584 Shares 1780 views

Jak wybrać dżinsy, nie przeliczyć

Jeans – proste, łatwe i nigdy nie wychodzi z mody ubrania. ton moda zawsze zapytać kobiety, a potem mężczyźni przejąć pałeczkę. Dziś, jeansy szyte są dla wszystkich typów figur.
Jak wybrać dżinsy wysokie kobiety? Dla nich idealnym rozwiązaniem byłoby jasne spodnie z obniżoną talią. W dół powinny być przedłużeniem lub prosto. Ponadto, można podwinąć dno. Wysoka dopasowanie i darmowych modeli, jak również Jeans-banany. Nie należy przerywać krótki model, zwężone i bezpośredni, ale obcisłe dżinsy. Zwykle etykiety mają dobre producenci wskazany wzrost, który odpowiada wzorcowi.
Jak wybrać dżinsy dla niskich kobiet? Oto zalecenia odwrotnie. Na stronie powinny być przełożone modne spodnie z Bombka, jasnych dżinsów, slinky i węższe modelu. Wszystkie powyższe jest w stanie wizualnie zmniejszyć już niski wzrost i skrócono nogi. Świetna opcja – dżinsy papierosów z prostymi i gładkimi spodniami. On i ciemne dżinsy wyglądają gorzej. Ich długość musi dotrzeć do górnej części pięty. Shortie panie mogą bezpiecznie nosić przycięte spodnie buty z obcasami. Dostępne modele wyglądają na niskie nie jest bardzo korzystne, a także mocno.


Jak wybrać dżinsy dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo objętości w biodrach? Najlepszy wybór – to lekkie dżinsy, przedłużone w dół. Talii powinny być nadmuchany. Tylko wtedy, gdy jest to talia, jest idealny, można pozwolić sobie spodnie z obniżoną talią. Ten styl będzie zwrócić uwagę na dole rysunku i odciągnąć go od bioder. W tym przypadku, ciało stanie się wizualnie bardziej uderzające i nieporęczne, dodał kobiecość.

Jak wybrać dżinsy, jeśli pas jest dalekie od ideału? Zazwyczaj kobiety z tej funkcji figura jeans nabyć kilka rozmiarów większych niż trzeba, bo to, co jest dobre, siada na nogach i udach, ściskając talię. Aby zaradzić tej sytuacji, należy wybrać modele, które pasują dokładnie na rysunku. Następnie talia dobrze pasować. Jeśli model jest przedłużony do dołu, górne i dolne części ciała przyjść do równowagi. Szerokie proste spodnie są w stanie ukryć talię, nadając mu stosunkowo proporcjonalne ud.

Jak wybrać dżinsy na rysunku z szerokimi biodrami? Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na tylnych kieszeniach. Powinny być szerokie pokrycie pośladki jak najwięcej. Małe i szeroko rozstawione kieszenie wizualnie biodra szersze. Dobrym rozwiązaniem – dostępność ciemne jeansy z gęstej tkanki. Noga powinna być prosta i szeroka, rozgorzał z biodra. Należy zrezygnować z lekkich obcisłe wzory zawężony. Nie jest to również odpowiednie powietrzem i zwężonym obwodem, które wizualnie, aby szersze biodra.
Jak wybrać wysokiej jakości jeansy otyłych kobiet? Jest bardzo ważne, tkanka. Jeden ma do wyboru miękkie cienkie dżinsy, dopasowane do ciała, bez fałd. Wybierz zbyt luźne spodnie nie są tego warte, ponieważ dadzą dodatkową postać głośności. Świetnym rozwiązaniem – ciemne dżinsy, nogi, które są nieco zawężone. Nie powinny być zbyt mocno, ani zbyt luźne. Formularze muszą być korzystne dla podkreślenia, ale nie ukrywam, inaczej postać będzie w pełni formy.