798 Shares 8748 views

„Zniknął”: przegląd filmowy, a krytycy

Przemysł filmowy nie jest często podoba się nie tylko dobre wstążki, a filmy, które sprawiają, że widz myśleć. Takie obrazy – to rzadkość. Należą do thrillera „The Lost”, który jednogłośnie opinie były pozytywne.


Adaptacja książki Gillian Flynn

Film został nakręcony na podstawie powieści młody, ale otrzymała wiele uznania Gillian Flynn pisarza.

Urodził się w rodzinie ludzi, którzy byli blisko literaturze i sztuce (matka pisarza był nauczycielem literatury w szkole, a ojciec – profesor historii kina), to po ukończeniu studiów postanowił zostać reporterem przestępstwo. Flynn udał się do University of Kansas Departamentu angielskiego i dziennikarstwa. Po dwóch latach pracy w czasopiśmie przeniosła się do Chicago, gdzie postanowił kontynuować studia na miejscowym uniwersytecie. Potem przyszła świadomość, że zawód dziennikarza przestępstwa ona nie radzenia sobie. I znów przeniesiony, tym razem do miasta swoich marzeń – Nowy Jork. Tam pracował przez 10 lat w Entertainment Weekly krytyk telewizyjny. Był to szczęśliwy czas dla Flynna. Jeździła na wiele zestawów znanych filmów i sporządzać raporty o nich.

W roku 2006 Gillian Flynn publikuje swoją pierwszą powieść, "Sharps". On dostaje wielkie uznanie krytyki i był nominowany do wielu prestiżowych nagród.

Najbardziej przyjemny dla pisarza było uznanie metr gatunku thrillera i horroru Stephena Kinga. Pochwalił praca z młodymi kolegami i jego mini-opinie są jej dwie książki.

Sukces pierwsza powieść nie była przypadkowa. Druga książka, „Dark Secrets”, został również spotkał się z zadowolonych czytelników. Trzecia praca Flynn – detektywem społeczna „zniknął”. Przegląd w 2014 roku na książki po jej udanej adaptacji filmowej, był dodatni. A czytelnicy i krytycy jednogłośnie zauważyć mistrzowską plakat pracy. Pisarz był w stanie stworzyć nie tylko dzieło głęboko psychologiczne, podniosła obawy pytań wielu czytelników stosunków rodzinnych.

Rozpoczęcie prac nad filmem

W lecie 2012 roku, firma 20th Century Fox kupił prawa filmowe do trzeciej powieści Flynna. Ona został poproszony o napisanie scenariusza do filmu, a ona chętnie zaczął współpracować z reżyserem.

Rolę głównego bohatera, Nika Danna, została natychmiast podana do Benu Affleku. W roli żony, Amy Elliott Dunne planował usunąć Riz Uizerspun, ale w wyniku ona pozostała w producenta filmowego. Również rola Amy uważane Natalie Portman i Charlize Theron. Na jesieni 2013 roku został oficjalnie ogłosił, że partnera Bena Affleka w filmie będzie angielska aktorka Rozamund Payk.

Od „Podziemny krąg”, aby „zniknął” – nowe dzieło genialnego reżysera

Devida nazwa Finchera zawsze będą związane z jego pracą geniusza, „Podziemny krąg”, oparty na powieści nie mniej wielki pisarz Chaka Palanika. Porównanie tych dwóch obrazów jest całkowicie bezsensowne. Film „Vanished”, który stanowi przegląd krytyków były pozytywne, choć nie do poziomu najlepszego dzieła Finchera. To doskonały strzał, thriller jakości, skierowane do ogółu społeczeństwa, a „Podziemny krąg” – film dla smakoszy. To nie znaczy, że nowa praca jest gorsza. Wręcz przeciwnie, jest to wskaźnik, który strzela umiejętności reżysera filmy wieloaspektowe.

Doświadczenie w gatunku thrillera w Finchera ogromne. „Siedem”, „The Game”, „Azyl”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” – każdy z obrazów reżysera był ogromny sukces wśród publiczności i krytyków. Po filmach takich poziomu na „zniknął” malowanie miał duże wymagania.

Fincher często w swojej pracy zastanawia się nad kruchością życia rodzinnego. W związku z tym, fabuła filmu stał się ideałem „zaginionych” dla niego. Przegląd jego krytyków był w dużej mierze podtrzymujące. Malowanie wpływa ulubiony motyw reżysera – Jak przetrwać normalne relacje rodzinne w dzisiejszym świecie konsumenta?

Nick – morderca czy ofiara?

Ben Affleck w roli męża brakującej drugiej połowie niemal doskonały. A w książce iw filmie jest ciągle wspominając, jak dobrze to wygląda i jak łatwo się lubić. Uroczy facet z pięknym uśmiechem (nawiasem mówiąc, Amy, że jego nałóg uśmiechniętych ludzi zamieniają się w broń przeciwko nim), który ożenił się z wielką miłością i naiwnie wierzył, że wie wszystko o charakterze i życiu jego żony. Jak głęboko się mylił …

Rola w filmie „zaginęły”, którego przeglądu jest Afflecka był bardzo pozytywny, nie stała się kamieniem milowym w karierze aktora. Grając go, jak zawsze, bez zarzutu. Wraz z Pike zrobili bardzo imponujący duet.

Amy – nieszczęsna ofiara lub przestępca z perwersyjnej logice?

Rozamund Payk – idealny sposób na poruszanie się. Krucha blondynka z oczu nie zależało nie może spowodować falę współczucia w ich wyglądzie. Kto by podejrzewać, że kobieta uroczy w obecności zimno, wypaczonego umysłu sotsiopatki? Więc Nick, który mieszka ze swoją ukochaną żoną pięciu lat pod tym samym dachem, uważa się, że on ją znał. Jak się okazało, nawet rodzice ukochanej Amy nie miała pojęcia, co za potwór czai się w duszy swojej córki.

Gdy udział Afflecka w obrazie – zdarzenie przeciętne, następnie Rozamund Payk jest niewątpliwie wielkim sukcesem. Rola Amy w filmie „zaginęły”, którego ocena jest krytyczna dla aktorki był najbardziej pochlebne, że wolno ją ponownie, aby udowodnić, że może poradzić sobie ze skomplikowaną sposób. Wielu widzów nazwał go oszałamiające gry. Lepszy komplement dla Pike i nie może być.

Działka

„Zniknął” – film nie jest łatwe. W centrum fabuły – Młoda para dziennikarzy, którzy przyjechali pod wypalania w czasie kryzysu i opuścił Nowy Jork hałaśliwy w prowincjonalnym miasteczku z powodu ciężkiej choroby Nika Danna matki.

Mają swój własny piękny rodzinną tradycją – co roku w dniu ślubu, Amy przygotowuje na prezent męża, że powinien znaleźć za pomocą wskazówek. W przeddzień piątej rocznicy kobieta znika, a dowody na to, że policja sugeruje, że jego strata – dzieło Nicka, który postanowił pozbyć się żony.

Film „Vanished” – przegląd przez krytyków i publiczność opinii

Ciekawostka – w nowym filmie Finchera Rosja została przyjęta lepiej niż w domu dyrektora. Otrzymała 95% pozytywnych opinii do profesjonalnych komentatorów telewizyjnych, natomiast w świecie spodobał się film o 86% krytyków.

Co chwalił obraz? Każdy film Fincher rodzi poważne problemy społeczne. Są tacy w „zniknął”. Obraz może być platformą dyskusji na temat rodziny, odpowiedzialności, lojalności i uczciwości. Ona bezwzględnie rozcina publiczność amerykańską instytucję małżeństwa, i dowodzi, jak bezużyteczne współczesny człowiek w epoce całkowitej depersonalizacji w społeczeństwie konsumpcyjnym.

Nowe wersje ekranu Gillian Flynn

Książka pisarz tak dobrze, że jej druga powieść – „ciemny sekret” – w 2013 roku zdecydowano się nakręcić film o tej samej nazwie. Światowa premiera odbędzie się w marcu 2015 r. czy będzie to powtórzyć sukces obrazu „zniknął”, przegląd i informacje zwrotne na których większość była entuzjastyczna, uczymy się następnej wiosny. To nie pozostają niezauważone, a debiutancka powieść pisarza – „Sharps”. Zgodnie z nią, postanowił usunąć całą serię.

wniosek

Tych, którzy myślą o założeniu rodziny, konieczne jest, aby zobaczyć film „zniknął”. Przegląd większości krytyków, chwaląc reżysera tylko dla podniesienia swojej instytucji współczesnego problemu małżeństwa. Oraz przyszłych małżeństw byłoby dobrze, aby spojrzeć na to, co może powodować relacje w rodzinie, w której leży, oszustwo i niechęć do uznania istnienia problemu doprowadzić do katastrofalnych skutków.