90 Shares 1797 views

Gratulujemy Dnia MSW

Który chroni nasze bezpieczeństwo i zapewnia wszystko jasne niebo nad głową? Którzy o każdej porze nocy i gotowy do pomocy i zobowiązuje się uczestniczyć w życiu ludzi? Oczywiście, pracownicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Osoby pracujące w strukturze państwowej, innym męski i firmy, godziwej. Bez względu na to, co dzieje się w kraju, stoją, aby chronić go dzień i noc, co jest szczególnie cenne dla swoich zwykłych obywateli.


Jak pogratulować strzeleckiej, bohater, wojownik?

Dzień Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Rosji przypada na 27 marca, podczas gdy urzędnik MSW święto obchodzić 10 listopada, a dla wielu ludzi w kraju jest to bardzo ważne wydarzenie. Zazwyczaj wszystkie domy i pałace kultury w tych dniach listopada do marca są masywne koncerty dedykowany personel jeden z najważniejszych działów Rosii, i do wszystkich tych, którzy mają krewnych lub znajomych pracuje w MSW, dylemat: jak pogratulować takiego znaczącego dnia bliskiej osoby? Oferujemy do zapoznania się z wybór poezji pragnie być istotne jest to w czasie tych świąt.

Gratulujemy MIA

Pomimo faktu, że najlepiej na każdej uroczystości badanym rymowane życzenia w humorystyczny sposób, 27 Marzec to lepiej wybrać poważny wiersz z głębokim sensie moralnym. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dnia – jest to poważna uroczystość, która jest zazwyczaj oznaczone na wieczór firmowej w restauracji, więc nie jest obecne nawet wysocy urzędnicy. Pogratulować wszyscy siedzący przy stole z taką doniosłej okazji, można powiedzieć tak oryginalnego tosty

Policjant dzień, aby pamiętać, przyjaciół,

Ale spokojnie z nami, a teraz jest to niemożliwe:

Stoimy na straży na stronie głównej,

I dlatego powinien być gotowy.

Żałowałam sukces kolegów dookoła,

Niech wszystko to osiągnąć, myśleli snu.

Niech wasza rodzina będzie spokój i komfort,

Niech twoi przyjaciele nie zapomną, a ulubionym – oczekiwanie.

Przedstawiamy kolejną opcję oryginalne życzenia na Dzień Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, skierowana wyłącznie do mężczyzn, ponieważ w prawie organy ścigania działają głównie przez mężczyzn:

Jesteś wojownikiem i wojownikiem, native,

I chronić – swoje powołanie.

Niech szczęście dla ciebie

Przechodzi przez odległość

Niech was zawsze zachować

Twój opiekun niebie – lekki anioł.

Można przyznać roku,

I spełnia wszystkie pragnienia.

Comic gratulacje dla policjanta

Co za wakacje bez zabawy? Zgadza się – absolutnie nie! A dzień Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie jest wyjątkiem. Pomimo faktu, że to święto nawiązuje do bardzo poważnego podziału, nadal Proponuję przeczytać humorystyczny tosty, odpowiedni dla przyjaznym towarzystwie strażników i ich rodzin:

Ty – funkcjonariusz policji,

Dlatego słuchać:

Mniej alkoholu napój tutaj

I więcej jeść.

Dlaczego mamy pilnować?

Bo jako dziecko

Mama gotowane nam owsiankę

Kasza manna, z całą odpowiedzialnością.

A teraz wielkie posiedzenie

Jesteśmy na świąteczny stół.

O jedność całej Rosji

Jemy … a potem pić!