760 Shares 1917 views

Osnovyne etapy budowy domu na drzewie

Decydując się na budowę domu poza granicami miasta, konieczne jest, aby zdecydować się na jego wielkość, cechy konstrukcyjne, materiałów budowlanych. Warto również wiedzieć, wszystkie etapy budowy domu, jak mówią, „z” i „do”. Zgodność z sekwencją wznoszeniem budynków mieszkalnych zapewniają domu długą żywotność. Jeśli budowa będzie prowadzona przez wyspecjalizowaną firmę, jest obecność pewnej wiedzy, każdy deweloper będzie miał możliwość kontroli całego procesu prac.

Etapy budowy domu

Budowa podmiejskich domów odbywa się w kilku etapach (z wyłączeniem dokumentacji luz):

Sekcja 1. Wybór (obszar)

  Bardzo ważny jest wybór miejsca na budowę podmiejskich mieszkaniowych. Przed nabycia własności gruntu, wskazane jest, aby przeanalizować teren względna łatwość jej pobytu, a mianowicie:

– Czy obszar przyjazny dla środowiska. To odnosi się do odległości od dróg, fabryk, przemysłu.

– Odległość od sąsiednich domków i domów.

– Dostępne niezbędnych komunikacji: linii telefonicznej, sieci wodociągowej, linii elektroenergetycznych, sieci gazowych.

– Bliskość placówek medycznych, poczta, przedszkole, szkoła, sklepy, park rozrywki, boiska sportowego (jeśli to konieczne długotrwałe lub stałe miejsce zamieszkania w tym obszarze).

– Miejskie utrzymanie dróg.

– bliskość terenów zielonych.

Kolejne etapy budowy domu są tworzone w oparciu o proces wznoszenia budynków.

2. Budowa fundamentów

Fundament jest podstawą każdego budynku, musi zatem być wiarygodne. Na wiejskim domu zaleca się zbudować taki rodzaj paska. Ramy utrzymuje ściany praktycznie dowolnego materiału. Od dawna bardzo popularny dom wykonany z drewna i drewna (dzięki właściwości środowiskowych).

3. Montaż parapetu

Etapy budowy domów drewnianych muszą obejmować instalację parapecie.

4. Konstrukcja ścian nośnych drewnianego domu

Montaż ścian wewnętrznych (zewnętrznych i wewnętrznych) jest wykonany zgodnie z przepisami budowlanymi. Wstępna obróbka materiału konieczne bakteriobójcze kompozycji i pożar jest.

5. podwyższona podłoga

Jeśli planujesz zbudować dom dwukondygnacyjny, po montaż pierwszej kondygnacji powinny Montaż sufitów, izolacja stropu przy użyciu materiałów uszczelniających i podłogi r lag pierwszy i drugi poziomy dokładności (piętrach), tj poddaszu. szczegóły konstrukcyjne wykonane są z tarcicy i umieszczone „na krawędzi”. Następnym krokiem jest określenie podłogi „surowca” z Deska, izolacja grzejnik „szorstkie” podłoga dwukierunkowej układania materiałów uszczelniających. Warstwa ochronna zapobiega dostęp wilgoci do drewna. Podłogi wykonana jest ze specjalnej deski podłogowej. W nowoczesnej konstrukcji, istnieje wiele opcji do układania podłogi z wykorzystaniem różnych materiałów. Sufit na parterze powinno być hem wyżywienie panele.

Dach 6. Urządzenie

Z budową dachu należy zauważyć, że estetyczny wygląd domu odgrywa ważną rolę. Dlatego dach powinien być w harmonii z wyglądem zewnętrznym budynku.

7. Budowa ścian

Ramy przegród wewnętrznych wykonanych przez LGD seksualnej.

8. Wykończenie

Dekorowanie domu od wewnątrz obejmuje:

– izolacja i uszczelnienia poddasza;

– montaż okien i drewnianych bloków;

– wykończenie wnętrz ścian i sufitów;

– ustawienie cokołów;

– budowa przegród wewnętrznych.

Wszystkie etapy budowy domu sumują się do długotrwałego procesu. Dlatego konieczne jest, aby być cierpliwym i doprowadzić nasze plany do końca. domy wiejskie naszego czasu, większość ludzi są zbudowane z drewna. Etapy budowy domu z baru podobnej do budowy budynków z bali. Jaki materiał wybrać – aby zdecydować hosta. Znając wszystkie etapy budowy domu, to jest łatwe do wdrożenia w przypadku budowy wymarzonego domu własnymi rękami.