664 Shares 8085 views

Pokarm dla duszy

Żyjemy w epoce, w której wiedza jest tworzona, nagromadzonego przez wieki, pomoże rozwiązać tajemnicę tajemnic, a ta praca sprawi, że nowe pokolenie, które urodziło się już zatłoczonym informacje, umieszczone w lądowych granicach wiedzy chaosu.

Nowa generacja trzeba zbadać i wniknąć nie tylko w jednej konkretnej dziedzinie wiedzy, ale także we wszystkich innych umiejętności, które są w kontakcie z wybranej dziedzinie. Człowiek kakim- wewnętrzna chęć chcą znać prawdę o życiu, do zapoznania się z prawdziwej „rzeczywistości”. Życie toczy się dalej, ludzi, choć z trudem, ale stopniowo zrozumieć „rzeczywistość”. Jednak aby w pełni ponyat.ee, muszą przejść przez długą i trudną drogę, i, co najważniejsze, musi być gotów do zrozumienia. Do nauki skomplikowanych pojęć trzeba zacząć od prostego zrozumienia.

Na przykład, wiadomo, że litery w imieniu danej osoby może być zastąpiony przez liczb, obliczania i nauczyć się nie tylko naturę człowieka, ale także dowiedzieć się, jak ludzie będą żyć pod wpływem otrzymanej liczby.

Jednakże, jeśli nazwa zmienić przynajmniej jedną literę, i zmienić charakter człowieka i zakres jego działalności. Ale wielu ludzi, nie znając go, poddaje się zmianie nazwy danej osoby, co wpływa na jego los. Jeśli nawet jedna litera może mieć wpływ na przebieg życia ludzkiego, a każdy jego ruch ma swoją przyczynę i skutek, dlatego musi on być stale zwracać uwagę na wszystkich jego etapach. Człowiek powinien zawsze być o wiele bardziej ściśle w odniesieniu do dużych imprez, zwłaszcza jeśli wie, że pożary obojętność tłumi ciało.

Narażenie na świat zewnętrzny, ludzkie relacje, problemy osobiste i wyzwania obudzić we wszelkich ludzkich uczuć. Jeden daje człowiekowi poczucie satysfakcji, inne powodują mu kłopoty, ale jego życie duchowe nie jest ograniczona i są one połączone przez dwóch innych sił: wyobraźni i woli. Człowiek moc wyobraźni i tworzy obrazy. pomysły i siła woli może on działać w świecie zewnętrznym, aby go powstrzymać, aby zmienić swój program i działalność.

Uczucia związane z narażeniem na świecie zewnętrznym, jak i energii pochodzącej z kosmosu, to program dla ludzkiej duszy, informacji i żywności.

Bardziej niż cokolwiek w świecie duchowym lub spowodowanie emocji, pozytywnej lub negatywnej sensie muzyki, kolorowych obrazów natury, różne przejawy tych elementów, roślinnych i zwierzęcych światów – jego różnorodność i piękno. Na świecie duchów wpływać na ludzką dobrą poezję i inne prace o wartości literackiej. Wszystko to daje spokój duszy i spokój ja karmi duszę, i że przynosi duszę smutkiem lub wstrętem I wszystko, co niszczy duszę, tworząc duchowy głód. Kiedy dusza jest smutny, najlepszym lekarstwem jest płacz, po którym dusza staje się łatwiejsze, jest ona uwalniana z tych ładunków ujemnych, są eliminowane z organizmu łez.

Inne siły wewnętrzne duszy są wyobraźnia i będzie karmią space „Instytut” i „yang” siły, której brak może być uzupełniane przez jedzenie, jak już wspomniano. Wyobraźnia karmi bycia kobiece siły „yin” i woli – jest rodzaju męskiego „yang” siły. Ponieważ człowiek jest jego wola i wyobraźnia mogą wpływać na świat zewnętrzny, to właśnie te siły opuścił swoje piętno w wielu zjawisk świata zewnętrznego, to manifestuje swój efekt, który jest przeciwny naturze, który ma możliwość tworzenia własnych duchowy świat i uczynić więcej- uduchowione jego cielesnej egzystencji.

Pod wpływem różnorodnych, oddzielnych doświadczeń człowieka zagubionego odbiega od ich programów, celów, nawet z jego naturalnego kierunku. W tym czasie ludzie zostali zmuszeni zacząć poważnie myśleć, analizować, uświadomić sobie, aby dowiedzieć się wrażenia odbierane, a zdobywanie wiedzy nie tylko o świecie zewnętrznym, ale także o ich własnym wewnętrznym świecie. Człowiek zdaje sobie sprawę, że dzięki zdobytej wiedzy, może on nie tylko rozwiązywać własne problemy, ale również można zastosować tę wiedzę wszędzie. Okazuje się, że dzięki wymianie duchowego człowieka sprawia podporządkowane naturze, a sama natura sprawia podporządkowane ludzkiego myślenia. Organizm ludzki należy do natury, to jest oczywiste, jednak ze względu na myślenie, które jest funkcją duszy, człowiek staje się lepszy byt, a tylko tymczasowo wypełnia naturalne prawa materialnego świata.
Wiemy już, że nasza dusza otrzymuje od kosmosu, że rodzaj energii, który niesie ze sobą nie tylko siłę, miłość i mądrość, ale także informacje na temat konkretnego programu odpowiadającego naszym programie. Te formy energii są różne formy manifestacji elementów. Ogień jest wszędzie, jest on wyposażony w najbardziej konstruktywny nieruchomości, jest bardziej prawdopodobne jest nośnikiem życia, ale jest to również najbardziej niezauważona i niedoceniona. Wszelkiego rodzaju cudów dokonanych za pośrednictwem energii psychicznej, jest to światła są we wszystkich formach – od bardzo gruba, aby bardzo dobrze.

Zaczynając od prostych świetle edukacji, która jest dostępna dla nieuzbrojonego oka, do złożonych pożarów serca – wszystko prowadzi nas do świata ognia. Światła są obdarzone funkcji przeciągania się i nie może odmówić takiego ruchu lub zmienić kierunek.
Powodem jest to, że wszystkie one należą do żywiołu ognia. Najcieńszy z nich jest ognisty myśl, że może iść w dal i zmierzyć się z najbardziej kompleksowy program, a ludzie złapać tylko jednego, najbardziej rażące przejawy ognia, który jest elektryczność i używać go. Z działalności dotyczącej energii elektrycznej, jesteśmy zaznajomieni z, używać go w wielu sektorach zastosowań, a jest to tylko jeden z najniższych manifestacja światła energetycznych. Musimy wielką wyobraźnię, aby wyobrazić sobie, jakie cuda są w stanie bardziej subtelnych przejawów świateł.

Mogą realizować dowolny program, ale konieczne jest, aby mieć zrównoważony charakter, kosmiczną świadomość i otwarte serce, aby stanąć przed tymi światłami. Nie zapomnij również o skwarze. To może się zapalić w każdym centrum ludzkiego ciała, ale głównym zagrożeniem jest środowisko serca, splotu słonecznego i gardła. Każdy, kto kiedykolwiek czuł moc świateł wewnętrznych, rozumie, że taki zapłon środkową. On wie, co powoduje bolesne cierpienia rozdarty płomienie.

W ten sposób, tworząc ogień może stać się niszczący pożar. Pamiętaj, że tylko wiedza duchowa i psychologiczna energia może spalić bezużyteczny funkcji, spalili dobroć, życzliwość, codzienny uśmiech.
energia psychologiczny – to ta sama energia ognista, którą nazywamy po prostu świeci. Studium wyznacza światła pokaże różnice w typach ludzi wychodzących z zasadniczych dążeń i przemyślanych kroków.

Człowiekowi jego ogniste, które mają aspiracje echo we wszystkich obszarach swojego ciała, może poruszać się świat. Pragnienie duszy może dokonać osoba robić niemożliwe, niewyobrażalne rzeczy, więc trzeba uważać na nich; Ponadto, konieczne jest zapoznanie się, aby zbliżyć się do światła, aby właściwie wykorzystać użytecznych światła.

Jeśli jesteś bardziej prawdopodobne, aby śledzić wydarzenia zachodzące w głębi swojej duszy, aby porównać swoje ciche dni z czasów jej szalejącej gniewu i nie będzie obojętny na nich i analizować je poważnie, to można zauważyć, że dusza może ulec zmianie zgodnie z Państwa, stosunek do
Prawda.

Problemem jest to, że komunikacja z Cosmos kuli wykonanej przez białe światło, które jest niebiańskie światło; zawiera ona moc trzech kolorach: błękitny (niebieski), która jest boska mądrość, czerwona, która jest boska moc, i żółty, który jest boską miłością. Emisje te kolory i wysokich obrotów prędkości wynikają wszystkie inne różne kolory, które same mogą nadać nowe odcienie zwierząt, planety i wszystkich pilnego publiczności.

Wiemy, że każda gra kolor tworzy pewien nastrój, ale powodem tego nie jest sam kolor, a sig№, który tworzy jakość kolorów.

Kolor niebieski i jego odcienie jest wiele mądrości i informacje o różnych wiedzy.

Newton stwierdził, że ciemny niebieski reprezentuje wiedzę związaną z materialnego świata i jasnoniebieski jest bliżej do świata ducha i duszy.
Żółty kolor z jego różnych odcieniach zawiera nieskończoną informacje o programach związanych z miłością i małżeństwem. Czerwony – siła z licznymi przejawami, programów, bogactwo informacji.

Myśleliśmy długo i cierpi, przy założeniu, że mamy zamknięte drogi do światła i prawdy, ale nawet nie starają się je znaleźć. Jednocześnie, nasz duch mówi nam, że nic nie jest zabronione, nasze tajemne szepty wewnętrzny głos się nam, że wszystko prawda do życia. Wokół naszych głów jest aureola światła, który pokazuje dostępność naszego ducha z jego promieniowania. Każda myśl czy można rozjaśnić lub przyciemnić halo, w zależności od tego, czy ten pomysł zła lub dobra, prawda, czy nie, piękne lub brzydkie. Człowiek sam podchodzi odzieży, biżuterii i aureolą jego ducha.

Staje się ekspertem, można zrozumieć swój pozytywny lub negatywny stosunek do ludzi i rzeczy. Człowiek jest wieczny duch kolorowe ubrania i ozdabia swoje własne myśli.

Jeśli jesteś w każdej opowieści, legendy i bajki spotka wyrażenie „klejnot”, wiedzą, że mówimy o świecie ducha; Nie ma nic bardziej kosztowne niż ten. Moja znajomość z nim powie, że wszystko powinno być bardzo proste i zawierają radość i prezent, jak również dar stworzenia człowieka nadane żeńskich istot. Kobieta powinna być w stanie rozprzestrzeniać radość wokół nich, aby inspirować człowieka w jego twórczym świecie, a być zadowoleni z faktu, że może wykonywać swój program. Kobieta tworzy harmonię między ludźmi i rzeczami, co prowadzi do poprawy i edukacji.

http://sudbazdorove.ru