674 Shares 5568 views

Lek „ENAP-N” – funkcje aplikacji

Tabletki „ENAP H” wywierają działanie przeciwnadciśnieniowe, ze względu na fakt, że nie jest blokada ACE anaprilatom. Enalapryl, który jest częścią tego preparatu jest zaangażowany w zmniejszenie aldosteronu i angiotensyny II w strumieniu krwi, co stymuluje ciała vasodepressor systemu presyjnym hamujący (RAAS). Dzięki niej zwiększa wytwarzanie czynnika śródbłonka naczyniowego. Materiał zmniejsza opór obwodowy tak, że robot jest ułatwione lewej komory serca, spowodowany regresji przerostu, rozszerzenie i zmniejsza uszkodzenia komórek mięśnia sercowego jest uniemożliwiony. Poprawa hemodynamiki wieńcowej, zwiększona odporność na niedotlenienie mięśnia sercowego i zmniejszenia częstości występowania zagrażających życiu arytmii komorowych. Ze względu na fakt, że zmniejsza się enalapryl obszaru martwicy po zawale serca i poprawa metabolizmu mięśnia sercowego, w skład tabletek „ENAP-H”. Jednak żadna ilość krwi pompowana na minutę, lub częstotliwość skurczu mięśnia sercowego, nie ulegają zmianie. W tych przypadkach, gdy nie jest przewlekłe nadciśnienie, chorobę naczyń mózgowych, substancji powierzchniowo czynnych zmniejsza nerkowe rezystancji i prowadzi do pobudzania przepływu krwi w nerkach wydalania, sodu i wody, kłębuszkowej filtracji przechowuje potasu w organizmie.


Na regularne przyjmowanie preparatu „ENAP-H” oraz poprawia stan zdrowia pacjentów z chorobami układu krążenia, a także istotnie zmniejsza śmiertelność w obecności zastoinowej niewydolności serca. Wynikiem stosowania tego leku nie zależy od wieku i płci pacjenta. On również nie ma żadnego negatywnego wpływu na obu metabolizmu tłuszczów lub węglowodanów i powoduje absolutnie żadnych zaburzeń seksualnych ciała.

Efekt terapeutyczny po podaniu „ENAP-H” pojawia się w ciągu godziny i trwało około 24 godzin.

wskazania

Zaleca się używać tego leku na nadciśnienie nerkowo obecności, samoistnym nadciśnieniem tętniczym, oraz, oczywiście, z jakimkolwiek stopniem niewydolności serca. W celu spowolnienia rozwoju niewydolności serca zaleca się również, aby wziąć lek „ENAP-H”. To nie tylko pomaga w leczeniu, ale także do zmniejszenia częstości występowania niestabilnej dławicy piersiowej i zmniejsza ryzyko zawału serca, przyczynia się do zapobiegania niedokrwiennej mięśnia sercowego.

Preparat „ENAP-N” – metoda z użyciem

Tabletki nie są płynne, a ich odbiór nie jest przywiązany do jedzenia. dawka początkowa otrzymanych leku nie powinna być większa niż 5 mg na dzień, i może być stopniowo zwiększa się do 20 mg, a w szczególnie trudnych warunkach i do 40 mg, która jest podzielona na dwa etapy. Jeśli pacjent ma dekompensacji serca lub ciężkie nadciśnienie, ciśnienie może być znacznie zmniejszona na początku leczenia. Dlatego musimy najpierw wziąć małą dawkę, i zawsze pod nadzorem lekarza.

Jeżeli pacjent był leczony lekami moczopędnymi, stosowanie leków „ENAP N” może spowodować zmniejszenie objętości krwi i jest ryzyko występowania niedociśnienia. W tym przypadku dawka początkowa może mieć mniej niż 5 mg / dzień.

Wymagana ilość leku dla każdego dziecka prosząc indywidualnie. Jeżeli dziecko na wagę 20-50 kg, a następnie dawki początkowej, nie powinna być większa niż 2,5 mg.

Jako efekt uboczny może pojawić się zawroty głowy, zmiany w smaku, zmęczenie. Może to być również zmniejszenie liczby płytek krwi i leukocytów, agranulocytoza i niedokrwistość. Możliwość wystąpienia reakcji, niedociśnienie ortostatyczne, zwiększając ilość mocznika w surowicy krwi, skurcze mięśniowe.

Tabletki „ENAP-N” – o opiniach narkotyków

Ludzie, którzy regularnie biorą narkotyków sugerują, że zmniejsza ciśnienie dobrze, i nie ma potrzeby ich regularnego stosowania. Wadą wielu wskazują na fakt, że lek powołania i wyboru wymaganej dawki może tylko lekarz.