322 Shares 2844 views

Usługa „drugiej linii” do „MTS”: jak połączyć

Na możliwość porozumiewania się jednocześnie z dwoma osobami nie wiedzą wszystkich abonentów „MTS”. W przeważającej części, wiele z nich na pewno wykonać drugie połączenie (lub zaakceptować) jest możliwe tylko po pierwszej. Jednak nie jest to prawdą. Dzięki usłudze „druga linia” może komunikować się jednocześnie z dwoma osobami na różnych liniach i nie przegap ważnych połączeń. O tym, jakie są warunki służby „drugiej linii” do „MTS”, jak go podłączyć i jak wyłączyć, jeśli to konieczne, i zostaną omówione w obecnym artykule.


Ta usługa jest dostępna

Użyj drugiej linii może być przed nami wszystkich abonentów operatora telefonii komórkowej. A dla tych klientów, którzy podpisali umowę i kupiłem kartę SIM po roku 2009, to jest domyślnie włączona, który znajduje się w początkowym zestawie. Znajdź go w swoim liście opcji nie jest łatwe, ponieważ oficjalna nazwa usługi brzmi jak „Waiting i przytrzymaj wezwanie.” Skorzystaj z okazji, aby zainstalować drugą linię są również klienci, którzy zakupili ten numer przed 2009 r. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby pracować więcej, tak że staje się dostępny. Jak podłączyć drugą linię na „MTS” – zostaną opisane później.

Warunki finansowe korzystania z usług

Usługa jest „Oczekiwanie i przytrzymaj Call” jest dostępny za darmo. Jego łączność jest również wykonywana bez żadnych opłat. Nie ma abonamentu. Jednak istnieją pewne zmiany w taryfie połączeń. W szczególności odnosi się to podczas wykonywania dwóch połączeń jednocześnie. Na przykład, najpierw zadzwonić do kolegi, a następnie porozmawiać z nim czas pamiętał, że pilnie potrzeba, aby zadzwonić do znajomego. Jeśli zakończyć pierwsze połączenie nie jest wygodne, to zadzwoń do innego bezpośrednio w procesie komunikacji.

Tak więc, w tym samym czasie można wykonać dwa połączenia wychodzące. Billing jest w tym samym czasie będą prowadzone w ramach planu taryfowego: koszt dwóch rozmów podsumowano i odejmowane z konta po ich zakończeniu. W przypadku rezygnacji z połączeń przychodzących nie zostaną wykonane, ponieważ są one darmowe. Wyjątkiem jest sytuacja, jeśli chodzi o roamingu (w sieci, za granicą).

Usługa „druga linia” do „MTS”: jak podłączyć urządzenie mobilne?

Aktywacja usługi jest możliwe na dwa sposoby:

  • przez USSD funkcyjną (podłączenie urządzenia musi wprowadzić zapytanie w postać * 43 #);
  • poprzez ustawienia połączeń w ustawieniach gadżetów (aby być na liście, aby znaleźć drugą linię lub „Czekaj i przytrzymaj”).

Więc jesteś zainteresowany usługą „drugiej linii” do „MTS”. Jak mogę podłączyć go do jeśli dopiero niedawno zakupione karty SIM „MTS”. Bądź pewien, że rozważamy usługę został już aktywowany na nim. Oczywiście, jeśli nie to przymusowo wyłączony, a następnie skorzystać z niej nie uda. Poprzez menu telefonu lub podobnego polecenia * 43 # jest wyłączona obsługa „druga linia” (MTS „). Jak mogę podłączyć go ponownie i jeśli jest to możliwe? Aby aktywować usługę, można pracować nieograniczone razy.

Jak korzystać?

Po liście opcji w swoim pokoju uzupełniane usługi „drugiej linii”, gdy nazywają swój numer dzwoniący usłyszy znajomy pierścień z powrotem tony, nawet w momencie, gdy trzeba będzie kogoś do rozmowy. W tym przypadku, dla was będą słyszalne powiadomienia o nowych połączeniach przychodzących. Można:

  • wziąć drugi, wstrzymanie pierwszy;
  • zakończyć pierwsze połączenie i rozpocząć komunikację z osobą, która cię zadzwonił na drugiej linii;
  • aby nie przerwać bieżącą rozmowę i odrzucić przychodzące.

W tym artykule omówiono sposób podłączenia „drugiej linii” do „MTS” (Rosja) i co można zrobić z tej opcji. Przypominamy, że nie ma wybierania. wyżywienie i aktywowany na pokój bezpłatnie.