520 Shares 9368 views

Szumów Słuchawki: ocen i recenzji

W większości przypadków brakuje meloman zwykły konwencjonalny i wysokiej jakości monitora w ucho , lub alternatywnie, napowietrzne modele w celu ucieczki od świata zewnętrznego i cieszyć się ich wewnętrzna, w połączeniu z jakimś cudownym kompozycji.


Ale są przypadki, gdy pomagają tylko słuchawki redukujące hałas, a nie tylko pomóc i poprawić samopoczucie i znacznie ułatwiają życie. Te przykłady nie są daleko szukać – próbowałaś zrelaksować się w zarezerwowanym fotelu z wesołym firmy w okolicy? Albo zasnąć podczas długiego lotu przez 8-10 godzin? Grzechotanie autobusowe lub minibus święta staje się również problemem. Dlatego słuchawki redukujące hałas – to, jak często zdarza się, że jedynym sposobem, aby uspokoić nerwy i spokojny ucieczki od zgiełku otaczającego świata. Należy postawić na czele jednej z niżej opisanych modeli, takich jak długo oczekiwana szczęścia przychodzi cisza i spokój w towarzystwie swojej ulubionej stacji radiowej lub muzyki.

Tak, staramy się zrozumieć. Słuchawki redukujące hałas: co to jest, jakie modele są godne uwagi, że jest dobra dla urzędu, a to za dom? Oznaczają najbardziej udanych modeli w formie oceny, biorąc pod uwagę opinię specjalistów w tej dziedzinie i opinie zwykłych właścicieli.

Top Słuchawki redukujące hałas (ocena):

  1. Bose QC 25
  2. Bose QC 20i
  3. Sennheiser MM 550-X Travel
  4. Denon AH-NCW500
  5. Jabra UC Evolve 80

Bose QC 25

Model ten nie jest do niczego o nazwie „Big hałas zabójca”. Producent pozycjonuje go jako innowacyjne urządzenie z maksymalnego poziomu redukcji szumów. Według specyfikacji, model jest w stanie odciąć 95% hałasu zewnętrznego.

Słuchawki z redukcją szumów Bose QC 25 są uważane za aktywny system i praca z baterii akumulatorów typu jeden AAA. Łapie ją za około 30 małych godzin. Warto również zauważyć, że model posiada doskonałą ergonomię i doskonale leży na głowie. Puchar rozsądnie chwytając uszach, dzięki którym ciśnienie jest prawie nie czuje.

Właściciele w swoich komentarzach docenione głęboką i okrywającą basie, a także obecność pięknej i kompaktowej obudowie. Również kupujący całkowicie umieszczone pasywny system redukcji szumów, jeśli bateria wsi. Niektóre przeraża cenę gadżetu, ale sądząc po opinii przez ekspertów, cena i jakość równowagi obserwowanej na odpowiednim poziomie.

Pakiet, z wyjątkiem pokrywy, zawiera wbudowane i zdalne sterowanie przyjazne dla użytkownika i odłączany przewód, który jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Apple i kilka gadżetów na platformie „Android”. Wielu właścicieli wyznaczyły jako modelowego QC 25 słuchawki z redukcją szumów dla metra.

Szacunkowa cena – 23 000 rubli.

Bose QC 20i

Jeśli poprzedni respondent może być nazywany najlepszym wśród notatek i modeli pełnowymiarowych, 20i QC – w tym współpracy kanału. I tu jest odpowiedni pseudonim „trochę hałasu zabójcy”. Jak również 25-I modelu słuchawki wyciszające QC 20i może pracować w trybie aktywnym i biernym. Aby utrzymać aktywny tryb, wbudowany akumulator, który trwa około 15 godzin.

Niektórzy właściciele w ich opinii skarżą się na nie dość wygodnej walizce, która mieści akumulator, nazywając go „Cierń w ciele”, ale po kilku dniach dyskomfort znika. Użytkownikom lubił ergonomię gadżetu – słuchawki nie wypadają, i siedzieć wygodnie.

Opinie ekspertów i właścicieli

Jeśli chodzi o urządzenia dźwiękowego zadowolony: mocny bas i czyste tony wysokie, jasne i dobrze wyważony środek. Jedyną rzeczą, właściciele w ich opinii jest oznaczony jako minus – jest brak „uczciwego” dźwięku, ponieważ wielu piosenek wyjście jest lekko zdobiona. Jest to szczególnie zauważalne w zakresach wysokich i niskich częstotliwości. W związku z tym pozostaje polecić jazdę próbną przed zakupem gadżet, tak aby nie dać się po przejęciu. Poza wysoką ceną nie pozwala frywolne zakupu.

Urządzenie jest doskonale zsynchronizowany ze wszystkimi produktami firmy Apple, a niektóre z tych urządzeń na platformie „Android”. Gadget właścicielami ogromnej większości pozycjonowaniu modelu jako słuchawek redukujących hałas dla biura: mały, wygodny i praktyczny.

Szacunkowa cena – 20.000 rubli.

Sennheiser MM 550-X Travel

Model ten można nazwać wysokiej jakości uniwersalny w stylu retro. Słuchawki z redukcją szumów Sennheiser 550 seria wyglądać „Pozdrowienia z lat 80-tych”, ale, w przeciwieństwie do starszych modeli działa doskonale.

Stosownie do ich właściwości akustycznych, model ten przewyższa QC 25 w kilku punktach: „prawo” dźwięk, zrównoważony bas oraz „mięsistość”. Jedyną rzeczą traci serię MM 550 – to jako zmniejszenie hałasu: 90% do 95% przy 25 QC.

Liczba właścicieli

Wśród niewątpliwych zalet właścicieli w ich punkcie test na brak przewodów i długą żywotność baterii w trybie aktywnym. Ponadto, wśród innych pozytywnych cech, istnieją inne charakterystyczne niuanse, które posiadają te słuchawki redukcji szumów. W przeglądzie okazało się, że gadżet w całości obsługuje technologię SRS WOW HD, co oznacza, że właściciel oczekuje devaysa doskonały dźwięk przestrzenny.

Między innymi, model doskonale leży na głowie i pozwala na hobby długo bez jakiegokolwiek dyskomfortu. I ostatni punkt, który może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze słuchawek – jest wymienna bateria – bardzo rzadki jakość nawet w droższych odpowiedników.

Szacunkowa cena – 30.000 rubli.

Denon AH-NCW500

Jest to stosunkowo kompaktowy model słuchawki z redukcją szumów, który różni się od masy innych bardzo ciekawy system sterowania. Gadżet wyposażony jest w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego, które doskonale odzwierciedla skórzanymi wstawkami.

O potrzebie zarządzania systemem specjalnym wyróżnieniem. przyciskowy uniwersalny przełącznik utworów, start i wstrzymywać się na obu częściach słuchawek. Dodatkowo, w jednym z embouchure jest bardzo wygodne, regulator głośności w postaci pierścienia.

Jeśli chodzi o tryb aktywnej redukcji szumów, jest zbyt słaby w porównaniu z poprzednim rankingu uczestników. Niemniej jednak, w czasie pracy i odpoczynku, nie będzie słychać szum operacyjny z kopiarki lub klimatyzator. Aktywna redukcja hałasu trybu roślinie baterii około 10 godzin w trybie bezprzewodowym, a następnie można podłączyć przewody i pracować z systemem pasywnym.

Według użytkowników

Właściciele w ich opinii bardzo ciepło o modelu. Prawie wszystkie wystawiona redukcji hałasu właściwości w połączeniu z doskonałą dźwięku. Szczególnie dobre są bas gadżet i wysokich tonów, które są jakościowo i „true” przekazać słuchaczowi informacje. Niektórzy skarżą się na małe spadki w średnicy, ale jest to zauważalne w wielu rzadkich utworów.

Szacunkowa cena – 15 000 rubli.

Jabra UC Evolve 80

Marka jest wciąż słynie z „Bluetooth” -garniturami że całkowicie podbił segmentu biznesowego. Nowa spółka skład Evolve skupiła się na tej samej sfery, czyli raz opracowany gadżet jakości dla biznesu.

Model ten jest tylko jednym z wszystkich wyżej wymienionych, które można nazwać zestaw słuchawkowy. Inni członkowie Ranking mieć mikrofon, ale jest on wbudowany w słuchawki i znajduje się stosunkowo daleko od ust, podczas gdy model Evolve, wyposażony w specjalny pręt z zawiasem dla dodatkowej wygody. A jeśli w pierwszym przypadku mamy przeciętną jakość transmisji ze względu na odległe położenie, drugi – wszystko dokładnie odwrotnie.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że Jabra Evolve 80 UC – to nie tylko słuchawki z redukcją szumów, ale pełnoprawny zestaw słuchawkowy, to nie są „dwa w jednym”. Właściciele w swoich komentarzach wielokrotnie zauważyć tę przyjemną cechę, szczególnie ciepło o swoich sterowników i napędów taśmowych. Ponadto, wielu właścicieli zadowolony z reżimem „Nie przeszkadzać”. Jeśli jest aktywna, nauszniki świeci się na czerwono, a tym samym ostrzeganie ludzi wokół pracy użytkownika. Gadżet czas życia baterii jest całkiem do przyjęcia i zmienia dzień. Przez dźwięk i nie ma żadnych problemów – wszystko jest prawie doskonały, i nie zgłoszono żadnych uwag krytycznych.

Szacunkowa cena – 20.000 rubli.