają zaoszczędzić do 70% mniej pieniędzy na zakup energii elektrycznej. Są one już zainstalowane w centralnych ulicach Nyazepetrowska, Ryazan, Kingisepp, Pietrozawodsk. Cechy oświetlenia ulicznego za pomocą firmy LEDEL doceniono w Wołgogradzie, Tomie i Innopolisie, pierwszym mieście informatycznym w kraju.

Jakość wszystkich produktów LEDEL jest na wysokim poziomie, co potwierdzają certyfikaty zgodności z EAS.