593 Shares 2327 views

Jak narysować Smeshariki – Zabawna i cute znaków ukochanej kreskówki

Smeshariki – śmieszne okrągłe małe zwierzęta, które żyją w swoim świecie fantazji. Wszystkie te postacie są pozytywne, a każdy z nich ma swój własny charakter i historię życia. Narysuj to kreskówki postać może nawet małe dziecko. Bohaterami serialu animowanego Ta dzieci – cztery zwierzęcia o nazwie Croche, Jeż, Barash i Nyusha. Wiele osób zastanawia się, jak rysować Smeshariki, bo chcesz, żeby dostać to samo zabawne i ciekawe, jak w kreskówce.


Croche – królik-humorysta, który nigdy nie stracić serce, uwielbia eksperymentować i podróżować. Narysuj to wesoły i dziarski królik jest bardzo prosta: trzeba najpierw narysować okrąg, a następnie podzielić ją na czterech prostopadłych linii identycznych części. Dzieci uwielbiają malować, „toon”, ale jeśli coś pójdzie nie tak, mogą poprosić swoich rodziców: „Jak narysować Smeshariki” A mama i tata nie trzeba powiedzieć, że nie są w stanie tego zrobić. Lepiej jest nauczyć (bo to jest bardzo proste!) I nie zniechęcać okruchy na świat wokół nich.

Te postacie z kreskówek są bardzo zabawne, a do reprezentowania ich na papierze – przyjemność. Zawsze chce wiedzieć, jak narysować Smesharikov że są one jasne i ciekawy, a co najważniejsze, prawdziwe i żywe, jak w kreskówce. Dla tego zwierzęcia potrzebne, aby zakończyć się do uśmiechu, śmieszne oczy – i natychmiast zobaczyć multgeroya charakter i emocje.

Rozpadające się w owalne, okrągłe oczy, nos, brwi i zabawny uśmiech z dwoma wystającymi zębami. Gdy zając szkic jest gotowy, trzeba pomalować charakter, a do końca jego przednie i tylne nogi.

Rozpadające się najlepszego przyjaciela – jeża. Jej podstawą jest koło o cięcia w górnej części trójkąta. W środku koła trzeba przedstawiać trójkątny nos i duże okulary i malutką przewagę.

Barash – to kolejny bohater kreskówki. On – poeta, kompozytor smutne wiersze, jak on zakochana w Nyusha. Na papierze, trzeba narysować okrąg, w którym ma okrągłe oczy, nos w kształcie trójkąta, małe usta, uszy, rogi, dłonie i stopy. Zarówno dorośli jak i dzieci chcą wiedzieć, jak narysować Smesharikov że były one jak bohaterów tej kreskówki, ale nie każdy wie, co zrobić, to bardzo proste.

Również po prostu przedstawiać i Nyusha – Zawsze marzyłem Girl-świnia, która śledzi ich wygląd i czuje się bardzo miło. Należy pamiętać, że te narysować multgeroya powinien zaczynać się na obwodzie obrazu, czy to z jeża „Smeshariki” Barash, Nyusha lub Croche. Tylko każda postać ma swój własny charakter i własny szczególny wygląd. Nyusha trzeba przedstawiać wyrazisty piękne oczy, pysk, usta, nogi i warkocz, jak prawdziwa dziewczynka.

Wielu ludzi jak animowanej serii o Smesharikov, ale nie każdy wie, że farba śmieszny zwierzęta w Petersburgu i pokazuje zarówno w Rosji i Ameryce oraz w Niemczech i we Włoszech, a Ukrainą. Z pewnością wszystkie dzieci i dorośli z tych krajów chcą nauczyć się rysować Smeshariki tak, że można było zrobić to szybko i zabawy, i nie wykazują każdą linię. Ale to jest warte każdego wycofywanie obwodzie okręgu, linia po linii, a potem okaże się, jak prawdziwy artysta.