369 Shares 7968 views

Sen Interpretacja: Kobieta w ciąży marzy o zmianę w życiu

W zasadzie wielu z bohaterów marzeń naszych czytelników mógłby zinterpretować niezależnie. To nie może być tak szczegółowy jak specjalnie zaprojektowane do tego celu części książki – downers, ale mniej lub bardziej. Weźmy, na przykład, sen – ciężarną kobietę. Co może oznaczać ten znak? Być może niektóre zmiany, które idą do życia.


W rzeczywistości, kobiety w ciąży we śnie w większości przypadków oznacza tylko zmianę w życiu, która marzyła, w szczególności, jeżeli jest – człowiekiem. W niektórych przypadkach, biorąc pod uwagę szczególne okoliczności, które towarzyszyły charakter i swoje otoczenie, sen może zapowiadać, a nie bardzo dobra impreza.

Weźmy dla porównania kilka różnych egzemplarzy książek, odpowiednie do naszego tematu, uczyńmy analizę porównawczą i nauczyć się maksimum korzyści. Na przykład, spójrz na sonnik Dvoryanskiy. Kobietę, jeśli marzenie mężczyzn, mówi im o zmianach w sprawy rodziny. Zakładamy, że jest to dobra zmiana, bo ciąża poprzedza pojawienie się w świetle nowego życia, które zawsze się podoba.

Ponownie, sam proces narodzin jest związane z pewnymi trudnościami, a nawet cierpienie, prawda? Tak mówi książka marzenie – kobieta w ciąży, która jest dozwolona od ciężaru, który rodzi się we śnie, zapowiada pewne problemy w przedsięwzięciach biznesowych. W szczególności, trudności pojawiają się na końcu danego przypadku, już po jego zakończeniu. Jeśli śniący jest człowiekiem, i marzył, że jest owocem (wszystko dzieje się we śnie), wówczas jego życie zaczyna się nowy okres związany ze wspaniałych planów miał w życiu nosi niedawno.

Jak to książki sen, kobiety w ciąży, z którym leżysz w łóżku – to dobry sen, obiecując przyjemnych zmian w różnych sferach życia. Kohl człowiek marzył, że kobieta urodziła dziecko, jego miłość rzeczywistości jest pasją, a on łapie uwagę jakimś namiętnym osoby. Jeśli kobieta śni, że jest w ciąży, to nie jest wykluczone, problemy psychologiczne, tylko ze strachu przed ciążą. A może wręcz przeciwnie, z patologicznej żądzy ciąży w realnym świecie.

Być może w tym przypadku należy korzystać z usług dobrego specjalisty w dziedzinie psychologii. Ale jeśli śniący widzi inną kobietę w ciąży, to ma tendencję do prosperować we wszystkim pomyślności, aw gospodarce będzie w porządku. To zły sen dla dziewczynek. To znaczy, jeśli śniła, że była w ciąży. Oznacza to zdrada. Kto i kto zmieni nie jest określony, ale nadal nieprzyjemne.

Nic dobrego dla kobiet w podeszłym wieku nie obiecuje książkę wymarzony. W ciąży, zwłaszcza jeśli jest to sama marzyciel – na niebezpieczeństwo życia. Bądź ostrożny we wszystkim, przynajmniej na jakiś czas. Złe dla marzyciela i przekonaj się rodzić. W miłości znajdziesz oszustwo zamiast szczęścia, i ogólnie coś złego może się zdarzyć w życiu. Takie same, albo coś znacznie więcej złego może się zdarzyć w realnym życiu, jeśli marzysz czułeś bóle porodowe mąki.

Następnie mamy nowoczesną interpretację snu. Kobietę, która marzy o tym, co rzeczywiście jest w ciąży, doniesienia, że rodzi to w prawdziwym życiu będzie łatwo, prawie bez bólu. W innych przypadkach, kobiety marzą obietnic nieudane małżeństwo w przyszłości. Złe dla dziewczynek zobaczyć sami wyklute potomstwo. Mogła twarz cienką sławę, niesławy.

Oto inne źródło, na które nie wyglądał ani spojrzał rzadkie. to się nazywa „tłumaczy w 1829 roku”. Tutaj, uważany za symbol marzeń uznany za dobry znak. W szczególności, jeżeli osoba w potrzebie widzi siebie we śnie w ciąży, bogatych. Ale bogaci sen zapowiada nic dobrego i zapowiada zniszczenie, ubóstwo, minimum kłopoty w biznesie, w branży.

Kamienie Ryb jako znak zodiaku
580 shares 5720 views
663 shares 7907 views
612 shares 9583 views