204 Shares 9849 views

Lodówka LG GA-B489YVQZ: recenzje i specyfikacje

Lodówka – urządzenie dość drogie. Przy wyborze modelu zakupu powinny być traktowane poważnie. Z powodu jego wysokiej jakości pracy zależy w dużej mierze na okazję zjeść jakości i różnorodnych produktów. Rozważmy lodówki LG GA B489YVQZ, opinie, modele specyfikacji.

Opis lodówce

Lodówka LG GA B489YVQZ – przystojny sześć stóp biały kolor, który uzupełnia swój pogląd każdej kuchni. Producent – Rosja. Szerokość 60 cm, głębokość 69 cm. Weight jego imponujące 89 kg. Istnieją dwie kamery w lodówce (u góry) i zamrażarka (poniżej). Dla każdego z nich zapewnia własne drzwi. mogą przeważyć z jednej strony na drugą, jeśli to konieczne.

Komora chłodzenia 4 jest trwałym półek szklanych. specjalny box przewidziane do przechowywania warzyw. Na drzwiach znajduje się półka na wino, tacy jaj. Wszystkich balkony drzwi 4 szt. Obecność w obiegu powietrza w komorze i umożliwiają utrzymanie gwintowany dezodorujący produktów nie chłodzonych z różnych zapachów. Oni nie będą mieszane, i wchłania się z jednego do drugiego.

Zamrażarka posiada trzy oddziały. Opinie użytkowników powiedzieć, że jest łatwy w obsłudze, umożliwiając szybkie i łatwe układanie produktów i je wyciągnąć.

Opinie użytkowników sugerują również, że dach w lodówce jest nierówna, wypukłe ku górze, więc umieścić jej kwiaty czy cokolwiek innego nie zadziała.

parametry techniczne

Całkowita objętość chłodziarki 360 litrów. Tak więc w komorze chłodniczej jest 255 l o objętości 105 litrów w zamrażarce. Obie komory są chłodzone przez jeden falownik sprężarki liniowej gwarancji od producenta, w tym 10 lat.

Czynnik chłodniczy R600a z lodówki. Klimat model klasy SN, ST.

Pokrywa Moist Bilans wyraziste utrzymuje optymalną wilgotność wewnątrz przechowywania owoców i warzyw. Krople wody są zbierane w czapce plastra miodu, nie odprowadzanie na produktach. Nie są do tego stopnia, aż odparowuje. Dlatego wilgotność utrzymuje się na tym samym poziomie. ,

Średni poziom hałasu 40dB.

lodówka zużycie energii

Lodówka dotyczy modelowania klasie energetycznej A ++ dzień używa około 0,7 kW. Jest to 32 procent mniejsza niż w konwencjonalnych lodówki. Nabywcy takich cech jak lodówki LG GA B489YVQZ.

Opinie użytkowników o doświadczenia powiedzieć, że prawie nie reaguje na wahania napięcia. A jeśli nagle nieoczekiwanego i światło znika na dłuższy czas, produkt nie jest straszna. Dwa dni mogą być wewnątrz bez pogorszenia.

rozmrażania lodówki

W chłodniczych oraz system zamrażarka zamrożenie same, tzw wietrznie, No Frost. To właśnie z powodu pracy jej fanów lodówka emituje dość silny hałas. Ale jego zaletą jest jednolitą temperaturę wewnątrz komory. I wyzdrowiała szybko po otwarciu drzwi, niż z systemu kroplówki.

Oceniając cechy LG GA B489YVQZ, opinie niektórzy użytkownicy sugerują, że system No Frost w poprzednich wersjach LG był lepszy. Wierzą, że produkty są obecnie zbyt wysusza i dlatego gorzej niż zapisane. Być może te konsumenci nie są wystarczająco szczelne przed ich zamrożeniem.

Opinii wielu ludzi mówi o jakie pokarmy najlepiej przechowywać w pojemniku i szczelnym pojemniku. To uchroni je od zapachów obcych, które w lodówce może być nadal. Ponadto, nie będą wysychać i tracić swoją prezentację i smak.

Niektórzy kupujący uważają, że nie jest konieczne, aby umyć lodówkę w ogóle, bo odmraża. Ale to nie jest przypadek. Kilka razy w roku lodówce jest wyłączony, usunąć wszystkie potrawy, dokładnie umyć wszystkie wewnętrzne powierzchnie wytrzeć do sucha.

strefa świeżości

Nie zawsze mięso, owoce morza muszą zostać zamrożone. Jeśli wkrótce przygotuje je na jakiś czas może być umieszczony w strefach (strefa świeżości zerowy Fresh 0 Zone). Były to dwa w lodówce, a różnią się one wskaźnik wilgotności. Temperatury w tych strefach o kilka stopni niższa od tej komory i w pobliżu zera.

opinie klientów mówią, że produkty zachowują świeżość przez długi czas, aż do czasu, gdy zostaną one usunięte z lodówki.

dodatkowe funkcje

Funkcja Opti Temp pozwala na wybór jednego z dwóch reżimów temperaturowych. wyświetlany jest przycisk przełączania. Ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich modelach.

Na dzień lodówka może zamarznąć 14 produktów kg. Podczas ładowania więcej produktów powszechnie stosowaną funkcją superzamorozki.

Wewnętrzne powierzchnie przeciwbakteryjnych komór powlekania. To ułatwia opiekę lodówce i pozwala lepiej zachować żywności.

Jest tryb funkcja „Blokada rodzicielska” i „Leave”. Opinie użytkowników wskazują, że gdy lodówka pracuje w tym trybie, dwa tygodnie licznik praktycznie niezmienione.

wytwornica lodu w tym modelu.

Pozytywne opinie klientów

Użytkownicy twierdzą, że lodówka wygląda pięknie.

Łatwy w obsłudze lodówka LG GA B489YVQZ. Opinie konsumentów powiedzieć, że nie jest tak łatwo taka cena zakupu innego urządzenia marki wysokości 2 m. Jego koszt około 47 tys. RUB. Zadowoleni z ich wydajności chłodniczej i zamrażarki LG GA B489YVQZ.

Opinie wskazują, że przestrzeń wewnątrz lodówki właściwie zaplanowane. Odległość między sąsiadującymi półkami optymalne umieszczenie na nich niezbędne naczynia, tac opakowania. Umieszczone nawet wysokie garnki i słoiki 3 litrów. Baw się półki, zwłaszcza w lodówce LG GA B489YVQZ. Opinie użytkowników powiedzieć, że często zmienia swoją lokalizację. Lubią że w lodówce tym modelu istnieje możliwość.

Wielu użytkowników narzeka na hałas i różnych dźwięków, często wydane przez lodówek. Nie zbyt głośno LG GA B489YVQZ? Opinii wielu nabywców powiedzieć, że hałas z lodówki i nawet nie bardzo zauważalne. Można porównać go z dźwiękiem komputera roboczego. Jednak, jak wspomniano powyżej, nie wszyscy użytkownicy zgadzają się z tą opinią. Bardziej powszechne powiedzenie, że hałas jest dość głośna lodówka, ale nie przeszkadzają bardzo dużo. Istnieje opinia, że jest bardzo głośny po pierwszym zakręcie, aż osiągnie pożądaną temperaturę. Być może więc użytkownicy po prostu przyzwyczaić się i nie zauważyć.

Łatwy w obsłudze lodówki LG GA B489YVQZ. opinie klientów powiedzieć, że dzięki koła znajdującego się na ziemi, może być łatwo przemieszczany w dobrym kierunku. To zadanie może obsłużyć nawet jeden nie słabych ludzi. Jednocześnie na podłodze, bez względu na jej okładka, bez pozostawiania śladów i zarysowań.

LG GA B489YVQZ. Recenzje (zdjęcia w artykule) wskazują, że w lodówce wystarczająco dużo miejsca dla butelek. Aby to zrobić, drzwi posiada specjalną komorę. Jest miejsce do przechowywania jajek i małe paczki.

kontroli działania lodówki

lodówka jest sterowany przez elektronikę. Wyświetlacz, znajdujący się na drzwiach dostępu z zewnątrz, pokazuje temperaturę w lodówkach i zamrażarkach, mają możliwość instalowania trybu szybkiego zamrażania oraz tryb ekonomiczny.

Poniżej wyświetlacza rozmieszczone są przycisk sterowania temperatury zamrażania trybu, przycisk blokujący wyświetlania, który służy jako sygnał ostrzegawczy zamknięcia drzwi. Mieści on także przycisk zasilania i wyłączyć lodówkę.

LED wprowadza wszystkich parametrów układu, które mogą być interesujące dla użytkownika. Jest wystarczająco jasne, aby zobaczyć żądaną informację. Nie widzisz, że drzwi nie są całkowicie zamknięte. Zostało to nawet zgłaszane sygnałem dźwiękowym. Ale to jest dość słaby, aby usłyszeć go w pewnej odległości od lodówki.

negatywne opinie

Informacja o otwartych drzwiach jest szczególnie ważne dla tego modelu. Rzeczywiście, wiele konsumenci skarżą się, że jest to upadek niezwykłego zamknięte szczelnie dosyć. Dlatego konieczne jest, aby nacisnąć mocno i stale monitorować jej stan.

Niektórzy użytkownicy sugerują, że konstrukcja nie pozwala lodówki, aby ustawić go w kącie, blisko pridvinuv ściennego. Gdy położenie drzwi w ścianach bocznych drzwi mogą być otwierane tylko 90 stopni. A żeby wyciągnąć półce lodówki pełne, trzeba otworzyć je pod większym kątem niż prostych, około 120 stopni, w przeciwnym razie będzie ona przylegać do drzwi i nie wyjdzie całkowicie. To jest dla wielu bardzo niewygodne.

Wskazane jest, aby korzystać z funkcji zmiany położenia drzwi po drugiej stronie, która jest wyposażona w lodówkę LG GA B489YVQZ. opinie klientów mówią, że nie zawsze jest to możliwe. Po tym wszystkim, obok lodówki jest prawdopodobnie jakiś rodzaj mebli kuchennych. A jego rozmiar nie zawsze jest możliwe, aby otworzyć drzwi na tak dużą skalę. Ale to nie może być przypisana do braków w lodówce. Trzeba rozważyć swoje miejsca w kuchni przed wyborem modelu lodówki.

Piękny wygląd lodówki LG GA B489YVQZ biały. Opinii wielu użytkowników zauważyć głębię koloru i połysk. Jednak podkreślić złej jakości długopisy. producent więc musimy zwrócić uwagę na to.

Członków stwierdziła, że lodówki LG GA B489YVQZ niezawodny asystent w gospodarstwie domowym. Niektóre wady nie wpływają na jakość jego pracy.