233 Shares 5225 views

Co dobrego jest Egipt we wrześniu?

Po męczący dzień pracy każdy marzy o wakacjach. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku może być uważana Egipcie we wrześniu.


nieznany Afryka

Wielu z nas z czasów radzieckich są przyzwyczajeni do odpoczynku na wybrzeżu Morza Czarnego. Kurorty Krymu i Kaukazu stały się znane wszystkim. Ale czas nie stoi w miejscu. Zmieniające się priorytety, ciekawscy turyści wybrać nowe cele. W ostatnich latach stały się bardzo popularne w użyciu Afryki. Daleko nieznany kontynent jest coraz bardziej przyciągają uwagę.

Historia tego narodu rozpoczęła się w trzecim tysiącleciu pne. Zabytki architektoniczne nadal zachować wspomnienia panowania faraonów i królów Asyrii. Majestatyczne piramidy i sfinksy potężne przypominające minionych dni. Ogromne połacie pustyni zafascynować i zachwycić jego nieodkryte. Ale sezon plaża wszystkie te piękności nikną w tle. Chcę beztroskich kąpieli w ciepłym morzu i opalanie w promieniach słońcu. Dlatego najlepiej jest udać się do Egiptu we wrześniu.

Dlaczego wrześniu?

Większość osób decyduje się na urlop w miesiącach letnich. Głównie dlatego, że te dwie kategorie turystów przyjść:

1. Ci, którzy lubią ciepło. Chcą jak najwięcej, aby cieszyć się ciepłem, że pozostałe dni w roku do zapamiętania miły spędzony czas.

2. Pary z dziećmi.

Gdy zaczyna się jesień kalendarz, hałaśliwy tłum turystów powrocie do domu. Ustępuje płacz dziecka na plaży, wakacje staje się zupełnie inna. Egipt we wrześniu – jest to początek sezonie pod względem afrykańskiej egzotyki. W tym czasie, łatwiej iść na wycieczki i zwiedzanie słynnych historycznych miejsc. W salonach autobusów nie jest tak gorąco, czas droga przechodzi niezauważona. Odwiedź Egipt we wrześniu staje się o wiele łatwiejsze ze względu na wagę bardzo lukratywnych ofert liczne touroperatorzy.

pogoda

Warunki atmosferyczne w czasie nie może być lepiej ulubionym wakacje. Falls sorokogradusnaya wyczerpujący ciepło. Temperatura dni rzadko przekracza 30 stopni. W nocy, zwykle 24, a na niektórych obszarach – 28 stopni. Ale woda morska stygnie przez zaledwie 2-3 stopni. Jej temperaturę utrzymuje się w zakresie ± 26-27 przed końcem miesiąca.

Jest to doskonały czas na wakacje nad morzem. Jest bezpieczny do opalania i splash w łagodnym morzu. Okres ten jest idealnym miejscem do nurkowania, gdy krystalicznie czysta woda można oglądać z zainteresowaniem przez cały okres wielu stworzeń morskich.

Pogoda w Egipcie we wrześniu, jest bardzo wygodne dla turystów. Można bezpiecznie wędrować lub spokojnie zrelaksować się w leżaku na wybrzeżu Morza Czerwonego, łagodny przejazd przez pustynię na wielbłądzie lub statkiem orać rozległe wody. Ale nie zapominamy o najprostszych środków ochrony. Tak więc, brak nakrycia głowy może łatwo prowadzić do udaru cieplnego.

wybór odmiany

W lecie cała uwaga skupiła się turyści na plaży, od początku jesieni, sytuacja zmienia się dramatycznie. Wakacje w Egipcie jest coraz bardziej zróżnicowana we wrześniu. Delikatne słońce już nie pali się i nie ma stałego pobytu w pobliżu wody. Wieczorem istnieje niewielkie ochłodzenie, a w ciągu dnia ze względu na suchym klimacie tropikalnym nawet tridtsatigradusnaya ciepła jest całkiem proste. Jest to okazja, aby dowiedzieć się o kraju, a reszta to tak bardzo jak to możliwe. To wszystko zależy od zainteresowania turystów. Miłośnicy historii iść do Giza, Kair i Luxor. Tam mogą odwiedzić klasztor św Katarzyny i Góra Mojżesza, dotknij majestatyczne piramidy i zobaczyć Dolinę Królów.

Miłośnicy egzotycznych z zainteresowaniem do odwiedzenia wioski Beduinów i jazda na wielbłądzie. I tych, którzy preferują aktywny wypoczynek będą mogli wziąć udział w jeep safari lub udać się na wyspy koralowe. Oferuje zabawę właśnie zadziwiająco zróżnicowane. Jednak to wszystko jest – dodatkowe koszty, ale masa wrażenie zapłaci za wszelkie poniesione koszty.

Opłata dla zabawy

Jak wiesz, reszta – to wydarzenie sezonu. Dlatego koszt podróży waha się w zależności od pory roku. W lecie w czasie napływu turystów, ceny idą w górę. Wraz z nadejściem jesieni, sytuacja zmienia się nieco, ale nie na długo. Weźmy, na przykład, Egipt. Wakacje we wrześniu (ceny różnią się znacznie, nawet w ciągu miesiąca) może kosztować różnie. Jeśli w pierwszej połowie września, po lecie pośpiechu, można kupić bilet do pięciogwiazdkowego hotelu na 500-550 dolarów za 7 dni, do końca miesiąca wzrost cen niemal dwukrotnie. Powodem jest to, że wrzesień jest kolej na dwa sezony.

Po burzliwej nadchodzi lato zastój, a ceny odpowiednio spadają. Jednak w drugiej połowie miesiąca zaczną rosnąć systematycznie. To dlatego po października jest uważany za idealne miejsce na relaks przez stosunek temperatury powietrza i wody. Szacowni turyści, okres ten wybór, aby odwiedzić Egipt. Stąd wzrost cen. Wszystkie te dane powinny być brane pod uwagę przy wyborze czasu przed podróżą.

Wakacje z dziećmi

Egipt – kraj, który jest przedmiotem zainteresowania zarówno dorosłych jak i dzieci. Więc rodziców, nie wahaj się zabrać dziecko na ulicy. Oczywiście, dzieci nie powinny męka zmian klimatu do roku. Ale starsze dzieci taka podróż powinny być podobne. Jaki jest ośrodek wybrać, przechodząc do Egiptu we wrześniu z dzieckiem? Nie należy brać pod uwagę trzy czynniki:

1. Czas podróż. Lot z europejskiej części Rosji zazwyczaj nie trwa dłużej niż 4 godziny. Ten czas szybko minie, a dziecko nie ma nawet czasu, żeby się zmęczyć i zacząć działać w górę.

2. Odległość ośrodka od lotniska. Najbliższym miastem jest najwybitniejszym – Szarm el-Sheikh i Hurghada. Matek i ojców nie muszą być nerwowy ze względu na uciążliwe podróże. Transfer zostanie zorganizowany prawidłowo.

3. Warunki młodych turystów. O to, że nie powinno się nawet niepokoić, ponieważ w każdym hotelu, niezależnie od liczby gwiazd, wszystko jest dla dzieci. Po pierwsze, za najmniejszy pokój dostępnych łóżkach. Starsze dzieci będą spać na dodatkowym łóżku lub sofie. Po drugie, w jadalni zapewnia oddzielnego zasilania dla najmłodszych. Po trzecie, dla rozrywki, istnieją żłobki i place zabaw z atrakcjami i dmuchanych zjeżdżalni. Rodzice zawsze będzie w stanie przez jakiś czas, aby utrzymać dziecko pod opieką nauczycieli.