489 Shares 9731 views

technologia produkcji plytki dla chodnikow – Stopniowe układ!

Dzisiaj bardzo często można znaleźć ścieżki pokryte płyt chodnikowych. Ale nie każdy wie, co technologia produkcji plytki. Ma następującą sekwencję:


1. Wytwarzanie formy. Zazwyczaj są one wykonane z gumy, poliuretanu i tworzyw sztucznych. Forma wstępnie smarowany specjalnych środków, lecz również płyty chodnikowe technologia produkcji umożliwia wylewanie betonu bez wstępnego smarowania formy. Powstawanie produktów wytworzonych w kilku cyklach, której wartość zależy od kształtu przedmiotu, gdy izgotvolenii. Na przykład, forma gumowa – 500 cykli, poliuretan – do 100 obrotów, z tworzywa sztucznego – do 250 cykli. Jeśli forma nie jest wstępnie nasmarowany, w celu uniknięcia problemów przy oddzielaniu, to traktuje się środkiem antystatycznym albo wyjście pięć procent kwasu solnego. Forma smarowania niedopuszczalnych produktów zawierających olej mineralny. Warstwa smaru musi być bardzo cienka. Zagęszczanie smaru w końcu prowadzi do utworzenia porowatego. Należy zwrócić uwagę, temperatura podłoża nie powinna przekraczać 20 °.

2. Wytwarzanie mieszanki betonowej. Do wytwarzania powszechnie stosowanego mieszalnika. Mieszając, powinny wytrzymać pewien zakres czasu. Technologia chodnikowe wytwarzania płytek obejmuje następującą sekwencję: piasek pigmentu miesza się przez 20 sekund, dodając żwiru czas mieszania będzie dalsze 20 sekund, poprzedni mieszaniny dodaje się cement i czekać kolejne 20 sekund, a następnie dodać wodę i różne dodatki, z zastrzeżeniem .. mikser nawet przez minutę. W rezultacie, przy wytwarzaniu mieszaniny się przez około 2 minuty.

3. Przetwarzanie danych na stole wibracyjnym. Przystąpić do wypełniania formularza z mieszanki betonowej. Po stwardnieniu betonu kształcie, jest umieszczona na stole wibracyjnym do uszczelniania.

4. Wypełnienie mieszaniny do formy. Formy po przeróbce są umieszczone na Braves. Kwadratowe płytki umieszcza się nie więcej niż trzy rzędy. Następnie forma jest pokryta folią polietylenową, aby zapobiec parowaniu wilgoci. Jest to niezbędne w celu monitorowania temperatury, która powinna wynosić około 15 °. Ponadto ciepło kształt nie jest konieczny. Na koniec dnia, płytki można usunąć z formy.

5. odpędzania. Dla niego jest używany sprzęt do produkcji plytki. To się nazywa „vybivochny stół z wibracjami.” W celu ułatwienia ekstrakcji z płytek z formy, musi być ogrzewany do 50 ° w piecu. Ale nie tylko, że płytki będą trudne do usunięcia, więc może to zepsuć kształt lub skraca jej żywotność.

6. Przechowywanie i pakowanie. Po wyjęciu z formy płytek, jest on umieszczony na paletach, w których umieszczone są przednia część do tyłu. Potem połączone pakowania taśmy.

Produkcja Płyty chodnikowe z rękami jest całkiem możliwe. Zasada jest prawie taka sama. Podobnie jak smar można stosować dowolne rozwiązanie tłuszczu. Podczas mieszania mieszanki trzeba dodać więcej wody, aby zastąpić obróbkę na stole z wibracjami. Stół może również zastąpić konwencjonalne ręczne wstrząsanie formy. Stripping może być dokonana jedynie po 3 dniach. W celu płyta trwalsze w mieszaninie można dodawać różnych przewodów i armatury.

Jak widać, technologia do produkcji kostki brukowej w produkcji i dom jest prawie taka sama. Tak więc, przy odrobinie wysiłku można uzyskać aplikację dla produktów firmy witryn jakości.