736 Shares 3391 views

Ciekawe filmy Gundarevoj Obsada: lista

Znany rosyjski lub, jak kiedyś wspólny żargonie, radziecki aktorka Natalia Georgievna Gundareva pamiętał i był kochany przez wielu pokoleń widzów. Jej kariera w filmie i teatrze jest wyrażona w pełnych liczbach – 35 lat.


młodzież

W latach młodości na pracę w filmach, nawet nie myśleć. występy szkolnych w kręgu artystycznym w Pioneer nie zaszczepił w niej miłość do teatru.

Po 10 klas Natalia poszła do pracy jako kreślarz w biurze projektowym. Wieczorem dostałam naukę w szkole wieczorowej. W ciągu dwóch lat pracy może wzrosnąć w szeregach do asystenta głównego inżyniera projektu. W tym czasie miała absolwentem szkoły wieczorowej i uczestniczących w szkoleniu w Moskwie Instytut Inżynierii Lądowej.

Szkolenie w szkole teatralnej i pierwszej roli

Gundarevoj dobry przyjaciel Wiktor Pawłow, wkładam wiele wysiłku, próbując przekonać ją zastosować do Shchukin Szkoły Teatralnej. W 1967 roku stosuje Natalya, pomyślnie przeszły egzaminy i został studentem.

W roku ukończeniu studiów otrzymał propozycję pracy od kilku teatrów moskiewskich. Wyborze zatrzymuje się przy Teatrze Majakowskiego. Co dzieje się w życiu Gundarevoj następny?

Od 1971 roku karierę w teatrze, jak każdy początkujący aktorka zaczęła z częściami bitowych. Pierwszy poszła do debiutu w 1974 roku w produkcji spektaklu Nikolaya Ostrovskogo „Jego ludzie. – są ponumerowane” Lipochka rola została zauważona i doceniona przez krytyków i theatergoers Moskwie.

Pierwsze role filmowe

W 1971 roku Natalia Gundareva zaproszony i małe role w kinie. Jeśli pamiętasz pierwszych filmów z Natalią Gundarevoj, lista jest ograniczona do 3 zdjęć. Są to filmy: „W Moskwie przejazdem …” (asystent mały sklep rolę w GUM w Moskwie), „Zdrowaś i Farewell” (Natalia gra barmanka) oraz „Jestem człowiekiem”. W ostatniej nazwie filmu Gundareva odgrywa rolę siostrzanym Masha Mihaylova.

W roku 1974, dyrektorzy zarówno teatru i kina zaczynają ufać Natalia bardziej skomplikowanych znaków. Posiada możliwość zmiany wizerunku zwykłych wiejskich kobiet, wszystkich sprzedających, milkmaids i barmanki na bardziej kobiece. Wraz ze zmianą wizerunku zacząć zmieniać gatunki i filmów, w których została zaproszona.

Są filmy komediowe wyposażone Natalia Gundarevoj „Trufaldino Bergamo” i „urojenia”. W „Trufaldino Bergamo”, komedia, luźno oparty na grze Karlo Goldoni, aktorka gra pokojówkę w bogatym domu i kochanki głównego bohatera. Rola pokojówki, a ona staje się w „urojenia”. Ta dziewczyna jest cała praca, używając jego ostry dowcip i wesoły charakter.

"Sweet Woman"

1976 można nazwać rokiem, kiedy pierwsze filmy z udziałem Natalii Gundarevoj. Do głównej roli w filmie „Sweet Woman” czasopismo „Sowiecki ekran” przypisuje to tytuł najlepszej aktorki roku. Jej główny bohater, Anna Dobrokhotova początkowo uroczy i słodki. Po prostopadłym i pięknej kobiecie, która marzy o szczęściu.

Idzie i dostaje łzy szczęścia do niej w dowolny sposób. Pod koniec filmu, Anna ma wszystko: dobrą pracę, bezpieczeństwo materialne komfortowe mieszkanie,. Jest tylko główny składnik – szczęście. Pod płaszczykiem „słodkim” kobiety czai się zło, bez serca i egoistyczną osobą.

„Lady Makbet Mtsensk”

Po tak udanym debiucie, aktorka nie boi się powierzyć główne role w obrazach znanych reżyserów. Kariera teatr, z kolei, również zaczyna nabierać tempa. Podczas gdy publiczność do omówienia filmów z krytykami Gundarevoj dać to bardzo wysoki wynik w grze w tragedii „Lady Makbet Mtsensk”. Rolę główną bohaterką kompleksu Ekateriny Izmaylovoy. Trzeba grać trudne życie dramat młodej kobiety, która marzy o miłości. Ona musi zrobić więcej niż jedno morderstwo w imię swoich uczuć, ale w końcu jest ona odrzucona przez tych, którzy zostały dokonane dla tak wielkiego poświęcenia.

Słynne obrazy lata 1979-1983

Lata osiemdziesiąte – lata kariery kwitnie znaną aktorkę. Jest więcej zdjęć z pamiętnych obrazów.

Jeśli pamiętasz najciekawsze filmy z Natalią Gundarevoj w roli tytułowej, lista może się składać z kilku obrazów.

 1. "Jesień Marathon" (1979). Rola Nina, żona głównego bohatera. Główny bohater, mężczyzna w wieku, który urósł, córka zamężna. Na osobiste notatki, stara się pogodzić kochający związek z młodą kobietą, widoczność rodziny dobrobytu z żoną i zaprzyjaźnić byłego kochanka. Wszystko to chaos, próbuje dać OK, ale tylko bardziej uwikłany w absurdalności sytuacji.
 2. "Kiedyś, dwadzieścia lat później" (1980). Rola matki bohaterki Nadii Kruglov. Obraz, który mógłby przekazać Gundareva istotę jego gra matczynego szczęścia. Kobieta ma 10 dzieci. Każde dziecko ma swój własny charakter, trudny wiek dojrzewania, określenia ich roli w życiu. I każde dziecko od pierwszych dni jego życia jest matką. Aktorka była w stanie wyrazić wspaniałe doświadczenie i rozumowanie, taki ciekawy pani. Jej charakter radosny, pozytywny kobieta, kochana i szanowana żonę, kochającą matkę. „Moja matka – jest taka praca” – to motto obrazu.
 3. "Lone dana społeczność" (1983). Rola w pełnym wymiarze czasu pracownik fabryki włókienniczej Vera Gołubiewą. Nic dziwnego, że reżyser wymyślił bohaterki jako głośnym nazwiskiem. Ona mieszka w żeńskim akademiku. Pomaga innym, aby nie stracić wiary w szczęście. To stawia całą moc i spędza swój wolny czas pomagając innym, aby być szczęśliwym. Wysyła komunikaty małżeństwo wszystkich krajach gazety. To pomaga ludziom odnaleźć siebie z różnymi postaciami, losów i życia w różnych częściach kraju. Przez wybór bardzo poważnie. Dokładnie zważone. I odwraca do tworzenia najbardziej harmonijny i kochających się par. Wróżka w służbie cudzego szczęścia, ale zawsze zapomnieć o sobie.

Wybitne filmy lata 1983-1988

Aktorka jest coraz większą popularność. Dlatego co roku pojawiły się nowe filmy z udziałem Gundarevoj. Lista będzie nadal obraz 80-tych:

 1. "Sierociniec Mistress" (1983). Aktorka wciela się w rolę dyrektora sierocińca.
 2. "W zimowy wieczór w Gagra" (1985). Gundareva odgrywa rolę lokalnego celebryty.
 3. "Sędzia Prywatne Ivanova" (1986). Aktorka wciela sędzia na ekranie Lubow Ivanovnu Ivanovu.
 4. „Aelita, nie przeszkadza ludziom„(1988). Gundareva zagrał główną postać Aelita.

Inne obrazy

W Związku Radzieckim, nie wszystkie filmy od razu udał się do wynajmu wydajność nie jest tak wysoka popularność dla wielu powodów biurokratycznych. Kontynuujemy nagrywanie filmów z Gundarevoj udziałem. Lista urosła, ale uwagę publiczności zostało przekierowane do nowych aktorów. Przez popularnych obrazów zawierać następujące filmy:

 • „O złej huzarzy powiedzieć ani słowa.”
 • „Dulcynea z Toboso.”
 • „Sprzedawane śmiech”.
 • „to” w tym samym roku i filmowania „Dwa strzały. Detektyw Stone Age”.
 • "Vivat, kadetów!".
 • "Vivat, Midshipmen 3".
 • "Promised niebie".

mydła

W tym czasie, seria bom kraju. Rosyjscy reżyserzy zaczęli pracować w nowym kierunku. Były filmy seryjne, główne role w który próbuje zaprosić już sprawdzonych i chwała aktorów. Natalia była jedną z pierwszych. Zwróciliśmy już słynne filmy z Gundarevoj w roli tytułowej – wykaz jej obrazach wypełnione dalszą serię. Należą do nich:

 1. "Życie Klim Sangin". Filmowanie poszedł od 1986 do 1988 roku. Natalia została zaproszona do roli Maria Pietrowna Zotov.
 2. „tajemnice Petersburgu.” Najbardziej popularna seria 90-tych. Dobry inscenizacja, niesamowita obsada, kostiumy w duchu czasu. Natalia poszła do jednej z głównych ról księżniczki Tatyany Lvovny Shadurskoy.
 3. "Lyubov.ru". Grał rolę Marina, profesjonalnego psychologa.
 4. "Salome". Grałem swat Vasilisa Savvichna.

Pamiętając filmy Gundarevoj Natalia nie chcą zapomnieć o wkład dźwięczności kreskówek, gdzie bohaterowie mówił jej głos. Te obrazy to: „Co może ptak lub zwierzę”, „Bajka o głupim mężu”, „Jester Bałakiriewa”.

wyróżnieniem

Z biegiem lat, teatr i kino to nie tylko ludzka miłość obdarzył filmy Gundarevoj rolach głównych. Lista nagród państwowych jest również imponująca. Wystarczy przypomnieć najbardziej zaszczytne z nich:

 • Czczony Artysta RFSRR w 1980 roku;
 • Nagroda stan ZSRR w 1984 roku;
 • Artysta Ludowej RSFS 1986;
 • 2002 Nagroda prezydenckie w Federacji Rosyjskiej.

wniosek

Teraz wiesz, słynny film z Natalią Gundarevoj, zebraliśmy listę. Lista dzieł artystycznych, spektakli i nagród, oczywiście, niekompletna. Natalia G. pracował zawsze z oddaniem. Wdrożyć pomysły reżyserów ona zawsze udawało się w pełni sił. Żaden dyrektor nie pamięta złego sprawę. Działając kariery aktorka dała 35 lat swojego życia.

Mimo obfitości filmów w filmografii teatru, gdzie pracowała, była jedna. Jeden, że aktorka początkowo wybrał po studiach – Teatr Moskwa nazwany Majakowskiego.