691 Shares 4669 views

Circus Niżny Nowogród, jedną z atrakcji miasta

Niżny Nowogród Circus daje swoim gościom szansę na dobry czas i pozytywne emocje. Czujesz, że jesteś w prawdziwym bajki w rzeczywistości.


Zatrudnia najlepszych

Niżny Nowogród Circus ma ekstremalną pociąg do niebezpiecznych drapieżników. Można podziwiać piękne lwy Algierii i eleganckim tygrysa. To jest bardzo trudne do znalezienia analogi taki wielki show.

Drapieżniki, które pojawiają się na lokalnej scenie, trudno jest trenować, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami, zwiększając wydajność do perfekcji.

Zatrudnia V. Smolyanets, przy czym Niżny Nowogród Circus może zachwycać swoim gościom wspaniałe pokoje z dzikich wielkich kotów. Trener otrzymał nagrodę „Golden Bear”. Zauważono, że wyjątkowość wykonanej pracy, a sędziowie Międzynarodowego Festiwalu byli zachwyceni. Poza tym, ten geniusz otrzymał tytuł najlepszego Tamer w Soczi w „Master” nagrody, które przyznano najwybitniejszymi postaciami sztuki cyrkowej.

Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń

Cyrk Niżnym Nowogrodzie i jego atrakcji o nazwie „Predator” zdobył żarliwą miłość publiczności, ponieważ jest to bardzo dynamiczne działania występujące z niezwykłą łatwością, urzeka i przyciąga uwagę. Emocje są po prostu oszałamiające. Właśnie w celu ich wypróbowania, ludzie idą do Niżny Nowogród cyrku. Opinie mówią, że ta wizyta pozostawia niezatarte wrażenie.

Kontratakuje nieustraszony trenera, z którym wiele gęsią skórkę guzki. Wielu powie, że duże koty wyglądają po prostu luksusowe. Są zadbane, pełne wdzięku i wzbudzać podziw. Ponadto, jak pokazują to pokazuje, w jaki sposób człowiek może zbliżyć się do świata zwierząt, która jest bardzo wciągająca publiczność.

Niżny Nowogród Circus oferuje odwiedzającym oglądanie jak wdziękiem pływające w gimnastyków powietrza, chodzenie po linie nieustraszonych artystów. Rodzice przyprowadzają swoje dzieci tutaj, tak aby wyglądały na zabawnych klaunów. Dorośli sami również uzyskać niezrównaną zabawa i pozytywna, ponieważ czuję się o wiele młodsza i szczęśliwsza. Trudno się oprzeć i nie stopić ze wzruszenia, gdy arena z cute małpa. Ludzie przychodzą tu, aby wykonać najlepszych mistrzów rosyjskiego cyrku.

układ

Schemat Nizhegorodsky cyrk scena wyświetla okrągły kształt. Amfiteatr, który zawiera 18 rzędów, które mogą pomieścić 2,000.

Ciekawostką jest to, że agencja dba o wszystkich swoich gości, tak, że istnieją specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Można zadzwonić tutaj na wózku inwalidzkim. Dla miłośników komfortu zaoferować pierwsze wiersze Niżny Nowogród Circus. Schemat pokoju składa się tak, że najlepsze miejsca są oznaczone jako „A”, „B”. Lepiej zatrzymać się w środku.

Więc po prostu zobaczyć, gdzie znajdują się głośniki. Dużo uwagi poświęca się pracy organizatorom światłem i nagłośnieniem. Jest to projektor laserowy. System, za pomocą którego monitoring spełnia najostrzejsze nowoczesnych standardów.

Jest tu i wysuwana drabina jest dość skomplikowana struktura elementem urządzenia. Kiedy zaczyna się poruszać, to daje wspaniały wpływ na odbiorców. Dzięki niej istnieje związek między dużej areny i scenie.

Struktura skali

Łączna powierzchnia wynosi 30 tys cyrk. M. m. Jest to stabilny, w którym jest 37 boksów dla koni. Dodatkowo osobno zawarte mieszkańców morskich, drapieżnych zwierząt, duże słonie, zabawny pies, figlarny małpy.

Zdrowie swoich zwierząt-artystów instytucje powinny bardzo uważnie. Mają wszystkie niezbędne usługi w klinice weterynaryjnej. Pojazdy zaparkowane w podwórzu gospodarczym. Stamtąd wyładunku zwierząt nawet w złą pogodę dzięki dachu.

Aby dostać się do tej wspaniałej instytucji, trzeba będzie wydać tylko 5 minut pieszo od stacji „Moskwa” lub ze stacji kolejowej. Transport publiczny działa w obszarze dość żywy. Więc należy się za pozytywny, radości i nowych doświadczeń. Pracownicy cyrku chętnie pokazują niezapomniane show!