343 Shares 4830 views

Wysokoplennych ziemniaczaną Skarb: opis odmiany

Ziemniaki zasłużenie jest liderem na popularności na całym świecie wśród upraw roślinnych. Trudno wyobrazić sobie codzienną dietę bez tego smaczne bulwy. Przy wyborze konkretnego gatunku powinien rozważyć sadzenia ziemniaków będą wykorzystywane w jakiejkolwiek formie. Jego wyróżnia dojrzewania i jakość bulw. Nadaje się do użytku latem dojrzewających odmian. Do długoterminowego przechowywania wymagają innego materiału do sadzenia. W tym przypadku, najbardziej korzystne są średnie i późne odmian mających wielką wydajnością i długi okres spoczynkowy, które zapewniają doskonałą przechowywania. Wśród tych odmian ziemniaków Skarb zasługuje na uwagę.


opis odmiany

Przy wyborze materiału rozmnożeniowego, preferuje się tych odmian, które są strefowego. Ziemniaki Skarb – rodzaj średniej dojrzewania. Został on stworzony przez białoruskich hodowców. Od 2002 roku znajduje się w Państwowym Rejestrze Federacji Rosyjskiej. Okres od posadzenia pobraniem od 90 do 110 dni. Bulwy mają dobry smak po ugotowaniu nie gotuje się miękkie. Jednorodne bulwy, żółty. gatunek tabela ma powołanie sałatkowy. Zawartość skrobi w bulwach od dziesięciu do siedemnastu procent. Owalne bulwy mają gładką skórkę żółtą. Wystarczająco małe oczy są równomiernie rozłożone na cały bulwy. Wysoka wydajność różne Skarb ziemniaczanej. Liczba ogrodnicy twierdzą, że roślina krzew produkuje do 20 sztuk dużych bulw, których masa sięga od 150 do 200 gramów. Całkowita wydajność może wynieść do 650 ton na hektar. Bulwy są odpowiednie do długotrwałego przechowywania, który jest zaopatrzony fizjologicznej okres spoczynku od 115 do 120 dni.

Cechy odmiany

Mocny krzew ziemniaka o średniej wysokości. Charakteryzuje się lekko owalny kształt wydłużonego arkusza bez falistej krawędzi. Liście są ciemnozielone w kolorze. Białe kwiaty średniej wielkości ziemniak ma Skarb. Informacje zwrotne od tych, którzy uprawiana tej odmiany jest powiedziane, że po posadzeniu bulw produkować wystarczająco powolne kiełkowanie. Zaleca się do uzyskania równomiernego sadzenie sadzonek kiełkowaniu lub ciepła. Nie można wyciąć bulwy. Takie ziarno nie nadaje się do hodowli. Również zastosowanie uszczelnienia płytkie bulwy, a następnie pod wysoką grudek bawełnę. susza gatunek sredneustoychiv. Podczas formowania Tuleja niepożądanemu ponownemu zwilżaniu. Dobrze utrzymany Skarb ziemniaki. Opis odmiany dowodzi długi okres odpoczynku, który zapewnia przechowywanie ziemniaków bez strat.

lądowanie

Terminy sadzenia zależy od warunków pogodowych. Zasadniczo zdarzenie przypada na miesiąc maj. Wybierając miejsce dla ziemniaków nie będzie trudne. Nadaje się do wszelkiego rodzaju uprawy gleby. Wysoka wydajność jest różna Skarb ziemniak. Opis klasy noty wysoką wydajnością. A Bush, w sprzyjających warunkach pogodowych, daje do dwudziestu bulw. Sadząc powinno być brane pod uwagę. Ziemniaki są obsadzone według schematu 60 x 35 cm. Ze względu na właściwości klasy, aby płytkich odwiertów z ośmiu do dziesięciu centymetrów. Dobre poprzednicy – wieloletnie zioło, jak również zboża i rośliny strączkowe.

pielęgnacja

Kiedy rośnie potrzeba regularnego rozluźnienie gleby i usuwanie chwastów. Po kiełkowanie ziemniaków spud. Powtarzające Hilling spędzić kilka tygodni przed kwitnieniem. Dobra odporność na różne choroby ma Skarb. Ziemniaczana, której cechą charakterystyczną jest tu pokazany na wirusy srednevospriimchiv Y i A oraz strup. Nie bij raka odmian ziemniaków, ziemniaków nicienia. Jednakże, liście i bulwy są dotknięte przez zarazę. Jednym ze sposobów zapobiegania choroby jest wysokie krzewy grudek. Stosowane również fungicydów układowych lub słaby roztwór siarczanu miedzi. Profilaktyka jest przeprowadzane przed kwitnieniem ziemniaków.

żniwny

Charakteryzuje się wysoką wydajnością ziemniaczanej Skarb. Opis gatunku wyznacza wydajność zapisu. Z dziesięciu metrów kwadratowych jest możliwe, aby zebrać nie mniej niż 65 kg bulw. Terminowe żniwa – to gwarancja dobrej pamięci. Bulwy Gotowość często określana wysychaniu z krzaka. Aby nie popełnić błędu, należy odkopać jeden zakład i oszacować stopień dojrzałości. Czyszczenie planu w słoneczny dzień. Żniwa wytrzymać kilka tygodni w pomieszczeniu, bez dostępu światła. Przed bulwy magazynowe są sortowane, usuwanie uszkodzonych i dotkniętych chorobą. Do przechowywania w temperaturze od dwóch do pięciu stopni Celsjusza.