332 Shares 4350 views

Oplatania w domu

Długie włosy zawsze była jednym z głównych ozdób każdej kobiety. Mają przewagę nad konwencjonalnym krótkie włosy, zwłaszcza jeśli są one pięknie położony i mają piękny estetyczny wygląd i zdrowy blask. Poniżej znajdują się popularne sposoby układania włosów w warkocze.

1. Popularny oplatania w domu w trzech pasm

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest grzebień do włosów zwykłego pędzla. Ponadto, włosy można podzielić na trzy równe części (zwykle oznaczane je na sobie jako 1, 2, 3). Pomiędzy pierwszym i drugim pasma być umieszczone po trzecie, to najpierw trzeba umieścić między trzecim i drugiej części włosów, a drugi – pomiędzy pierwszą i trzecią. A potem trzeci musi być nić „put” pomiędzy pierwszym i drugim, itd. Rezultatem jest wspólny warkocz, którzy wiedzą, jak splot prawie wszystko. Zakotwiczenie jej piękny zespół, taśmę, spinacze, itp łuk.

2. Weave warkocze w domu w czterech pasm

Ostrożnie grzebień włosów w kierunku do tyłu i podzielono na 4 równe części. Weź kosmyk pierwszy i wrzucić go na sekundę. Lewa ręka oddzielić trzecią część, i wrzucić go w czwartej. Weź blokadę czwartego i umieścić go pod pierwszą.

Następnie trzecia część włosów kładzie się na dnie drugi, czwarty i po prostu umieścić na sekundę. Przechwytuje nici jako wygodne i nadal splot warkocze.

Pierwszy włosy są często pomijane przez sekundę, a trzeci umieścić czwarty. Następnie rzucamy pierwszą nić trzeci, a drugi w tym samym czasie – także w trzeciej. Kontynuuj oplatania warkocz do pożądanej długości. Dokręcić końcówki gumki.

3. Braiding w domu z pięciu pryadok

Podzielić włosy znajdujące się na obszarze potylicznej do pięciu pryadok. Zaczynamy splot odpowiednie zamki. Powinno być warunkowo wyznaczają je (1,2,3,4,5).

Najpierw trzeba umieścić blokadę na drugim, trzecim, należy umieścić na początku. Dalej: czwarty – w ramach pierwszego aspektu piąty – pierwszy. Po tym, że: drugi umieścić trzeci, czwarty nici – w drugie, po czym piąty – w drugim i pierwszym końcu – w drugiej i tak dalej ..

4. Piękny oplatania w domu sześć pryadok

Wyplata plecionki z ich rąk jest podzielony na 3 etapy.

Etap 1:

Pierwszą nić umieścić na drugi, podczas gdy pierwsza – do trzeciego. Po tym, bierzemy pierwszą część i przesunąć go do czwartej, znowu pierwszy – na piątym, a wreszcie, szósty – w pierwszej kolejności.

Etap 2:

drugą nić umieszczone w trzecim, ponownie się drugi i przenieść je na czwartego, następnie drugą część włosów i umieścić go na piątej ponownie sekundy – a już w szóstym, po czym pierwsze – w drugim.

Etap 3:

umieścić trzeci – po czwarte, ponownie przy trzecim i przesunąć go w ramach piątej trzecia nić – szósty ponownie trzecie – ale w pierwszy i drugi – pod trzecim itd ..

5. Braid "kolec"

Przeczesać wszystkie włosy. Loki oddzielania małych porcji około pięciu cm od regionu okładzinowych głowicy do szyjki oraz dalsze warkocz pigtaila „kolca”. Pozostała po prawej pejsami grzebienia i warkocz z podpletom do najbardziej plecionej fryzury. Ta sama czynność jest wykonywana, a po lewej stronie. Do głównego środkowi wielożyłowego sobie małe kołki, dwie boczne siatki. Końce loki wyrozumieć spinacz lub gumką.

Modnego fryzury z warkoczami bardzo lubią sobie gwiazdy filmowe i pop, i co możemy powiedzieć o nas, tylko dziewczyną? W 2012 fryzury nie utraciła dawną znaczenie.

Tak więc, zaczynamy piękny warkocz francuski warkocz, ułożonych w formie obręczy. Na początku robi rozstanie prostopadle do szczytu głowy w kierunku od jednego ucha do drugiego. Dalsze huk odpinany dokładnie taki sam sposób. Wszystkie pozostałe włosy zapiąć gumką (nie należy ich używać). Następnie zbieramy wszystkie zamki pracujące na jednej stronie głowy i grzebień.

Zaczynamy splot warkocze z prawego oka jak zwykła kosa, co 2-3 podczas wiązania. Następnie umieścić po lewej stronie górnego zamka medium, dodając, że włosy są w lewo. Następny poślizg blokadę praw pracowniczych w górnej części środkowej i dodać włosy, które znajdują się po prawej stronie. Powtarzaj tę czynność do momentu, aż dojdziemy do lewego ucha, a potem zaczynają się kręcić jak zwykły warkocz. Końcówka może być dołączony do spinki do włosów, niewidoczne lub gumką.

Oplot z okręgu jest prosta, a jednocześnie bardzo popularne. Inny sposób – jest użycie ogon. Splot dość łatwo. Włosy na koronie powinny być usunięte w tym samym ogona. Weaving jest konieczne, aby rozpocząć od ucha środkowego i uchwycić wszystkie włosy.

W celu lepszego zrozumienia i zrozumieć mechanizm plecione warkocze varintov różne, można szukać specjalnych kursach mistrzowskich internetowych z Krok po kroku tutoriale zdjęć lub filmów instruktażowych.