276 Shares 2753 views

Pistolet traumatyczne „straż” MR-461: przegląd, funkcje i opinie

„Strażnik MR 461” – jedyny traumatyczne pistolet produkowany w zakładach w Iżewsk Zakładów Mechanicznych. Unikalna konstrukcja pozwala fanom broni szybko, aby dowiedzieć się model. Dzięki mocy, ergonomii i niezawodności to z powodzeniem sprzedawane kilkunastu lat. Dziś będziemy zapoznania się z „straż” z bliska i dowiedzieć się, co on zdobył swoją popularność. Zacznijmy od historii stworzenia.


Rozpoczęcie produkcji

Pistolet traumatyczne „straż” został opracowany i wyprodukowany pierwszy w 2006 roku. W tym czasie liderem w bezdętkowych traumatyczne broni ze starterem elektrycznym jest legendarny „Wasp”. Jej miłość do władzy, co jest zupełnie wystarczające dla samoobrony w sytuacjach ekstremalnych. „Osa” był w stanie udowodnić skuteczność wszystkich pojemników 18h45, które były długie spory. Jedyną wadą „osa” jest jego wielkości. Jest on przeznaczony do 4 rundach więc w kasetach grubość wynosiła wrażenie.

Opłata za zwartość

„Strażnik” twórcy zdecydowali się dokonać bardziej kompaktowy model, nacisnąć na rynku „Osu”. Zrozumiały jedyną drogą do osiągnięcia tego jest zmniejszenie ilości ładunków na dwóch, rozmieszczonych w pionie. O tym, nie będzie wystarczająco dwóch opłat za pełną samoobrony, powiedział dawno. Ostatecznie eksperci broni doszli do wniosku, że dwie rundy to za mało.

Faktem jest, że zgodnie z planem założycieli, traumatyczne pistolet „strażnika” należy bardzo szybko naładować. W praktyce, wcześniej nigdy nie nadeszła. Zastosowanie wymiennego taśmy, wstępnie naładowany amunicją, również nie pomaga. Przyczyną nieudanych taśmami mocującymi, które mają bałagan nawet doświadczonym użytkownikom modelu.

Oto projektanci kart fabryka Iżewsk zafundował zwartość pistoletu i jego wagą. Jak to właściwe – to jest do każdego użytkownika. A fakty pokazują, że poważnym konkurentem „Ose” „Strażnik” nie powiodła się.

pierwsza strona

Niska popularność modelu w pierwszym było spowodowane raczej nie podwoi naładowany i wady posiadaniu pierwszej partii. Zostali pozbawieni górnej osłony, która jest używana do mocowania górny uchwyt kasety. Bez niej, górna opłata nieznacznie przesunięta podczas wypalania dolna i kontakty nie mógł dotrzeć do tulei. W rzeczywistości jest wykonany pistolet pojedynczo naładowany. Jak się okazało, taki poważny problem spowodowany był prosty braku uwagi i braku poważnych deweloperów broni testów fabrycznych.

Drugim problemem była słaba podaż baterii. Początkowo „Opiekun” został wyposażony w baterię, ale w praktyce to nie wystarczyło. W przypadku kontaktów Szarża utlenianie nie jest wystarczające dla normalnego funkcjonowania. W rezultacie producenci zaczęli wyposażyć model z dwoma bateriami.

Kolejna wada stała się zła „uszy” taśma montażowa. Kiedy zwolniony, otrzymali oni silny nacisk w wyniku czego szybko się zepsuł. Ten problem również został rozwiązany, ale nie od razu.

nowa partia

Jak widać z krótkiego wypadu do historii, traumatyczne pistolet „straż” ukazał się na rynku jest bardzo „surowy” i wymagał zestaw uaktualnień. Oczywiście, to nie odpowiadało konsumenta, więc na pierwszy model miał bardzo niskie zapotrzebowanie na uwadze złą reputację. W ostatnich latach sytuacja zaczęła się radykalnie zmieniać. Dzisiaj, wielu ekspertów nawet zalecane „Guardiana” do samoobrony.

Pistolet jest bardzo dobrze realizowany bezpiecznik. On jest specjalny przełącznik znajduje się bezpośrednio na spuście. Bezpiecznik ma dwie pozycje: prawy, lewy – blokujący – fotografowanie. Strzałka nie trzeba brać palcem od wspornika wnieść broń do stanu wypalania. Wyjąć pistolet z blokadą może być nawet tak, że wyciągnął go z kieszeni.

amunicja

Pistolet traumatyczne „straż” jest pobierana dowolny kaliber naboje 18h45 z kapsuły elektrycznym. Jeśli broń służy jako podstawowe, jeden z nabojów (który najpierw strzela) należy wymienić na światło i dźwięk. Pozwoli to jednym strzałem kilka zdezorientować przeciwników i spokojnie opuścić scenę ataku. Jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze będziesz mieć wkład zapasowy drugi z kulą gumową. Nałożyć na model znacznie większą nadzieją, wierząc, że będzie to zaoszczędzić w wymianie ognia, nie warto.

Najlepszym amunicji do takiej broni są uważane firma amunicja „A +”, który ma plastikową tuleję. Drugim popularnym modelem są 18h45RSh kule, które strzelają piłki gumowe, kula, obciążoną wióry metalowe.

projekt

Pistolet wytworzono w taki sam sposób, jak inne modele barrelless ramiona z kapsułki elektrycznego. Jest wyposażony w prosty nieregulowany punktu widokowego, co wystarcza, aby celować z bliskiej odległości. Niektóre wersje są wyposażone celownikiem laserowym, ale są one bardzo rzadkie na rynku, ponieważ zostały one wydane w limitowanej edycji. LCC jest również zasilany przez głównego akumulatora. Dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan naładowania baterii, pistolet jest wyposażony w specjalny wskaźnik świetlny, który jest aktywowany przez naciśnięcie przycisku. Jeśli lampka świeci – wszystko w porządku. A jeśli nie, trzeba wymienić baterię.

eksploatacja

Przed użyciem dowolnej techniki, zaleca się, aby zapoznać się z instrukcją. „Strażnik” – traumatyczne pistolet, instrukcja obsługi, co daje bardzo wyczerpujące informacje dla zwykłych użytkowników. Ponadto przed zaufać broń, trzeba go przetestować. Jeżeli broń działa bez wad, może on polegać. Jak już wspomniano, duże nadzieje podwójnie naładowany produktu nie pozostaje warto, więc jest zawsze lepiej, aby spróbować rozwiązać rozmowę konfliktu.

Traumatyczne pistolet „opiekun”: Opinie

Według informacji zwrotnej prawdziwych właścicieli, pistolet jest znacznie lepsza w rukenezheli „Wasp”. Model wyjątkowo rozwija, a do wersji ostatnich latach praktycznie żadnych skarg. Wielu czuje się podwójnie naładowany pistolet znaczącą wadę. Według statystyk, w samoobronie z pistoletu jest średnio dwa strzały, ale tutaj są dwa z nich. W związku z tym, istnieje pewne ryzyko. Dlatego wielu pobierają „osłona” w tym samym czasie światło i dźwięk i traumatycznych nabojów. Broń Waga (mniej niż 200 gramów) i jej skromne wymiary przyczyniają się do wygodnego dopasowania. Ale z drugiej strony, ze względu na mały ciężar większych zysków. Ogólnie rzecz biorąc, każdy decyduje za siebie przydatność jego traumatyczne pistolet „straż MR 461”. Cena nowego modelu wynosi około 90 $. Jeszcze kilka dolarów zostanie przeznaczone na kaburze i amunicji.

wniosek

Podsumowując dyskusję dzisiaj możemy powiedzieć, że „straż” – traumatyczne pistolet, cena jest całkiem do przyjęcia, a cechy są tak dobre, jak to możliwe w bezdętkowych pistoletu z elektrokapsyulem. Jest to kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu, więc nadaje się dla użytkowników neizoschrennyh. Najważniejsze, że pistolet nie był wad fabrycznych. Dlatego konieczne jest, aby przeprowadzić dokładną kontrolę, zanim kupisz „strażnika”. Traumatyczne pistolet, instrukcja do których fala jest zrozumiały dla ludzi, którzy nie są zorientowani w broni, może być najlepszym adwokatem. Najważniejsze – aby go używać mądrze.