320 Shares 1667 views

Wysokoplennych ziemniaków. Uprawa holenderskiej technologii

Nikt nie kwestionuje faktu, że ziemniak jest bardzo popularny wśród rolników. I to nie jest przypadek. Uprawiane na własnej działce zbiorów bardzo uratować budżet rodzinny, a twoja mieć swój – wiesz dokładnie, co każdy z azotanów, pestycydów i innych rzeczy tam. Efektywna uprawa ziemniaka nie tylko wyżywić rodzinę, ale również sprzedawać nadwyżki. I ważne jest, zbyt.

Ziemniaki. Uprawa holenderskiej technologii

I wylądował bulwy na wiosnę, a potem zaczęło – zwalczania chwastów, wodne łóżka, szkodników zniszczone, a wynik nie jest jakoś bardzo zadowolony. Brzmi znajomo? Myślę, że przyjaciela.

Bardzo lubi luźne gleby i wilgoci ziemniaki – rośnie holenderski technologia zapewnia szereg szczegółowych przepisów w przygotowaniu gruntu i bulw. Do sadzenia może być wybrane dużych próbek, które mają co najmniej pięć otworów. sadzenia materiał jest przechowywany w ciepłym miejscu aż do kapusty. Przed sadzenia warzyw jest cięty na dwie części. Zwiększy to szanse na wielkie żniwo.

Sadzenia powinna być przeprowadzona tak wcześnie, jak to możliwe, ale jednocześnie uwzględniać następnym razem – gleba powinna być dobrze rozgrzany. Łóżka należy wyciąć z północy na południe, jest on wymagany dla równomiernego oświetlenia krzaki. Ponadto, nie zaniedbuj dokładność size. Szerokość grzbiety odstępie powinna wynosić około 0,75 m.

Następnie konieczne jest wykopanie płytki, około 8 cm głębokości, studni, odległość pomiędzy którymi wynosi 30 cm. Leżeli się kiełki nasion. Wraz z bulw w otworze zaleca się spać trochę popiołu i cebuli skóry, pomoże w walce ze szkodnikami. A na szczycie kopca – kopce około 10 cm wysokości.

Raz pojawia się kiełki, zwiększając kopiec, i tak jak wzrost krzewu. Dalsza pielęgnacja jest pielenie i podlewanie. Podlewanie odbywa się tylko trzy razy. Za pierwszym razem, kiedy pierwsze kiełki, po raz drugi do kwitnienia i trzeci – po. Więcej wody nie jest konieczne.

Martwisz się, że ziemniaczana stonka nie zniszczył ziemniaka? Uprawa holenderskiej technologii, niestety, nie zwalnia cię od niego. Przed kwitnących wierzchołków powinny być traktowane ze specjalnym roztworem.

Głównym sekret plonu ziemniaków, uprawiane w tej technologii jest fakt, że bulwy nie są zakopane głęboko w ziemi, są one objęte wyłącznie miękką wierzchniej warstwie gleby, co pozwala im oddychać, a wilgoć nie stagnacji.

Ważną rolę w uprawie tego wspaniałego nasiona warzyw grać, ale nie muszą kupować drogiego materiału rozmnożeniowego holenderskiej. Można również skorzystać z naszych odmian krajowych, co najważniejsze, muszą one być wysoko wydajnych.

Sposoby sadzenia ziemniaków , są różne, ale holenderski jest jednym z najbardziej skutecznych. I tajne, jak się okazało, leży w jakości nasion i metod uprawy warzyw czczony przez wszystkich. A jeśli kochasz ziemniaki, uprawy holenderskiej technologii pomaga uzyskać dobre plony. Eksperymentuj! I niech praca z ziemi przynosi nie tylko wydajność, ale również estetyczną przyjemność!