399 Shares 4660 views

Jak rozpocząć surową dietę: kilka wskazówek

Nie myśl, że termin „raw food diet” ma jakiś związek z serem. Pomimo swojej niejednoznacznej tytule, to system zasilania przewiduje stosowanie produktów w żywności wyłącznie surowym. Oczywiście, jedzenie powinno być pochodzenia roślinnego. Niemniej jednak nie należy mylić stosowanie surowej żywności wegetarianizmu, jak w przypadku pierwszego, żaden produkt nie powinny być poddawane żadnej obróbce cieplnej. Myśląc nad tym, jak rozpocząć surową dietę, należy zwrócić uwagę na ich obecność w tych dwóch metod przejścia do takiej diety. Pierwszy – bez szwu opcja przy wymianie zwykłej żywności surowej stopniowo. Drugi sposób – ostre odrzucenie wszelkich produktów z wyjątkiem tych, które mogą być używane bez leczenia. Oczywiście, obie opcje to ostatecznie kompletne przejście do syroedchesky życia.


Internet i literatura zawierają duże ilości informacji odnoszących się do zasad, które opiera się na surowej diecie. Pierwsze kroki można znaleźć również na ludzi, którzy przestrzegają zasad systemu przez pewien okres. Ponadto, w przypadku zmiany trybu życia z zwykły sposób życia w witarianie, należy wziąć pod uwagę obecność tzw czynnik psychologiczny, bo to od niego będzie zależeć od szybkości przejścia do innej diety. Ale w tym samym czasie, zanim sam zdecydować dokładnie, jak zacząć surowej diety, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ nie wszystkie produkty są dozwolone na tym systemie może być używany bez ograniczeń.

Wybór metody zanurzania w systemie elektroenergetycznym, szybko czy wolno, konieczne jest zbadanie przykładową listę odpowiednich produktów. Następnie można odwoływać się do różnych źródeł informacji w Internecie, na przykład, może to być portal, który promuje syromonoedenie forum, które będą również opowiadać podstawowe zasady systemu zasilania tego typu i innych źródeł w Internecie. Wśród głównych tajemnic jedzenia żywności nieprzetworzonej posiada tajne przejście na system zasilania, które pomimo obecności szybki sposób, muszą być gładkie. Jeśli nie czujesz siłę do natychmiastowego porzucenia różnych pokus gastronomicznych na rzecz surowej żywności, przejście powinno być wykonywane bez pośpiechu.

Zasadniczo, aby rozpocząć surowego diecie może doradzić zwolenników to z doświadczenia systemu, aby szukać pomocy z nich może być na odpowiednich portalach tematycznych. Nie jest konieczne w tym samym czasie zwrócić uwagę na prośby krewnych i przyjaciół, którzy prawdopodobnie nie będzie wspierać w dążeniu do zmiany systemu żywnościowego. W każdym razie, poniższe zalecenia są zachęty, aby rozpocząć surową dietę bez uszczerbku na zdrowiu:

  • Konieczne jest, aby znaleźć ludzi o podobnych poglądach;
  • Jest to obowiązkowe maksymalną kontrolę nad swoimi myślami, a także zakaz litości dla siebie, ponieważ może to powodować zakłócenia w początkowym etapie;
  • Powinno być możliwe, aby uniknąć bankiety w pierwszych miesiącach zgodnie z nowym systemem zasilania;
  • Starają się różnicować swoje własne menu, co przyczyni się bardzo wiele surowców receptur żywności, które są w internecie;
  • Nie daj się zbyt aktywnie promować ten układ – istnieje ryzyko, aby zrezygnować z niego i powiesić na.